Lekarze Gdynia

lekarz Barbara Frejlich

Internista, Lekarz medycyny pracy

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Najlepszy lekarz jakiego spotkałam poprostu z powołaniem, wysłucha nie spieszy się pomaga doradza Anioł naprawdę gdyby wszyscy tacy byli... Świat i służba zdrowia była by najlepsza. Dziękuje za wszystko
Opinia dodana przez: Joanna
rewelacyjny lekarz. profesjonalna opieka, przystepna cena.

dr hab. Jan Maciej Zaucha

Hematolog

Gdyńskie Centrum Onkologii
Gdynia

Profesor Zaucha jest bardzo wnikliwym analitykiem i dociekliwym rozmówcą, o wszystko wypyta, doradzi zgodnie ze swoją ogromną wiedzą i niczego nie lekceważy. Rozmowa medyczna z nim podnosi na duchu i daje perspektywę dobrego leczenia.
Opinia dodana przez: Bożena

lekarz Cezary Adamiec

Internista, Gastrolog

Myśliwska 27 E/1
81-572 Gdynia

Pan doktor ma rewelacyjne podejście do pacjenta! Jest najsympatyczniejszym lekarzem jakiego poznałam i bardzo profesjonalnym! Stress przed gastroskopią minął jak tylko weszłam do gabinetu. Sama gastroskopia wiadomo do najprzyjemniejszych badań nie należy, ale w wykonaniu Pana doktora badanie przebiegło sprawnie i bezboleśnie. Gorąco polecam Pana Cezarego, jak gastroskopia tylko u niego!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Grzegorz Jerzakowski

Gabinet Grzegorz Jerzakowski
Plac Kaszubski 17/16 (budynek Transatlantyk) II piętro , pokój 204.Śródmieście
Gdynia

Uprzejmy, z uwagą wysłucha pacjenta,kompetentny, podejście do chorego i poświęcony czas, rozmowa, spokój powoduje spadek napięcia u pacjenta co rzadko się zdarza , przesympatyczny i skłaniający ku pacjentowi.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Michał Glaza

Diagnostyka Laboratorium oddziału Trójmiasto
Wójta Radtkego 1
81-348 Gdynia

W 2019 roku przeszedłem zawał mieśnia sercowego. Trafiłem na oddział kardiochirurgii. Operował mnie dr Michał Glaza. Wszystko pamiet z sali operacyjnej. Wysoki profesjonalizm, zgranie zespołu - to wzór do naśladowania. Bardzo Panu Doktorowi Dziękuję. Dzięki Panu żyję juz 5 lat. Polecam.
Opinia dodana przez: Sławomir

lekarz Jarosław Skłucki

ul. Żwirki i Wigury 14
81-394 Gdynia

Byłam bardzo zadowolona z doktora , zawsze potrafił pomoc mojej córce . Prowadził ją od urodzenia do trzech lat, bardzo żałuje ze odszedł z przychodni. Jak tylko znajdę możliwość umówienia wizyty prywatnie na Abrahama to odrazu pędzę . Mam teraz problem z córeczka i żaden lekarz nie jest w stanie mi pomoc . Jest godny polecenia . Pediatra super , pierwszy raz trafiłam na tak wspaniałego człowieka który wszystko wytłumaczył ...
Opinia dodana przez: Katrzyna

lekarz Barbara Orfanu

Przychodnia Lekarska Witomino
ulica Konwaliowa 2
81-651 Gdynia

Naprawdę super fachowiec w swej specjalności.Z wspaniałym podejściem do pacjęta cierpliwa ,wysłucha pacjęta i wystawi odpowiednią diagnozę.Polecam.
{'id': 36027, 'name': u'Gdynia'} Stomatolog
                                       lek. dent. Katarzyna Hanusik

lek. dent. Katarzyna Hanusik

Duodent
ul. Olsztyńska 7/1
Gdynia

Pani doktor jest bardzo empatyczna i delikatna. Czuję się dobrze zaopiekowana medycznie. Dodatkowo doktor poleciła mi kilka genialnych produktów dzięki którym nareszcie pozbyłam się kilku dolegliwości. Polecam!
Opinia dodana przez: Jowita

lek. dent. Małgorzata Kozińska-Szymczak

al. marsz. Piłsudskiego 56 lok. 3
81-388 Gdynia

Leczyliśmy wadę zgryzu syna , stałym aparatem ortodontycznym w klinice w Gdańsku. Po niecałym roku ,nasz ortodonta stwierdził , że nic więcej nie da się zrobić bez usunięcia zęba. Miał na myśli dolną jedynkę. Skonsultowaliśmy to z innym ortodontą, który stwierdził , że on by zęba nie usuwał. Nasz lekarz nie chciał kontynuować leczenia bez zgody na usunięcie zęba. Kazał nam szukać innego lekarza... I zaczęły się problemy, ponieważ nikt ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Katarzyna Kąkol

