Lekarze Łódź

Jestem pacjentem od 2001 roku i nigdy nie żałowałem tej decyzji. Potrafi pomóc nie tylko z zakresu kardiologii ale w wielu innych życiowych sprawach pacjenta. Polecam.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Beata Kudelska-Kostanek

Przychodnia
Łagiewnicka 118B
91-471 Łódź

Korzystam z pomocy pani doktor z mężem i teściem od wielu lat. Bardzo rzetelny lekarz. Cudowna kobieta,wspaniały człowiek.
Opinia dodana przez: Wioletta

mgr Anna Miżowska

Psycholog, Psycholog dziecięcy

Przychodnia Specjalistyczna
Żubardzka 4
91-032 Łódź

bez żenady jak to bywa czasem ludzkie podejście do człowieka, kto był ten wie duzo pisac ale dla mnie dobra pomoc
Opinia dodana przez: Kim

Roman Leśniak

Neurolog

poliklinika
Łódź

Wspaniały lekarz i człowiek zarazem. Oby każdy lekarz wykazywał się taką wiedzą i empatią. Pan doktor został mi polecony przez znajomą i ja także polecam Pana doktora
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Jan Rykała

Chirurg plastyczny

Klinika Chirurgii Plastycznej
Aleksandrowska 167
91-229 Łódź

2 grudnia mialam zabieg blefoplastyke powiek,jestem bardzo zadowolona zabiegu . Zabieg byl bezbolesny jak i po zabiegu żadnej komplikacji oraz żadnych siniaków nie było. Polecam doktora z całego serca i cieszę się że mimo 5 lat szukałam, do którego doktora się wybiorę, wybrałam Pana doktora. Jestem nareszcie szczęśliwa .

dr n. med. Teresa Daniel

Laryngolog

Przychodnia
Piotrkowska 5
90-406 Łódź

Dziś miałam pierwszą wizytę u pani doktor Teresy Daniel (na ul. Kościuszki 3). Jestem bardzo zadowolona z przebiegu spotkania! Wcześniej moje ucho leczyłam u innego laryngologa, ale miałam wrażenie, że pan doktor pracuje tam za karę i marzy o tym, żebym jak najszybciej się ulotniła. Pani Doktor Teresa Daniel jest przede wszystkim zaangażowana w to co robi, widać, że zależy jej na zdrowiu pacjenta. Miła, sympatyczna i kompetentna - czego ...
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Danuta Kovger

Stomatolog, Stomatolog dziecięcy

Lident
Zgierska 233
91-495 Łódź

Fantastyczny lekarz, polecam wszystkim, zarówno dzieciom jak i dorosłym. Bardzo fachowe porady i miła atmosfera.
Pan Doktor to najlepszy kardiochirurg na jakiego mogliśmy trafić. Uratował nasza córeczkę. Godny zaufania, profesjonalny. Wspaniały człowiek i lekarz.
Opinia dodana przez: Aleksandra

dr n. med. Nikolay Myalo

Salon optyczny "VIZ-OPTYK"
al. Piłsudskiego 89
92-332 Łódź

Byłam z mamą w Wieruszowie u P.doktora. Bardzo kompetentny i przesympatyczny lekarz, cierpliwy i poświęcający tyle czasu ile wymaga pacjent. Otrzymała mama pilne skierowanie do szpitala.Diagnoza super, mama jest już po zabiegu. Serdecznie dziękujemy Panie doktorze. Do miłego zobaczenia.🙂🙂🙂
Opinia dodana przez: Teresa

lekarz Emilia Kabzińska

Gabinet Stomatologii Rodzinnej
Elsnera 11 (blok 19)
92-504 Łódź

Świetny lekarz, 100% profesjonalizmu. Pani Doktor jest niezwykle zaangażowana w pracę, troszczy się o swoich pacjentów jak o bliskie osoby. Do tego jest bardzo delikatna, tłumaczy co robi, u niej na fotelu nie sposób się bać. Mam pełne zaufanie do wiedzy Pani Doktor, umiała pomóc w sytuacjach gdy inni dentyści rozkladali ręce. Gorąco ją wszystkim polecam!
Opinia dodana przez: Izabela

Łukasz Kisieliński

Fizjoterapeuta

MUKS Widzew Łódź
Małachowskiego 5/7
90-149 Łódź

Pomógł mi z moim barkiem. Ból był bardzo dokuczliwy i przeszkadzał w codzienności. Teraz prawie go nie odczuwam. Polecam Pana Łukasza.

