lekarz Alicja Jarema

Reumatolog

Przyjazny lekarz o dużym doświadczeniu, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, poświęciła mi sporo czasu, uprzejma, wytłumaczyła chorobę

Leczę się u pani doktor już jakiś czas, jest to osoba kompetentna, serdeczna, poświęca czas pacjentowi. Naprawdę polecam

Wspaniały lekarz, posiada kompetencje, poświęca czas pacjentowi. Wizyta u pani doktor godna polecenia!

Powiem krótko... brak słów. Szanowna Pani doktor wręcz wygania pacjenta z przysłowiowym kwitkiem. Od 5 roku zycia choruje na reumatyzm i chciałbym jakoś zwalniać etapy tej choroby. Specjalistka w tej dziedzinie zamiast doradzić cokolwiek... ewidentnie wygania z gabinetu - cytuje "jeśli nic nie boli to dowidzenia". To najlepiej jakbym całkiem zesztywniał do reszty, wówczas zaczął mam zacząć myśleć o leczeniu ? Żeby usłyszeć słowa - Panie teraz już za późno... Takim osobom nie życzę nic dobrego. A Pani Jarema powinna zmienić fach, a nie tylko czekać na kopertę.

wspaniała lekarka , serdeczna zainteresowana chorym,polecam.

wspaniała lekarka , serdeczna zainteresowana chorym,polecam.