Lekarze Gdańsk

lekarz Leon Staniewicz

Lekarz medycyny pracy

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk

Cudowny, wspaniały lekarz. Kompetentny, uprzejmy i dowcipny . Polecam każdemu!!!!!!
PO PROSTU LEKARZ , AZ ŻAL , ZE TAKICH LEKARZY JEST TAK NIEWIELU , CUDOWNA WSPANIAŁA LEKARZ , BĘDĘ JĄ ZAWSZE WSPANIALE WSPOMINAŁ.

lekarz Wojciech Makarewicz

ul. Wileńska 37B
80-215 Gdańsk

Z czystym sercem polecam dr.Wojciecha Makarewicza,prawie dwa lata temu dzięki jego życzliwości i pomocy moja siostra została odpowiednio pokierowana a w konsekwencji leczona.Więc gdy w sierpniu dowiedziałam się że mąż ma raka jelita,od razu zwróciłam się do dr.Makarewicza i nie zawiodłam się,operacja udana a mąż wraca do sił.Dr Wojciech jest bardzo życzliwym,ciepłym i uśmiechniętym lekarzem a to bardzo pomaga pacjentowi w ciężkich chwilach.Dziękuję i życzę zdrowia.
Opinia dodana przez: Bogusia

dr n. med. Agata Deja

Rehabilitant dziecięcy

AMED
Biała7A/U3
80-435 Gdańsk

Wspaniała Pani Doktor dzieki niej moja córka chodzi i jest wyprostowana po operacji i rechabilitacjach polecam jak najbardziej
Opinia dodana przez: Katarzyna Książkowska
Pani doktor Bieniaszewska otoczyła mnie w Gdańsku bardzo dobrą opieką, jej analityczny umysł i dobór procedur leczenia są godne podziwu, robi wszystko, by tak ukierunkować leczenie, żeby pacjent jak najmniej ucierpiał a efekty były skuteczne. Klinika Hematologii i Transplantologii, w Centrum Medycyny Inwazyjnej, którą kieruje z profesorem Zauchą funkcjonuje na europejskim poziomie.
Opinia dodana przez: Bożena

Dorota Klein

Pielęgniarka, Wizyty domowe

ACK - Akademia Medyczna Gdańsk
Gdańsk

bardzo miła i sympatyczna osoba :)

lek. dent. Robert Stablewski

Raciborskiego 103
80-215 Gdańsk

Wspaniały lekarz, który indywidualnie podchodzi do pacjenta, dobiera najlepsze sposoby leczenia także do możliwości finansowych pacjenta. Ma nowoczesny sprzęt i stosuje wysokiej jakości materiały. Godny polecenia!
Opinia dodana przez: Karolka

lek. dent. BoŻena Soroka-Letkiewicz

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Startowa 1/gab.14
80-461 Gdańsk

Zdecydowanie polecam. Trudno jest znależć bardzo dobrego chirurga szczękowego...Pani doktor Letkiewicz zdecydowanie się do takich zalicza. Każdy zabieg chirurgiczny to ryzyko i stres. Też się bałam, zabieg był profesjonalnie wykonany, potem nie było żadnych powikłań, a rana goiła się bez problemów.

lek. dent. Ewa Gach

Oddziały Szpitalne
al. Zwycięstwa 31/32
80-219 Gdańsk

Wspaniały lekarz, u którego moja rodzina leczy zęby od lat

lekarz Waldemar Szafrański

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Jest to jeden z najlepszych lekarzy wiem co piszę mój ciężko chory mąż na raka żołądka przestał jeść lekarze rozkładali ręce twierdząc że Taki jest urok raka i ludzi umierają Jedynie pan doktor dał szansę przeżycia mężowi stosując jedzenie pozajelitowe jego zaangażowanie interesowanie się stanem zdrowia męża dobre serce bez względu na godzinę zdarzyło się nawet o 21:00 dzwoniłam do pana doktora ze SOR udzielał informacji I konsultował się z ...
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

lekarz Piotr Chwirot

Waldorfa 7/1
80-283 Gdańsk

Fantastyczny lekarz, rzeczowy, konkretny. Działa na pacjenta kojąco. Spokojnie wytłumaczył jak przebiegać będzie zabieg i nie strasząc wspomniał o możliwych powikłaniach. Trochę sprawia wrażenie niedostępnego, ale tak naprawdę to potrafi nawet rozbawić pacjenta. W mojej ocenie pełen profesjonalizm.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Dariusz Gąsecki

