Lekarze Łowicz

lekarz Jakub Cyganowicz

Lekarz Sp. z o.o. NZOZ
ulica Podrzeczna 7
99-400 Łowicz

Bardzo kompetentny,przemiły,profesjonalny lekarz. Nie zbywa pacjenta. Bardzo dobrze poradzi w sprawie leczenia(leków). W krytycznej sytuacji służy chętnie fachową radą i profesjonalnie kieruje na dalsze leczenie. Bardzo polecam.
Opinia dodana przez: Edyta

lekarz Przemysław Długosz

Podrzeczna 22
99-400 Łowicz

Naprawdę fachowiec dużego kalibru, godny zaufania i polecenia. Po operacji wymiary biodra jestem mega zadowolony i wdzięczny . Naprawdę polecam tego lekarza...oby takich więcej
Opinia dodana przez: Mariusz

lekarz Stanisław Przekopowski

Internista, Psychiatra

Bolimowska 14/18B
99-400 Łowicz

Przy leczeniu depresji i stanów lękowych - dobrze dobrane leki, przywracające równowagę emocjonalną, żadne silne nie otumaniajace, nie uzależniające. Lekarz godny polecenia
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Tomasz Sawicki

Kardiolog

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej
Świętojańska 1/3B
99-400 Łowicz

Wg mnie mega przyjemny i kompetentny Lekarz, trafiłam do Niego w ciąży. Był dokładny, konkretny, uprzejmy. Polecam z całego serca!
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Krystyna Diehl-Drobnik

Turystyczna 4
99-400 Łowicz

Młoda duchem dostępna w każdym momencie
Polecam! Obdarzam Pana Doktora Szwarockiego bezgranicznym zaufaniem. Nie ma lepszego specjalisty! Racjonalnie podchodzi do pacjentów. Styl bycia Pana Doktora mi w żaden sposób nie przeszkadza, facet ma luźne podejście do życia i to w dzisiejszych czasach się ceni! Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i zawsze służy pomocą.
Opinia dodana przez: Julia

lekarz Marek Burzyński

Specjalistyczny Gabinet chirurgiczny Marek Burzyński
Ułańska 2/15 (NZOZ Medyk)
99-400 Łowicz

Jeśli chodzi o wrastający paznokieć nie polecam, do dziś dnia zmagam się z problemami i stanami zapalnymi gdyż nie zostało to dobrze zrobione, część paznokcia została źle usunięta i wrosła się w wał ponownie i to podskórnie, a więc czeka mnie kolejna operacja lecz już u specjalisty w tym właśnie zakresie, dodam że nie mało zapłaciłam za zabieg.
Opinia dodana przez: Isia

lekarz Elżbieta Młoczkowska

Tkaczew 5 lok. 19a
99-400 Łowicz

Polecam. Moja córka nie lubi lekarzy a Panią doktor wręcz kocha. To nie prawda, że nie umie leczyć bez antybiotyków. Moja córka często chorowała a ona tak mi ją wyprowadziła, że potrafi ze wczesnego stadium anginy wyjść bez antybiotyku.

lekarz Małgorzata Mazurkiewicz-Kazimierak

Okulista, Okulista dziecięcy

pl. Koński Targ 7
99-400 Łowicz

Bardzo dobra okulistka. Pani doktor z dużym zaangażowaniem zajęła się moim bolącym okiem, jest miła rzeczowa i dokładna.
Opinia dodana przez: Dorota

lekarz Bożena Kucińska

Pulmonolog, Alergolog

Łowicz

Pani dr to lekarz z dużym doświadczeniem,wiedza i pomoc nieoceniona leczyla moją córkę teraz przyjęła moją wnuczke za co gorąco jej dziękuję ponieważ nie były to godz przyjęć wnuczka czuje się bardzo dobrze pozdrawiam panią doktor i polecam wszystkim
Opinia dodana przez: Katarzyna

lek. dent. Renata Chróścielewska

Prywatny Gabinet Lekarski
Kaliska 10 a
99-400 Łowicz

Poza uprzejmościa ze strony pani stomatolog z niczym pozytywnym się tu nie spotkałem a z najbardziej rażących nieprawidłowości wymienić muszę to że przy czyszczeniu, pseudo czyszczeniu kamienia pani spiłowala mi zupełnie zdrową tkankę zęba,teraz wygląda to obrzydliwe,taka plama na zębie.Nie wiem czy to nieporadność czy złośliwość,ale ja nikomu tego gabinetu nie polecę a te opinie to chyba pani sobie sama pisze

