Lekarze Brzozów

dr Rakesh Kumar

Armii Krajowej 12
36-200 Brzozów

Nie zgadzam się z poprzednikiem. Uważam że jest wart każdych pieniędzy, ma on naprawdę olbrzymią wiedzę i doświadczenie. Cena wizyty jest adekwatna do wykonywanych badań i poświęconego czasu nie wiem gdzie znajdziesz taniej i równie dobrze.

lek. dent. Stanisław Ceglarski

Moniuszki 15
36-200 Brzozów

wszystko na piatke z plusem jestesmy z wizyt bardzo zadowoleni pozdrawiamy z Sycylii moj kontakt na facebooku nonna1@wp.pl haslo krokodyl
Opinia dodana przez: Halina Rybak Maltese

lekarz Marcin Mendyka

36-200 Brzozów

Polecam pana doktora profesjonalne podejście do pacjenta,fachowa ręka,krótko i na temat.Operacja wykonana z zachowaniem wszelkich zasad opieka pooperacyjna na najwyższym poziomie pozdrawiam
Opinia dodana przez: Janusz

lekarz Ewa Pyrz-Bajko

36-200 Brzozów

Jeśli każdy lekarz tak podchodziłby do pacjenta, życie z chorobą onkologiczną byłoby dużo prostrze. Ta Pani umie słuchać i pięknie reaguje na wszystkie pytania, niekiedy bardzo proste i powtarzające sie. Dziękujemy.

lekarz Małgorzata Konopka

Neurolog, Pediatra

36-200 Brzozów

Bardzo dobre i fachowe podejście do pacjenta i jego choroby, oceniam bardzo dobrze i polecam, jedyny minus, to długie terminy oczekiwania na wizytę i badania.
Opinia dodana przez: Wojciech

lek. dent. Maciej Ceglarski

Moniuszki 15
36-200 Brzozów

Świetny lekarz, prawdziwy fajowiec i jeszcze mily. Pierwszy raz sie nie bałem na fotelu. Chodzę z synem 11 letnim który jest zachwycony dentystą a to rzadkość.

lekarz Mariusz Wesecki

36-200 Brzozów

Wspaniały lekarz i jeszcze lepszy człowiek. Gdyby chociaż 50% lekarzy miało podobne podejście do pacjentów to mielibyśmy jedna z najlepszych a może najlepszą służbę zdrowia na świecie.
Opinia dodana przez: Mieczyslaw

lekarz Stanisław Boczar

Internista, Gastrolog

36-200 Brzozów

Bardzo dobry lekarz, polecam! Bardzo delikatny i z ogromna wiedzą, do tego nie jest arogancki , nie cwaniakuje, nie jest zarozumiały jaki inni lekarze gastro...w Brzozowie. Naprawdę warto go wybrać.

lekarz Jarosław Długosz

Szpital Specjalistyczny w Brzozowie Podkarpacki Ośrodek Onkologiczny im. Ks. B. Markiewicza
ulica Ks. J. Bielawskiego 16
36-200 Brzozów

bardzo dobry Pan doktor, ma podejście do pacjenta .Jest uprzejmy , w zrozumiały sposób tłumaczy na czym będzie polegać leczenie zdiagnozowanej choroby. Polecam w 100 %
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Karol Per

Brzozowa 35
36-200 Brzozów

Świetna i profesjonalna relacja z pacjentem. Wizyta u Pana Doktora odbywa się zawsze w miłej, spokojnej atmosferze, Pan Doktor jest bardzo ciepły, empatyczny, ze szczegółami wypytuje czego dotyczy problem, pozwala swobodnie się wypowiadać, słucha aktywnie, zadaje pytania oraz odpowiada na każde pytanie, dokładnie wyjaśniła wszystkie interesujące mnie rzeczy. Pan Doktor pamięta szczegóły rozmów sprzed kilku miesięcy, sprawia, że człowiek czuje się wysłuchany.Wspaniały lekarz. Człowiek przez duże C. Nigdy nikt nie ...
Opinia dodana przez: Marta