Neurolog

ENDOMED
ul. Subisława 24, Opolska 5
80-354 Gdańsk

Serdeczne podziękowania dla Pana Doktora Gąseckiego za wspaniałą opiekę medyczną, zaangażowanie i znalezienie rozwiązania ciężkiego przypadku, jakim była choroba mojego taty. Świetny specjalista, Uniwersyteckie Centrum Kliniczne w Gdańsku ma szczęście, że Pan Doktor należy do ich Zespołu! Izabela i Anna
Opinia dodana przez: Anna i Izabela

Michał Mędraś

Położna, Ginekolog położnik

NZOZ Przychodnia Lekarska SUCHANINO
80-169 Gdańsk

Fantastyczny, bardzo pozytywny lekarz. Po wejściu do sali przedstawił się, podał rękę mężowi, żartował, a potem bardzo rzeczowo i konkretnie opowiedział o wszystkich badaniach. Dobry fachowiec, a oprócz tego ludzki i ciepły człowiek, który potrafi dodać otuchy i odstresować. Polecam w stu procentach :)
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Marianna Tumasz

Lekarz rodzinny, Pediatra

NZOZ "PRZYCHODNIA WASSOWSKIEGO"
Wassowskiego 2
80-225 Gdańsk

Kompetentna, sympatyczna i z empatią podchodzi do pacjenta. Wszystko wytłumaczy i poświęca tyle czasu ile trzeba.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Iwona Biernacka

Lekarz rodzinny

Przychodnia Morena
ul Jaśkowa Dolina 105
80-126 Gdańsk

Wspaniała Pani doktor. Kompetentna, świetnie tłumaczy, serdeczna, przemiła. Chodzę od kilku lat, i żałuję że nie chodziłam wcześniej. Jak dla mnie lekarz których już niestety brakuje - z powołaniem i sercem. Pozdrawiam Pani Iwonko.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Tomasz Dembski

Centrum Diagnostyki Medycznej ENDOMED Specjalistyczny ZOZ
ulica Subisława 24
80-354 Gdańsk

Przyszłam do pana doktora z bólem kolan. Kazda wizyta w miłej atmosferze, bardzo dokładna, szczegółowo opisana i wytłumaczona. Do tego dokładna i trafna diagnostyka. Teraz czas na rehabilitację. Dziękuję i pozdrawiam pana doktora :)
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Monika Buchajewicz

Neurolog

NZOZ Poradnia Specjalistyczna "REMED+LECTUS"
ulica Wałowa 27
80-858 Gdańsk

Niezwykle sympatyczna i oddana pacjentom lekarz. Kompetentna i uczynna poświęcająca dodatkowo swój prywatny czas. Oby więcej tak zaangażowanych lekarzy było wśród nas.Do takiej lekarz schorowany pacjent idzie z ufnością i się nigdy nie zawiedzie bo otrzyma pomoc. Z serca dziękuję Pani Doktor. Barbara Zielińska
Opinia dodana przez: Barbara Zielińska

lekarz Beata Błaszczyńska

Dermatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ORTOPEDIA"
ulica Oliwska 62
80-542 Gdańsk

Jestem zachwycona podejsciem pani doktor do pacjenta. W bardzo przystepny sposob zostalam poinformowana o mojej chorobie i o sposobie jej leczenia. Pani doktor uwaznie wsluchuje sie w informacje jakie przekazuje pacjent i stosownie do nich ustala sposob leczenia.
Opinia dodana przez: Mariola

lekarz Anna Serema-Parol

Dermatolog

Kętrzyńskiego 24/1A
80-376 Gdańsk

Pani doktor bardzo sympatyczna, kompetentna, godna polecenia. Wielka szkoda, że odeszła na emeryturę bo trudno będzie znależć równie dobrego lekarza.
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Agnieszka Sirocka

Lekarz rodzinny

Przychodnia Lekarska "Jasień" Przychodnia "Na Wzgórzu"
Jaworzniaków 37
80-180 Gdańsk

Doktor Agnieszka jest lekarzem z powołania, wysłucha przebada jak potrzeba to skieruje na badania.Jest bardzo miła, sympatyczna i jak potrzeba to porozmawia wytłumaczy.Bardzo szanuje doktor Agnieszka i chętnie przyjeżdżam do pani Agnieszki na wizytę.
Opinia dodana przez: Ryszard