lekarz Artur Kleczyński

zoz lowicz
99-400 Łowicz

Na wizytach kontrolnych miły , rzeczowy, poświęca pacjentce tyle czasu ile tego potrzebuje i odpowiada na pytania. Gabinet dobrze wyposażony, pacjentka ma poczucie prywatności. Kompetentny lecz gdy coś dzieje się nie według schematu książkowego( ciąża ) pacjentka zostaje prawie z tym sama, miałam wrażenie, że jestem niechcianym ciężarem choć sama potrzebowałam pomocy a od tego przecież jest lekarz... w szpitalu nikt nie lubi przekazywać złych informacji ale sposób w jaki ...
Opinia dodana przez: anonim

lekarz Adam Skoneczny

ul. Długa 18a
99-400 Łowicz

Polecam. Pan doktor ma profesjonalne podejście do pacjenta. Zawsze odpowiada spokojnie na pytania i rozwiewa wątpliwości.

lekarz Marzena Bąbińska-Zygmunt

Lekarz medycyny pracy, Internista

Powstańców 37
99-400 Łowicz

Byłam umówiona na badanie wstępne do pracy do szanownej Pani doktor Bąbińskiej, dzień wcześniej przesłałam, zgodnie z prośbą pielęgniarki z którą rozmawiałam przez telefon, skan skierowania, przyszłam przed czasem, ale Pani Doktor miała kogoś u siebie. Gdy pacjent wyszedł odczekałam chwilę, i ośmieliłam się wejść do Pani Doktor, zostałam wyproszona, Pani Doktor rozmawiała przez telefon i jadła. Moja wizyta powinna się rozpocząć 15 minut wcześniej. Po chwili wyszła do mnie ...

lekarz Adam Rogowski-Tylman

Chirurg dziecięcy, Chirurg naczyniowy

ul. Długa 18a
99-400 Łowicz

Lekarz z powołania a niewielu już takich zostało, ma bardzo osobiste podejście do pacjenta co się ceni w tych czasach, specjalista w swoim fachu nie ma takiego drugiego.

lekarz Mariusz Kowal

Lekarz rodzinny

Mostowa 4
99-400 Łowicz

Polecam w 100%. Pomógł mi bardzo , chociaż nie miałam już nadziei. Podejście do pacjenta uprzejme , życzliwe , dużo tłumaczy , zawsze bada nie tak jak inni lekarze. Przyjmuje nie patrząc na zegarek, jestem bardzo zadowolona.

dr Jerzy Jurkiewicz

Ginekolog, Ginekolog położnik

Iłowska 1/3/lok.13
99-400 Łowicz

Jak bardzo zły jest to lekarz mogłabym napisać cały esej. Nie polecam doktora, zwłaszcza kobietom ciężarnym, gdyż podejście do ciąży doktor ma raczej mało umiejętne. Nie pyta o stan zdrowia pacjentki, na pytania nie odpowiada, zbywa, wyśmiewa. Badania do szpitala (np wymaz z pochwy i odbytu) pobiera tak wcześnie, że w szpitalu wynik badania należy natychmiast powtarzać. Pokazałam doktorowi zaświadczenie lekarskie i w moim przypadkiem można rozważać CC. Nawet na ...
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Kamila Kuś

Radiolog

Starzyńskiego 6/79
99-400 Łowicz

Najlepsza i najmilsza Pani doktor na świecie, świetnie opisała wynik badania ,moja neurolog była pod wrażeniem ,a ja dzięki niej wracam do zdrowia

lekarz Anna Mączyńska

Internista, Lekarz rodzinny

Osiedle Bratkowice 23/17
99-400 Łowicz

Bardzo profesjonalny lekarz. Jest moja dr rodzinną, cieszę się że do Niej trafiłam. Duża wiedza i fachowość, dokładne badanie internistyczne, nie ma problemu z uzyskaniem skierowań na dodatkowe badania. Część ludzi uważa że jest nieprzyjemna , nie potwierdzam tej opinii. Jest miła, aczkolwiek stanowcza i konkretna. Z czystym sumieniem polecam.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Paulina Kowalska

Otolaryngolog

Przychodnia specjalistyczna im. dr Stanisława Rotstada
Ułańska 28
99-400 Łowicz

Pani Doktor bardzo profesjonalna, konkretna, zdecydowana, ale przy tym bardzo miła wręcz serdeczna. a we wszystkich sześciu punktach oceniam maksymalnie . Wszędzie 5 gwiazdek.
Opinia dodana przez: Konrad Wojciechowski