dr n. med. Artur Oberc

Ortopeda dziecięcy

Prywatny Gabinet Lekarski w Brzozowie
Piękna 10
36-200 Brzozów

Nie zapeszając, mieliśmy szczęście w nieszczęściu trafić z problemem wyrośli chrzęstno-kostnej na nodze syna właśnie do Pana Doktora Artura Oberca. Od pierwszego kontaktu Pan Doktor zrobił na nas bardzo dobre wrażenie sympatyczny,rzeczowy,z empatią i zrozumieniem podchodził zarówno do syna jako pacjenta jak i do nas jako rodziców. Jeśli ktoś trafił do szpitala dziecięcego w Prokocimiu to ogólny harmider,walka z rejestracją, papierologią rozdrażniony personel i "lawina" rozdrażnionych ,przestraszonych i zagubionych pacjentów. ...
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Marek Haduch

36-200 Brzozów

.......................................Właściwa osoba na właściwym miejscu. Polecam jak najbardziej.
Opinia dodana przez: Medeline

lekarz Tomasz Majsak

Mickiewicza 18a lok. 21
36-200 Brzozów

Pan doktor jest świetnym specjalista który prowadził tatę przez radioterapię. Uprzejmy i bardzo pomocny. Mimo zaawansowania choroby nie zostaliśmy pozostawieni bez pomocy. Radioterapia chociaz paliatywna dala nam nadzieje na lepsze jutro. Ta bezsilność ktora towarzyszyła nam w Starym szpitalu w Tarnowie, gdyż tam nie chciano podjąć żadnego leczenia odmienila sie na nowym szpitalu na oddziale radioterapii. Podziękowania dla całego zespołu tak profesjonalnego i uprzejmego. Świetnych Pielęgniarek , lekarzy i pań ...
Opinia dodana przez: Teresa Jurek

lekarz Jacek Krzanowski

36-200 Brzozów

Lekarz z powołania, świetny fachowiec. Pan Doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentami. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Urszula Grata-Borkowska

lekarz Dariusz Materna

36-200 Brzozów

Polecam serdecznie. Uprzejmy doktor, zna się na rzeczy. Zajmował się moim złamanym podudziem, usuwał zespolenie i ładnie zaszył. Osobiście mnie informował w szpitalu o wszystkim.
Opinia dodana przez: Donata

Grzegorz Stabryła

Brzozów

Bardzo miły i sympatyczny lekarz,utrzymuje świetny kontakt z pacjentem, poświęca tyle czasu ile potrzeba.Polecam :)
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Anna Wojnowska-Kolasa

Specjalistyczny Gabinet Lekarski
ul. Mickiewicza 22
36-200 Brzozów

Bardzo sympatyczna , przyjazna, szczera i inteligentna kobieta. Nie zbywa pacjenta , oraz odpowiada bardzo wyczerpująco i kompetentnie na wszystkie pytania nawet te najbardziej żenujące . Calkowity koszt wizyty to 120 zł ( cytologia, badanie ginekologiczne oraz badanie piersi). Polecam gorąco! Wg . mnie to najlepszy lekarz- ginekolog w rejonie Sanok-Brzozów.
Opinia dodana przez: moniska19854
Pani Doktor badała naszego synka dociekliwie, by mieć pewność, że wszystko jest w porządku. Na duży plus jest to, że nie chciała przepisywać mu leków "na wszelki wypadek", żeby niepotrzebnie maleństwa nie faszerować chemią. Dr Gierlach ma świetne podejście do dzieci, jest niezwykle ciepłą i uprzejmą osobą.
Opinia dodana przez: Dominika

dr n. med. Paweł De Abgaro Zachariasiewicz

Radiolog, USG

Kopernika 3/21
36-200 Brzozów

Bardzo miły , POLECAM, uprzejmy w czasie badania punktualny, przystępny potrafi wysłuchać wszystkich dolegliwości, wiele lat byłam pacjentką doktora i po porzeczytaniu tej opinii stwierdzam ,że to wszystko prawda
Opinia dodana przez: ana

lekarz Ewa Bujalska

Bielawskiego 12 lok. 5
36-200 Brzozów

bardzo uprzejma i kompetentna pani doktor!polecam,aczkolwiek nie łatwo jest się dostać na kasę chorych,to chyba jedyny minus!