Lekarze Krosno

lekarz Mirosław Żurek

Chirurg ogólny, Urolog

38-400 Krosno

polecam jak najbardziej tego lekarza. jest świetnym specjalistą w odroznieniu od innych lekarzy urologow. to właśnie dzieki niemu wróciłam do zdrowia bo dopiero on mi pomógł.wszystko dokładnie tlumaczy i jest bardzo kompetentny.a najważniejsze dla mnie bylo to ze rzeczywiście chce pomóc pacjentowi a nie zbywa i lekcewazy jak większość lekarzy. ja bylam bardzo pozytywnie zaskoczona. gdyby wszyscy lekarze mieli choc w połowie takie podejscie jak on to zdecydowanie mniej osob ...

lekarz Jacek Krzanowski

ulica Krakowska 83
38-400 Krosno

Lekarz z powołania, świetny fachowiec. Pan Doktor ma bardzo dobry kontakt z pacjentami. Polecam wszystkim.
Opinia dodana przez: Urszula Grata-Borkowska

lekarz Teresa Materniak

ulica Forteczna 4
38-400 Krosno

100% profesjonalizmu. Tzw. lekarz z jajami. SUPER Nie owija w bawełne jak p. Biernacka. Nie obrażając nikogo, powinna już odejść, a nie między pacjentami koty dokarmiać.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Maciej Munzberger

ulica Wincentego Pola 40
38-400 Krosno

Bardzo dobry lekarz. Pan Doktor posiada dużą wiedze i umiejętności, każdy przypadek dla Doktora jest indywidualnym, a nie rutynowym. Zabieg został wykonany fachowo i w milej atmosferze,rana ładnie zeszyta. Jestem bardzo zadowolona, polecam konsultacje i zabiegi u wybitnego, kompetentnego Chirurga, warto zaufać profesjonaliście.
Opinia dodana przez: M kubit

lekarz Mariusz Sebastianka

ulica Żniwna 11f
38-400 Krosno

Najlepszy lekarz z jakim się dotej pory spotkałam.uprzejmy ,potrafi wesprzeć psychicznie pacjenta.z całego serca polecam tego lekarza .dziękuje ze doktor poprostu jest
Opinia dodana przez: patrycja

lekarz Małgorzata Trąd

Internista, Lekarz rodzinny

ulica Okrzei 33
38-400 Krosno

Wspanialy lekarz. Dziekuje za pomoc. To leczenie mne bardzo pomoglo. Byla by mozliwosc - wybrala bym tego lekarza dla calej rodziny!!!!
Opinia dodana przez: Angelika Zhelwetro

lekarz Paweł Musiał

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej S.A.-MED
ulica Hutnicza 20
38-400 Krosno

Byłam u lekarza na USG piersi. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Wszystko tłumaczy co powinno mnie zaniepokoić, omawia badanie co widzi itd. jestem zadowolona z podejścia pana Pawła. Utrzymuje kontakt wzorokowy i nie patrzy się na piersi. Bardzo serdecznie go polecam.

lekarz Piotr Jędrusiak

ul. Joachima Lelewela 6/58
38-400 Krosno

Super lekarz, godny jak najbardziej polecenia. Wszystko super wytłumaczone i omówione. Świetne podejście do dziecka. Polecam!
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Jacek Legutko

Internista, Kardiolog

38-400 Krosno

wspaniały specjalista super podejście do pacjenta ,jeżeli leczy Cię Profesor to masz cholerne szczęście i będziesz długo żył .
Opinia dodana przez: Andrzej
Polecam serdecznie. Uprzejmy doktor, zna się na rzeczy. Zajmował się moim złamanym podudziem, usuwał zespolenie i ładnie zaszył. Osobiście mnie informował w szpitalu o wszystkim.
Opinia dodana przez: Donata

lek. dent. Elżbieta Pers

ul. Krakowska 88
38-400 Krosno

Super pani doktor! Miła i fachowa obsługa, ząb już nie boli. Polecam! Terminy nawet ok, leczenie profesjonalne! Nowy sprzęt-czysto- kulturalnie!! Jeszcze raz polecam!
Opinia dodana przez: Rafał

lekarz Maciej Węglarz

Internista, Kardiolog

38-400 Krosno

Bardzo życzliwy i uprzejmy lekarz,zawsze znajdzie czas dla pacjenta i pomoże w trudnej sytuacji -a w takiej byłam (koarktacja aorty i destrokardia).
Opinia dodana przez: Magdalena Szczęch

lekarz Tomasz Góra

Pracownia Diagnostyki USG dr n. med. Paweł Guzik
Grodzka 53
Krosno

Wiedza dr Góry obszerna, tłumaczenia szczegółowe, leki wydają się być trafione, jednak spore zastrzeżenie mam do gabinetu - 250zł za wizytę (Galen przy ul. Warneńczyka) i nie ma choćby parawanu, za którym można się rozebrać...Nawet na NFZ nigdy nie spotkałam się, żeby w gabinecie nie było łazienki...Gdyby dr nie znał się na mojej chorobie, nie przyszłabym tam więcej. Pani z recepcji skasowała bez paragonu 2,50zł za maseczkę (nie wzięłam torebki) ...
Opinia dodana przez: Endless

lekarz Joanna Siedlecka

Samodzielne Publiczne Pogotowie Ratunkowe w Krośnie
ulica Grodzka 45
38-400 Krosno

Bardzo polecam Panią doktor. Dawno nie spotkałam takiego lekarza,który wszystko dokładnie tłumaczy a przy tym jest niezmiernie sympatyczna. Przy robieniu echo serca wszystko dokładnie tłumaczyła krok po kroku. Oby więcej takich lekarzy.

lek. dent. Krystyna Chmielowska

Rynek 4
38-400 Krosno

Potwierdzam to co jest już napisane, świetny stomatolog, bardzo dobre podejście do pacjenta (zwłaszcza bojaźliwego) a przede wszystkim dobry człowiek.
Lekarz zajmował się mną podczas pobytu w szpitalu. Kontaktowy i uprzejmy, stara się pomóc i interesuje się pacjentem. Żeby być dobrym lekarzem, trzeba też być człowiekiem, a dr Rolniak zdecydowanie nim jest (w przeciwieństwie do wielu innych lekarzy, których uprzejmość rośnie wprost proporcjonalnie do ilości pieniążków zostawionych w ich prywatnych gabinetach). Zdecydowanie polecam!!!

lekarz Janusz Glazar

Nefrolog, Internista

ulica Walslebena 5
38-400 Krosno

Jeden z najwspanialszych lekarzy jakich znam . Nikomu nie życzę kontaktu ale jak już zajdzie konieczność to szczerze polecam

lekarz Katarzyna Wojtyczek

ulica Bohaterów Westerplatte 18A
38-400 Krosno

Jeszcze nie spotkałam tak sympatycznego lekarza. Pani dr pomimo młodego wieku pełna profesjonalizmu doświadczenia i podejścia do pacjenta. Jest zaangażowanym i oddanym lekarzem. Jako lekarz i jako człowiek wykazuje duże zainteresowanie stanem przebiegu choroby u pacjenta. Z pełnym przekonaniem polecam.
Opinia dodana przez: Agata W

lekarz Rafał Jucha

Neurolog

Korczyńska 1
38-400 Krosno

Bardzo kompetentny, uczciwy i dobry lekarz.

lekarz Magdalena Mika

Ginekolog, Ginekolog położnik

38-400 Krosno

Pełen profesjonalizm, lekarz godny zaufania. Pani doktor pomogła mi rozwiązać mój problem i wszystko dokładnie wyjaśniła. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Aleksandra