Lekarze Gdańsk

lek. dent. Joanna Filar-Wrzuś

Chirurg szczękowo twarzowy, Protetyk

al. Grunwaldzka 58/2
80-241 Gdańsk

Podejście Pani Doktor bardzo profesjonalne. Bardzo dokładna i ma dużą cierpliwość. Ceny przystępne.
Opinia dodana przez: Monika
Jestem pod olbrzymim wrażeniem Pani Doktor, jej kompetencji, a przede wszystkim podejścia do pacjenta. Wróciła mi wiara w lekarzy. Bardzo dziękuję.

lekarz Jacek Krajewski

Klinika Chorób Psychicznych i Zaburzeń Nerwicowych
Dębinki 7 bud. 25
Gdańsk

Bardzo dziękuję za przeprowadzony zabieg. Pan dr J. Krajewski jest godny polecenia, o wysokiej kulturze, zaangażowany, wkłada serce w swoją pracę, profesjonalny i życzliwy.
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Maria Mikołajska

Zakoniczyńska 2
80-180 Gdańsk

Jestem Mega zadowolony z wizyty u tej Pani;-) Pełen profesjonalizm z pracy jak i z wiedzy:)) Jestem umówiony już na następną wizytę. POLECAM WSZYSTKIM;-)
Opinia dodana przez: Adrian

lekarz Luiza Prokopczuk

ul. Barniewicka 70
80-299 Gdańsk

Bardzo miła i profesjonalna, empatyczna, poświęca czas pacjentowi, polecam i pozdrawiam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Sebastian Kister

Centrum Medyczne Medycyna Rodzinna
ulica Pomorska 96
80-333 Gdańsk

Pan doktor jest rzetelny, świetnie zorganizowany, bardzo pomocny, ma ogromną wiedzę i cudowne podejście do pacjenta. Przed, w trakcie operacji jak również po, przy zmianie opatrunku, czułam się zaopiekowana i dobrze poinformowana co i jak dalej. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Katarzyna Józepczuk

Psychiatra, Psychiatra dziecięcy

Gabinet Psychiatryczny Katarzyna Józepczuk
Sygietyńskiego 3
80-278 Gdańsk

Jest to lekarz,który spełnił moje oczekiwanie,jest kompetentna,uprzejma odpowiednio poświęca dużo czasu pacjentowi. Wzbudza zaufanie.W trakcie ostatniej wizyty usłyszałem zdanie wypowiedziane przez Panią doktor,które bardzo mnie poruszyło. Ryszard.
Opinia dodana przez: teofil
Bardzo dobry specjalista, szczegółowo opowiedziała jaki mam problem, zaleciła leczenie.To wspaniały lekarz pełen empatii i zrozumienia dla pacjenta.Polecam!

Janusz Milewski

Lekarz medycyny pracy, Laryngolog

Gabinet lekarski
80-305 Gdańsk

Taki fachowiec to rzadkość w dzisiejszych czasach. Pierwszy laryngolog (a było ich z 5), który nie zbagatelizował choroby. Pan doktor przeprowadził rzetelny wywiad na pierwszej wizycie. Skierował na dodatkowe badania. Dokładnie wytłumaczył opis wyników. Przy tym życzliwy i kompetentny. Nie przepisuje na ślepo leków, które tylko maskują chorobę. Po wielu latach, w końcu dowiedziałam się co mi dolega i zostałam pokierowana na dalsze leczenie.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Marta Lewandowska

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Serdecznie polecam Panią Martę. Umówiłam się po wizycie u lekarza, który przyjmował pacjentki co 2 minuty i który nic nie wyjaśniał. Pani Marta poświęciła mi sporo czasu na wizytę, wytłumaczyła skąd choroba mogła się wziąć, jak wygląda jej przebieg i jak będzie wyglądał sposób leczenia. Zbadała mnie dokładnie(odruchy, stan skóry, pod pytała o to co mnie niepokoi) przeanalizowała poprzednie wyniki. Była bardzo miła, sympatyczna i profesjonalna. Wizyta była bardzo przyjemna, ...
Opinia dodana przez: Monika
Jestem bardzo zadowolona z leczenia u Pani Doktor.Podczas wizyty tłumaczy metodę leczenia,wiem czego mogę spodziewać się za chwilę.Jest delikatna,doskonale wie,co czuje pacjent po tamtej:-) stronie i wie jak działać,by czuł się lepiej.Moja jedynka nadbudowana kompozytem,prawie szesć lat temu,jest najlepszym dowodem na wysoką jakosć leczenia.A myślałam,że bez koronki się nie obejdzie.Dodam jeszcze,że nie uważam przy jedzeniu.

dr Maria Kamieniak-Pniewska

ul syriusza6 gdansk
al. Grunwaldzka 92/98 lok. 33
80-244 Gdańsk

Najlepszy stomatolog. Zarówna Pani Maria, jak i Pani Magda są osobami oddanymi pacjentowi, profesjonalnymi w każdym calu. Widać, ze to co robią wynika z pasji i oparte jest na ogromnej wiedzy. Są to osoby dla których praca jest powołaniem a nie jedynie źródłem zarobku. Wizyta w ich gabinecie to sama przyjemność. Zdecydowanie polecam.

