lekarz Alicja Jarema

Reumatolog

Cudowna pani doktor fachowe podejście do pacjenta, zawsze miła i uśmiechnięta oraz opiekuńcza Pozdrawia pacjentka Jolanta Z.

Byłem u wielu Reumatologów w okolicy, albo odsyłany z kwitkiem albo u takich co tylko doić z kasy chcieli. Żaden mi jednak nie pomógł. Pani doktor poświęciła mi czas, wytłumaczyła, że przyczyną leży w źródle innej choroby, uzyskałem kompleksowe informacje nie tylko na temat dlaczego mnie boli co i o chorobie na którą się leczyłem u innego specjalisty. Powiedziała że chodzenie po Reumatologach to strata czasu w tym przypadku i nie wzięła ode mnie pieniędzy za wizytę, bo powiedziała że to porada. Od tego czasu upłynęło parę lat i powiedzieć mogę że miała we wszystkim 100% rację.

Przyjazny lekarz o dużym doświadczeniu, odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, poświęciła mi sporo czasu, uprzejma, wytłumaczyła chorobę

Leczę się u pani doktor już jakiś czas, jest to osoba kompetentna, serdeczna, poświęca czas pacjentowi. Naprawdę polecam

Wspaniały lekarz, posiada kompetencje, poświęca czas pacjentowi. Wizyta u pani doktor godna polecenia!

wspaniała lekarka , serdeczna zainteresowana chorym,polecam.

wspaniała lekarka , serdeczna zainteresowana chorym,polecam.