Lekarze Lublin

lekarz Łukasz Czuraszkiewicz

Dziecięcy Szpital Kliniczny w Lublinie - Szpital
ulica Chodźki 2
20-093 Lublin

Pan Doktor Czuraszkiewicz to bardzo dobry lekarz, poświęcił mi wiele czasu, był bardzo cierpliwy, uprzejmy, a jego kompetencje są na bardzo wysokim poziomie. Polecam.
Opinia dodana przez: Ryszard

lekarz Krystyna Pocińska

Neurolog

Staszica 2 lok.2
Lublin

Neurolog w pełni kompetentna, poświęca czas pacjentowi w pełnym wymiarze z całym szacunkiem, wytłumaczy wszystkie kwestie medyczne w sposób zrozumiały i rozważy wszystko za i przeciw ,uprzejma, miła i całkowicie godna polecenia.
Opinia dodana przez: Eliza

lekarz Dorota Teresińska

CENTRUM MEDYCZNE SANITAS SZPITAL SP. Z O.O.
ul. Jana Hempla 5
20-008 Lublin

Super lekarz,indywidualne podejście do pacjęnta.Pierwszy raz po kilkunastu latach poczułam się podczas wizyty objęta troskliwą opieką. Pani doktor pobrała wycinek do badania cytologicznego, zbadala piersi i zrobiła usg.Jestem bardzo wdzięczna i polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Iuliia

lekarz Leokadia Dąbska

Lekarz medycyny pracy

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Feel care, sympathy, warmth and respect. I am lucky to have such a doctor. Poczuj troskę, współczucie, ciepło i szacunek. Mam szczęście, że mam takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Ihor

lekarz Robert Główka

Internista, Kardiolog

Wojewódzki Ośrodek Medycyny Pracy Centrum Profilaktyczno- Lecznicze
Nałęczowska 27
20-701 Lublin

Niezwykle kompetentny lekarz obdarzony dużą wiedzą. Dociekliwy i dokładny, przy tym skromny i uczciwy. Niezwykle komunikatywny. Mówi językiem zrozumiałym dla pacjenta. Nie "odwala" porady lecz stara się by pacjenta jak najlepiej zbadać. Godny polecenia. Życzyłbym sobie więcej tak oddanych lekarzy.
Opinia dodana przez: Zdzisław Wypych

Joanna Stefaniak

Lekarz rodzinny

Centrum Medyczne Luxmed
Lublin

Bardzo profesjonalna pani doktor. Jak trafiłam do niej pierwszy raz, byłam zdziwiona wywiadem i badaniami jakie przeprowadziła. Niby powinny być standardową procedurą, jednak żaden inny lekarz ogólny nigdy mnie tak nie badał. Bardzo dokładna, uprzejma, cierpliwa. Rzetelna. Polecam

lekarz Paweł Błaszkiewicz

Anestezjolog, Pediatra

Podstacja Śródmieście
Spadochroniarzy 8
20-043 Lublin

Najlepszy pediatra dziecięcy w kraju. Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta , wiedza na najwyższym poziomie światowym , dobrze zorietowany w nowościach .Polecam
Opinia dodana przez: Lukasz

lekarz Jarosław Sawiniec

Internista, Toksykolog

Chodźki 5/49
20-093 Lublin

Witam. Pan dr wykonuje kompleksowe badania, tłumaczy szczegółowo wyniki badań i ewentualne niejasności. Bardzo grzeczny i życzliwy

lekarz Piotr Ziemecki

Psychiatra

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne Przyjaźni
ulica Przyjaźni 13
20-314 Lublin

miał czas ,żeby posłuchać o problemie i dal pigułki. pomogły dopiero po miesiącu ale pomogły. trudno się dostać do niego.
Opinia dodana przez: XX

lekarz Justyna Kołodyńska-Jeridi

Pulmonolog

Sobótki 28
20-828 Lublin

Bardzo mila przyjemna pani doktor uśmiechnięta pomocna zawsze wytłumaczy wszystko i zrozumiale pacjentowi dogłębnie przebada pacjenta nie lekceważy żadnych najmniejszych sygnałów choroby polecam panią doktor bardzo serdecznie dzięki niej mogę znowu normalnie funkcjonować w miarę jak dawniej dziękuje jej za to dlatego polecam do niej chodzić na wizyty lekarskie Małgorzata Skoczylas z Bychawy :)

