Lekarze Ginekolog Łódź

dr n. med. Włodzimierz Cieśla

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Piotrkowska 48 (Dermed)
90-265 Łódź

Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą endokrynologiem , przy czym jest człowiekiem. Mało jest takich lekarzy. Zdziwiona byłam jak Pan doktor przeprowadzał ze mną pierwszy wywiad. Wypytał o najdrobniejsze szczegóły. Po mojej minie widział, że jestem zdziwiona tymi pytaniami, więc mi wszystko wytłumaczył. Przejrzał wszystkie wyniki od innych lekarzy. Zrobił USG i zlecił bardzo dużo babań. Jest to lekarz ,który patrzy i leczy cię jako całość , a nie tyko ...
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Agnieszka Potentas

Przychodnia Malinowa
Jana Kilińskiego 21
90-205 Łódź

Do doktor Agnieszki Potentas trafiłam z powodu ciąży chciałam ją prowadzić w Salve u Pani doktor, oczywiście po wcześniejszej analizie opinii (każda kobieta w ciąży chce czuć zaufanie do lekarza prowadzącego). Z opinii wynikało jedno - świetny wybór. Umówiłam się na wizytę i choć straciłam ciążę, to z całego serca polecam doktor Potentas, empatyczna i pełna profesjonalizmu. Oby było więcej takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Agata
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Ginekolog
                                       prof. dr hab. n. med. Tomasz Stetkiewicz

prof. dr hab. n. med. Tomasz Stetkiewicz

Żeromskiego 61 (Beatus)
90-625 Łódź

Cudowny lekarz. Cierpliwy, dokładny, z ogromną wiedzą. Zajmował się moją drugą ciążą (zagrożoną) i dzięki panu doktorowi wszystko dobrze się skonczyło. Jesteśmy mu ogromnie wdzięczni za poświęcony czas i doskonała opiekę. Polecam go bardzo!

lekarz Dariusz Butryn

Centrum Medicover Pomorska
Pomorska 106
91-402 Łódź

Do Pana Doktora zapisałam się nagle w Luxmedzie. Miałam obfitsze krwawienie w 7 tygodniu ciąży (od kilku dni krwawiłam i co 2 dni chodziłam na konsultacje i USG do lekarzy, żeby sprawdzać, czy dziecko nadal żyje). Do Pana Doktora na cito umówiłam wizytę, bo tego dnia tej krwi zaczęło pojawiać się więcej, gdy dotarłam do gabinetu, to już lało się ze mnie. Lekarz był bardzo empatyczny, ludzki, normalny. W godny ...
Opinia dodana przez: Marlena
Ja polecam Pana doktora. Robiłam u niego usg 12 tc w Salve na Wujaka. Przed wizytą u niego czytałam te wszystkie opinie... I nie wiem, może poprostu miał lepszy dzień... Rzeczywiście jest małomówny. Ale grzecznie odpowiadał na wszystkie moje pytania. Pytał czy widzę jak dziecko fika koziołka :) badanie przeprowadził dokładnie, nie spieszył się, ale też bez zbędnego lania wody, trwało około 20 minut. Dokładnie pomierzył (a mierzył kilka razy, ...
Opinia dodana przez: Marta

Centrum Medicover Piłsudskiego
Al. Marszałka Piłsudskiego 3
90-368 Łódź

lekarz Artur Szpakowski

Prywatna Przychodnia Ginekologiczno - Położnicza "GYNEMED"
ul. Emilii Sczanieckiej 6/7
93-342 Łódź

lek. med. Katarzyna Kowalczyk-Amico

RTG, Ginekolog położnik

Przychodnia
Nawrot 31
90-061 Łódź

P.Amico miałam okazje poznac prywatnie-wspaniały człowiek a potem radziła mi "lekarsko"-idealny lekarz...prowadziła ciąze mojej psiapsiółki kt o pani doctor w samych superlatywach-cos w tym jest!
Opinia dodana przez: Mał

dr n. med. Adam Bitner

Szpital im. Madurowicza, Klinika Perinatologii
ul. Wileńska 37
Łódź

wspaniały kompetentny lekarz, delikatny i wrażliwy. B. szybko podjął decyzję o rozwiązaniu mojej ciąży i uratował moją córcie. jestem mu b. wdzięczna!!!
Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Edyta Wlaźlak

