Lekarze Gdańsk

lekarz Ewa Kościelna

Uphagena 8 (Poradnia Visus)
80-237 Gdańsk

Bardzo miła Pani. Super specjalista. Polecam.

lek. dent. Michał Wierzbicki

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Miladent
Gdańsk

Zdecydowanie polecam doktora Wierzbickiego wszytkim którzy musza usunąć zęba. Byłem u doktora na usowaniu zęba mądrości. Mój poprzedni lekarz nie podjął sie tego bo ząb był podobno krzywy i jeszcze prawie cały w kości. Dr Wierzbicki całkowicie bezboleśnie i w 15 minut pozbawił mnie przyczyny moich zmartwień, a to czego sie najbardziej obawialem czyli ze spuchne i ze będzie strasznie bolało nie nastąpiło. Jeszcze raz polecam dr Wierzbickiego!

lekarz Paweł Żelechowski

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

SWISSMED Szpital
ulica Wileńska 44
80-215 Gdańsk

Do UCK w Gdańsku zostałem przekazany przez ZRM w dni 15 lutego 2023 roku z powodu bólu w klatce piersiowej w wieku 64 lat. Nigdy w życiu nie chorowałem. Po przeprowadzeniu szeregu różnych badań w KOR, jak również w I Klinice Kardiologii na Oddziale Niewydolności Serca i Transplantologii i wykonaniu koronarografii - lekarz specjalista kardiologii w rozpoznaniu odpowiedział krótko: "Niestabilna choroba wieńcowa" w grę nie wchodzą żadne rozwiązania tylko by ...
Opinia dodana przez: Krzysztof

dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz

Diabetolog

Dr Ewa Semetkowska-Jurkiewicz - diabetolog
ul.Rajska 10 lok.63
80-850 Gdańsk

Pani doktor jest bardzo dokładna i cierpliwa dla pacjentów.Widać, że zna się na cukrzycy.Polecam.Trafiłem z polecenia i było warto.
Bardzo dobry lekarz nie ignoruje pacjentow,szkoda,że odchodzi z przychodni Brzeźno.Moja ocena to 5.Rzyczyła bym sobie więcej takich specjalistòw i bardzo dobrych ludzi jak pani doktor.
Opinia dodana przez: Franek

lek. dent. Adam Goworowski

Prywatny Gabinet Lekarski
al. Legionów 58 lok. 1
80-444 Gdańsk

Pan Doktor podjął się bardzo złożonego leczenia mojego zęba kiedy inny lekarze nie dawali mu żadnych-skazywali na ekstracje.Ceny bardzo przystępne.Wszystko bez bólu i niepotrzebnego stresu.Szczerze polecam wszystkim osobom którzy szukają leczenia na najwyższym poziomie.

dr n. med. Anna Gołębiowska

Dermatolog, Medycyna estetyczna

Jabłoniowa 22A/35
80-175 Gdańsk

Byłam u pani doktor niedawno i muszę przyznać że jest najlepszym dermatologiem u jakiego byłam (a byłam u wieluuuuu :p ). Polecam ! ! ! !
Opinia dodana przez: Iza

lek. med. Aleksandra Klein-Obrębska

Laryngolog, Otolaryngolog

CORDIMED
ul. Biała 7A
Gdańsk

Wspaniały Lekarz i Człowiek. Bardzo kompetentna, życzliwa, uczciwa. W ciągu dwóch wizyt wyleczyła mnie z uporczywych zawrotów głowy. Wcześniej z miernym skutkiem próbowałam to leczyć przez kilka miesięcy u znanego neurologa. Wszystkim z całego serca polecam Panią Doktor. Ewa Poalak
Opinia dodana przez: EWA

lekarz Magdalena Korożan

Radioterapeuta

Maryli 38
80-123 Gdańsk

Bardzo dziękuję za szczegółową opiekę i leczenie mojej ukochanej żony Marioli. Jestem bardzo zadowolony z Pani zaangażowania i specjalistycznego podejścia do pacjentki. Szczerze polecam i jeszcze raz bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Maciej Syropolski

lekarz Piotr Pankiewicz

Psychiatra

ul. Bernarda Chrzanowskiego 38a
80-288 Gdańsk

Dr.Pankiewicz to Aslan z powieści pt. Opowieści z Narnii. To taki Dobry człowiek, to najlepszy psychiatra jakiego znam. Po wizycie u tego zacnego lekarza , długo jeszcze jestem pozytywnie nakręcona. Dr. Pankiewicz podarował mi zrozumienie, akceptację i dobro. W ciężkich dla mnie chwilach ,gdy nie było ani dnia , ani nocy, gdy nie wiedziałam gdzie znajdują się moje ręce i oczy, Pan doktor poświęcił mi swój prywatny czas, odpisując na ...
Opinia dodana przez: Anna

lek. dent. Karolina Zielińska

Zakład Opiekuńczo-Leczniczy
Powstańców Warszawskich 1/2
80-152 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista, profesjonalizm w pełnej okazałości, rzeczowo i fachowo wykonany zabieg, bez pośpiechu! Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Wojciech Kaczmarek