dr n. med. Adam Bitner

Szpital im. Madurowicza, Klinika Perinatologii
ul. Wileńska 37
Łódź

wspaniały kompetentny lekarz, delikatny i wrażliwy. B. szybko podjął decyzję o rozwiązaniu mojej ciąży i uratował moją córcie. jestem mu b. wdzięczna!!!
Opinia dodana przez: Kamila

dr n. med. Bożena Dąbkowska

Reumatolog

All-Med Centrum Medyczne
ul. ks. kard. Wyszyńskiego 29
94-048 Łódź

Po pierwszej wizycie odniosłam bardzo pozytywne wrażenie na temat kompetencji Pani Doktor.W przeciwieństwie do lekarki z NFZ postawiła prawidłową diagnozę,czym uratowała mnie przed długotrwałym zbytecznym i prawdopodobnie szkodliwym leczeniem.Zostałam dokładnie przebadana i uzyskałam odpowiedź na wszystkie pytania.Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze.Mam nadzieję,że wreszcie trafiłam na lekarza godnego zaufania.Dziękuję za przywrócenie wiary w Slużbę Zdrowia 😘

lekarz Robert Bratkowski

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
ul.Sporna 36/50
Łódź

Doktor Bratkowski to unikat wśród lekarzy. Kompetentny,kulturalny,mający czas dla pacjenta. Zawsze bezproblemowo zleca badania,trafnie diagnozuje,a przy tym jest skromnym człowiekiem.
Opinia dodana przez: Marzena
Polecam Panią dr Agatę Fater-Dębską - jest niezwykle miła, profesjonalna, posiada ogromną wiedzę, jest rzeczowa. Wnikliwie prowadzi wywiad, udziela odpowiedzi na wszystkie pytania oraz z niezwykłą cierpliwością tłumaczy przebieg choroby oraz leczenia. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Pani dr Agaty.
Opinia dodana przez: Ola

dr n. med. Edyta Wlaźlak

Gabinet
Al. Tadeusza Kościuszki 17 (wejście od ul. Wólczańskiej 34)
90-418 Łódź

Bardzo kompetentna i kontaktowa. Budzi zaufanie.
Opinia dodana przez: Milka_B54

Marian Krawczyński

Laryngolog dziecięcy

Uniwersytecki Szpital Kliniczny nr 4
Sporna 35/60
Łódź

Szkoda wielka szkoda mam 52 lata i takiego lekarza jeszcze nie spotkałam, to był mój dobry duch pierwszy raz trafiłam do doktora mając 9 lat leczył mnie długie lata, szpital na spornej był moim drugim domem a doktor moim wspaniałym lekarzem będąc dorosła też do niego chodziłam, to on mnie pokierował do profesora Durki i leczę się do dziś też wspaniały specjalista,ale to doktor Krawczyński uratował mi życie to zawsze ...

dr n. med. Jacek Cywiński

All-Med Centrum Medyczne
ul. ks. kard. Wyszyńskiego 29
94-048 Łódź

Moja historia jest krótka. Po zdiagnozowaniu przepukliny pachwinowej umówiłem się na wykonanie zabiegu w Centrum All-Med. W Centrum zgłosiłem się w piątek ok. 17 i po przejściu procedury wstępnej około godz. 19 leżałem już na stole operacyjnym. Zabieg laparoskopowy z kamerką w pełnym znieczuleniu trwał godzinę, operator - dr Jacek Cywiński. Po wybudzeniu w pokoju otrzymałem kroplówkę, a po pewnym czasie zastrzyk na sen. Sen w miarę spokojny, chociaż bez ...
Opinia dodana przez: Czesław

lek. stom. Adam Kaczmarek

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Gabinet
ul. Wólczańska 234a
Łódź

Od Pana Adama zawsze wychodzę uśmiechnięta. To stomatolog, do którego chodzi się bez strachu. Zawsze jest cierpliwy, uprzejmy i profesjonalny. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Ewa Sękalska

Stomatolog dziecięcy

Oddział Manufaktura
Drewnowska 58
91-002 Łódź

Przychodzę od lat ze swoimi dziećmi. Pani doktor jest cierpliwa i zawsze uśmiechnięta. Dzieciaki ja uwielbiają
Opinia dodana przez: Przemyslaw