Paweł Poluha

Radiolog

Zakład Radiologii Zabiegowej i Neuroradiologii
Lublin

Niesamowity człowiek. Bez zastanowienia oddajcie się w ręce dr Pawła. Sumienny profesjonalista podchodzacy do swojej pracy z pasja. Zawsze mial czas aby odpowiadać na moje pytania, nie zostawił mnie w trakcie leczenia tylko z upartoscia dążył do zakończenia sprawy. Embolizowal mi naczyniaka w mózgu. Dziękuje Panie Doktorze.
Opinia dodana przez: Anna

mgr Łukasz Miciuk

Psycholog

ulica Paganiniego 9/263
20-854 Lublin

Polecam tego psychologa, otworzył mi oczy na rzeczy, których nie dostrzegałam. Wcześniej obawiałam się wizyty u psychologa i nie sądziłam, że może być tak owocna. Dobry kontakt z pacjentem, nie ma się oporów by mówić o swoich problemach, można znaleźć zrozumienie i dobre rady
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Jan Kotarski

Ginekolog onkolog, Ginekolog położnik

ulica Północna 20/III
20-062 Lublin

Dobry czlowiek, bardzo dobry lekarz. Jasno i wyraznie tlumaczy. Uprzejmy. Jestem pod jego opieką i polecam serdecznie.
Opinia dodana przez: Aneta

lekarz Tomasz Stępień

Internista, Anestezjolog

Mełgiewska 7/9 BL.1/54
20-209 Lublin

Cenie u Pana doktora poswiecany czas i kompetencje. Tłumaczy dokładnie działaniu leków, wyjaśnia jasno i prosto wszystkie niejasnosci i wątpliwości.
Opinia dodana przez: Beata

lek. dent. Małgorzata Klekot-Jóźwiak

Przychodnia stomatologiczna
Czeremchowa 18/71
20-807 Lublin

Fantastyczna Pani Doktor. Delikatna, dokładna, kulturalna i uprzejma. Pacjent ma wrażenie, że jego dobro przedkładane jest ponad wszystko.

lekarz Anna Szponar-Bojda

ulica Wojciecha Żywnego 10
20-854 Lublin

Przyjemna i fachowa p.Dr.Wnikliwie zapoznaje się z całokształtem wiadomości dotyczącymi pacjenta,oraz dolegliwościami co pozwala postawić właściwą diagnozę i prowadzenia leczenia.
Opinia dodana przez: JAN

lek. dent. Magdalena Czuk

ulica Wschodnia
20-015 Lublin

bardzo dobry stomatolog! świetne podejście do pacjenta. odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. polecam
Opinia dodana przez: ilona

lekarz Jakub Wlaź

Szpital MSW
GRENADIERÓW 3
20-331 Lublin

Doktor Kuba ma świetne podejście do pacjenta. Normalny, ludzki lekarz. Serdeczny, miły. Cieszę się, że na niego trafiłam.
Opinia dodana przez: Aleksandra

lekarz Michał Kołtun

Gabinet
aleja Racławickie
Lublin

Operacja kości udowej w obrębie stawu biodrowego - majstersztyk. Lekarz dostępny przekazujący pełną informację o stanie chorej i dalszym postępowaniu i rehabilitacji. Jestem wdzięczny. Piotr Pleskaczyński
Opinia dodana przez: Piotr

lek. dent. Bartłomiej Ryń

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Stomatologia"
Przedwiośnie 2
20-533 Lublin

Nigdy (a dość długo zyje) nie spotkałam się z takim podejściem, profesjonalizmem, zainteresowaniem i serdecznością, oraz zaangażowaniem jaki wykazuje cały zespół na czele z Panem doktorem. Przemili ludzie! Jedyny gabinet gdzie wchodzi sie z przyjemnością i bez lęku. Pełen kunszt. Czapki z głów 🙏❤
Opinia dodana przez: Marta