Medyczne Laboratorium Diagnostyczne Gdańsk
Nowe Ogrody 1-6
80-803 Gdańsk

Przesympatyczny i dokładnie tłumaczący lekarz gdyby w Polsce było wiele takich lekarzy ludzie by nie chorowali .Doktor Kaczmarek operował u mnie wole tarczycy wytłumaczył mi przed operacja jakie mogę ale nie muszę mieć powikłania, na szczęście mi nic nie było. Z całego serca polecam wszystkim chorym tego doktora
Opinia dodana przez: Beata lebork

lekarz Katarzyna Nocoń-Gronowska

Jerzego Bajana 3A/11
80-463 Gdańsk

Pani doktor jest wspaniała. Bardzo jej ufam prowadzi już drugą ciążę w Luxmed . Zawsze dokładna nigdy się nie śpieszy. Gdy ją coś niepokoi wolii sprawdzić dwa razy. Bardzo polecam również mamą karmiącym będącym w ciąży pani doktor jest Pro KP
Opinia dodana przez: Angelika

lek. dent. Krzysztof Bielicki

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ul. Zygmunta Noskowskiego 1
80-169 Gdańsk

reaguje na dryg pacjenta czyt.ból,proponuje to wszystko, czego oczekuje pacjent w sytuacji mało komfortowej związanej z bólem.Jest stomatologiem ze wszech miar godnym polecenia. Ps.Stosuje zasady aseptyki,maseczka, rękawiczki itp.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Jarosław Czyż

Internista, Hematolog

Rzeczpospolitej 33
80-463 Gdańsk

Dr. Czyż jeden z najlepszych specjalistów z dziedziny hematologii. 14 lat temu dzięki zastosowanemu przez niego leczeniu i podejściu do mnie jako pacjentki mogę z czystym sumieniem polecić go jako wspaniałego lekarza z ogromną wiedzą w swojej dziedzinie. Mogę tylko dodać, że po pierwszej diagnozie mojej choroby - chłoniak, wtedy dawno mi 7 dni życia. Miły, życzliwy, polecam.
Opinia dodana przez: Krystyna

lekarz Teresa Taszner-Wódecka

Chrzanowskiego 38a
80-278 Gdańsk

Pani doktór jest lekarzem godnym zaufania. Każdego pacjenta traktuje indywidualnie. Jest kompetentna i serdeczna. Chętnie udziela wyjaśnień i rozmawia o celach konkretnego leczenia.
Opinia dodana przez: Mirosława

dr hab. n. med. Henryk Szarmach

Dermatolog

Dr med. Kamila Skrętkowicz-Szarmach Dermis, Dermatologia Ogólna i Estetyczna
Angielska Grobla 5 lokal 2
80-756 Gdańsk

Po wizycie u Pana Doktora człowiek czuje się jak nowonarodzony! Z pesymisty stałem się optymistą, chce mi się żyć!...polecam wszystkim załamanym - pędźcie do tego lekarza, bo tylko On potrafi właściwie zdiagnozować przypadłość i ją skutecznie wyleczyć!!!

dr n. med. Małgorzata Słoniewska

Internista, Kardiolog

Belgradzka 67
80-288 Gdańsk

Kompetentny, empatyczny lekarz w 100 % skoncentrowany na pacjencie. W trakcie wizyty Pani doktor poza badaniem przeprowadza szczegółowy wywiad i dokładnie analizuje wyniki badań. Jej diagnozy są trafne, a leczenie skuteczne. Serdecznie polecam każdemu !
Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Andrzej Betlejewski

Laryngolog

al. Grunwaldzka 212 (Company House
80-266 Gdańsk

Bardzo dobry specjalista laryngolog. Polecam z calego serca. Kompetentny i bardzo grzeczny człowiek.

dr n. med. Elżbieta Litomska

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Stomatologiczne EURO DENT
ulica Kołobrzeska 39F
80-391 Gdańsk

Najlepsza doktor na świecie! Wspaniały okulista, nad wyraz kompetentna! zdecydowanie polecam