Uranowa 42A/17
81-160 Gdynia

Chodze z coreczka do Pani Doktor okolo rok. Jezdze cale miasto specjalnir na wizyte ale warto. Mam ogromne zaufanie do Pani Doktor. Corka ma problemy z AZS i tu okazalo sie cenne wsparcie Pani Doktor.
Opinia dodana przez: Wiktoria

lek. dent. Joanna Janik

Centrum Stomatologiczne Bema 4 Sp. z o.o.
Bema 4/2
81-386 Gdynia

Bardzo delikatna stomatolog, uprzejma i zawsze uśmiechnięta. Przestałam bać się dentystów ;) Zęby wyleczone, uzupełnione braki bez żadnych komplikacji. Takich lekarzy ze świecą szukać.
Opinia dodana przez: Emi

lek. dent. Tomasz Nowak

ul. Wielkopolska 251/2
81-531 Gdynia

Najlepszy dentysta z jakim miałem przyjemność pracować. Odpowiednie podejście do pacjenta fachowe wykonanie, przystepne ceny oraz pelen profesjonalizmu majster czysty specjalista w tym fachu, pana Tomasza moge polecic każdemu z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Radoslaw Jakimowicz

lekarz Mateusz Górski

ul. 10 Lutego 35/12
81-364 Gdynia

Wspaniały lekarz, kompetentny, wszystko potrafił wytłumaczyć. Lekarzowi takiemu jak on można naprawde zaufać. Polecam każdemu kto zastanawia się w czyje ręce powierzyć chorobe.
Opinia dodana przez: Renata

lek. dent. Agnieszka Poznańska

ul. Śląska 55/2a
81-304 Gdynia

Jestem od kilku tygodni klientem Pani Agnieszki - rewelacyjne podejście do pacjenta, wyrozumiałość i delikatność w działaniu - jest to pierwszy gabinet w którym nie odczuwam lęków - a wcześniej wizyta u stomatologa była dla mnie koszmarem. Rewelacyjny Gabinet, fachowe usługi w naprawdę dobrych cenach POLECAM WSZYSTKIM!!!
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Halina Palmąka

Dermatolog

ul. Afrodyty 30/18
81-601 Gdynia

Polecam znakomitą w każdym calu opiekę medyczną dr Haliny Palmąka. Począwszy od dogłębnej diagnozy, poprzez celny dobór leków (najmniej inwazyjnych), zalecanych w leczeniu chorób - w moim i rodziny: dzieci i seniorów przypadkach, pani dr diagnozuje pacjenta nie tylko w kwestii aktualnej choroby, ale też ogólnie, przewidując następstwa i ewentualne komplikacje po stosowanym leczeniu - by w rezultacie pacjent mógł uniknąć wszelkich niepożądanych skutków przyjmowania leków. Poza tym, a właściwie ...
Opinia dodana przez: Barbara

mgr Anna Olszewska

Psycholog, Psychoterapeuta

Guiders Gabinet Psychologiczny
Necla 9/1
81-377 Gdynia

naprawdę, gorąco polecam, bardzo kompetentna osoba, posiadająca ogromną wiedzę, profesjonalistka.

lekarz Rafał Curyło

Sojowa 2 E/50
81-589 Gdynia

Wszędzie będę chwalić. Dziękuję za pomoc w moim przypadku - złamanie trój-kostkowe. Ekspert w swoim zawodzie.
Opinia dodana przez: Sebastian

lekarz Anna Siewruk-Kalicka

Ośrodek Leczenia Chorób Nerek
Powstania Styczniowego 1
81-519 Gdynia

Z całego serca polecam wizytę u Pani Doktor Anny Siewruk-Kalickiej i Doktora Macieja Cherka. Wykonano biopsję cienkoigłową. Czas trwania jak i odczucia temu towarzyszące porównać mogę jedynie do ukłucia komara...chociaż?...komar kłuje dłużej i bardziej czuć...:) Cóż, wspaniali fachowcy, bezboleśnie, błyskawicznie, bardzo sympatyczni i mili...nie ma sensu więcej zachwalać...Polecam serdecznie i pozdrawiam gorąco.
Opinia dodana przez: Piotr Cichawa

lekarz Paweł Stoiński

Centrum Medyczne POLMED
ulica 10 Lutego 11
81-366 Gdynia

Pan dr Stoiński nie jest moim lekarzem rodzinnym (a szkoda) ale jest lekarzem mojej przyjaciółki,to co robi dla mojej przyjaciółki J.L jest rzadko spotykane.Dziękuję Panu za troskliwą opiekę,okazane ciepło i zrozumienie, zwłaszcza po stracie bliskiej osoby.Profesjonalizm,życzliwe podejście,szybka konsultacja oraz wyjątkowo trafny sposób leczenia pozwolił na to aby mogła żyć dalej choć już bez bliskiej osoby. Z WYRAZAMI SZACUNKU Elżbieta Krajewska
Opinia dodana przez: Elżbieta