Gabinet
Al. Tadeusza Kościuszki 17 (wejście od ul. Wólczańskiej 34)
90-418 Łódź

Bardzo kompetentna i kontaktowa. Budzi zaufanie.
Opinia dodana przez: Milka_B54

dr n. med. Grzegorz Guzowski

MULTI-MED PLUS Sp. z o.o
Łódź, ul. Kopernika 67/69
90-533 Łódź

Profesjonalista pod każdym względem, a do tego jest bardzo ludzki, co nie zawsze idzie w parze. Oddany pacjentkom, potrafi wszystko dobrze wyjaśnić, odpowiada na każde zadane pytanie. Nawet jesli niektóre wizyty byly szybkie to nie wynikalo to z opieszalosci lekarza ale z faktu że nie było się nad czym rozwodzić. Ma poczcie humory ale jest przy tym bardzo taktowny i kulturalny. Po jednej straconej ciazy udalo mi się zajsc w ...
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Bartosz Kulig

medican
Łódź ul. tuszyńska 130
Łódź

Dr Kulig jest znakomitym specjalistą i człowiekiem z duszą! Trafiłam do Pana doktora z podejrzeniem dużej dysplazji szyjki macicy - CIN-3. Pan doktor przeprowadził badanie kolposkopowe, pobrał wycinki z tarczy i kanału szyjki. Okazało się, że jest CIN-1 - mała dysplazja. Dr Kulig to lekarz kompetentny, cierpliwie wszystko wyjaśnia, poświęca odpowiednią ilość czasu pacjentce. Ciepły, serdeczny, z poczuciem humoru. :) Polecam Pana doktora Kuliga!
Opinia dodana przez: Marzii

dr Mariusz Grzesiak

Radwańska 16 lok. 9
90-453 Łódź

Cudowny człowiek, wspaniały lekarz niezwykle spokojny opanowany do każdego pacjenta podchodzi z sercem niezwykłym spokojem i ogromem wiedzy. Prowadził moją ciążę bliźniaczą od początku do końca. Zawsze bede Go polecała.
Opinia dodana przez: JoannaRz
świetny, spokojny lekarz z powołania. Wszystko dokładnie i konpetentnie wyjaśnił i wytłumaczył. Spokojnie przygotował mnie do operacji. Po zabiegu poświęcał naprawdę sporo czasu. Gorąco polecam panią pacjętkom. Dziękuję panie doktorze.
Opinia dodana przez: Elżbieta

lekarz Stanisław Sokołowski

Gabinet Ginekologiczny Stanisław Sokołowski
Jaracza 36a lok. 8
90-252 Łódź

super lekarz. chodzilam do kilku ginekologow wczesniej a dopiero ten okazal sie kompetentny i znajacy sie na rzeczy. to profesjonalny lekarz. serdecznie polecam

lekarz Stanisław Łupiński

DERMED
ul. Stefana Jaracza 14
Łódź

Do tej pory chodziłam do pani doktor ktora straciła moje zaufanie. Pan doktor jest bardzo mily a podrugie delikatny przy badaniu. Jezeli bym miała pana doktora polecić to z chęcią.
Opinia dodana przez: Joanna

dr hab. n. med. Grzegorz Krasomski

Płocka 24
93-134 Łódź

Świetny lekarz,a przede wszystkim dobry czlowiek! Na podziw zasługyuje to,że poprawia błędy po innych "specjalistach" Dużo zdrowia Panie Doktorze!!!!!