lekarz Agnieszka Potentas

Do doktor Agnieszki Potentas trafiłam z powodu ciąży chciałam ją prowadzić w Salve u Pani doktor, oczywiście po wcześniejszej analizie opinii (każda kobieta w ciąży chce czuć zaufanie do lekarza prowadzącego). Z opinii wynikało jedno - świetny wybór. Umówiłam się na wizytę i choć straciłam ciążę, to z całego serca polecam doktor Potentas, empatyczna i pełna profesjonalizmu. Oby było więcej takich lekarzy.

Oby było więcej takich lekarzy.

Byłam dziś u Pani doktor pierwszy raz, bo mój lekarz odwołał wizytę i żałuję, że od początku ciąży do Niej nie chodziłam. Bardzo kompleksowe badanie; na fotelu ginekologicznym a potem usg, zlecone potrzebne badania, wypisane skierowania, wyjaśnienie wszystkich pytań. Bardzo miła Pani doktor, bardzo skrupulatna. Bardzo ale to bardzo polecam.Jestem pod dużym pozytywnym wrażeniem.

Miałam szczęście trafić do Pani Doktor w drugim trymestrze ciąży. Jestem niezwykle wdzięczna za każdą wizytę, za podejście do pacjenta, zainteresowanie, delikatność w każdym przeprowadzonym badaniu, rozwiewanie wszystkich wątpliwości związanych z ciążą i przede wszystkim za okazaną życzliwość. Życzę wszystkim kobietom aby miały przyjemność w swoim życiu trafić na tak kompetentnego lekarza z powołaniem jak Pani Doktor.

p. Doktor bardzo uprzejma, sympatyczna, wszystko dokładnie wyjaśnia polecam lekarza. Nie spieszy się, proponuje dodatkowe badania. Zachęcam do wyboru właśnie Tej Pani Doktor.

Trafiłam do Pani doktor pod koniec pierwszej ciąży. Wizyta była bardzo udana. Pani Agnieszka szczegółowo opisuje wszystkie parametry ciazy, zawsze odpowiada na pytania, zleca dużo badań. Od razu widać, że lubi swoją pracę. Każde badanie ginekologiczne jest bezbolesne wraz z opisem co w danej chwili robi i po co. Aktualnie prowadzę u niej druga ciążę. Jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem mogę polecić tego lekarza.