Tomasz Melkowski

Stomatologia Dla Całej Rodziny
Szeroka 121/122 (wejście od Świętojańskiej)
80-835 Gdańsk

Zdecydowanie polecam pana Tomka! Trafiłem (też z polecenia) niecałe 2 lata temu i po moim zaniedbaniu wyleczyłem u tego dentysty wszystkie zęby. Przede wszystkim nie ma u niego "hurtowni" jak u niektórych stomatologów. Gabinet schludny i co najwazniejsze dobrze wyposażony. Tłumaczy dokładnie zabieg i pokazuje na przykładach (zdjęciach). Nie idzie "na łatwiznę" tylko zawsze stara się uratować ząb, także 8kę! Co niestety nie jest normą w dzisiejszych czasach. Do tego ...
Bardzo się cieszę, że trafiłam do Pani Doktor. Wiem, że jestem u właściwej osoby! Poświęca mi dużo czasu, zawsze mogę być w kontakcie.

lek. dent. Łukasz Romanowski

Protetyk, Stomatolog

Przychodnia stomatologiczna
Grunwaldzka 244
80-266 Gdańsk

Ja może krótko opiszę 2 sytuacje które upewniły mnie że doktor Romanowski to najlepszy fachowiec z którym bynajmniej ja i moja rodzina mieliśmy do czynienia. Któregoś razu z bólem wylądowałem na nocnej opiece stomatologicznej - tak wyszło zjadłem coś gorącego i skończyło się na kanałówce, bywa. Ale siadając na fotel tamtejsza lekarz stomatolog przygląda się moim zębom i mówi "oooo nieźle, kto panu robił zęby?" Ja jako szary pacjent byłem ...
Opinia dodana przez: Wojtek

lekarz Wojciech Sobiczewski

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne
ulica Dębinki 7
80-952 Gdańsk

Bardzo dobry lekarz ,mily i przyjemny i bardzo uprzejmy .Wizyta u pana doktora to przyjemnosc ,pacjent wychodzi od pana Dr.zadowolony i szczesliwy ,Godny polecenia innym .Dzieki
Opinia dodana przez: Dariusz

lekarz Dariusz Mieczkowski

Internista, Rehabilitant

NZOZ Caritas Archidiecezji Gdańskiej
Fromborska 24
80-389 Gdańsk

Wnikliwy, kompetentny, dobry lekarz. Fachowo i uprzejmie udzielił porady telefonicznej. Dziękuję! Do takiego lekarza warto pójść.

lekarz Barbara Bartkowiak

ul. Tytusa Chałubińskiego 13
80-807 Gdańsk

Jest niespotykanie uprzejma i dokładną, stara się zrozumieć pacjenta! Przeznacza dużo czasu pacjentowi i nie liczy się z czasem pracy, który mogła by poświęcić swojej rodzinie,. Jest bardzo dobrym lekarzem!

lekarz Marta Mrozik

ul. Magellana 12A/42
80-288 Gdańsk

Doktor Marta Mrozik to najwspanialszy pediatra u jakiego byłam z córka. Pełna empatii i wsparcia, zawsze wysłucha obaw rodzica i wnikliwie zbada małego pacjenta. Jestem wdzięczna, że trafiłam z córka pod skrzydła tej cudownej Pani doktor!
Opinia dodana przez: Klaudyna

lekarz Anetta Traczyk-Łoś

Uniwersyteckie Centrum Kliniczne - Szpital
ulica Kliniczna 1 a
80-402 Gdańsk

Najlepsza Pani Doktor na jaką mogłam szczęśliwie trafić to właśnie Pani dr Anetta! Pozytywna, sympatyczna z ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Każde badanie jest przyjemne, Pani Doktor szczegółowo opisuje przebieg badań, potrafi w wolnym czasie odczytać wiadomość, oddzwonić i pomóc. Bardzo polecam! Najlepsza z najlepszych :)