Lekarze Łuków

lekarz Paweł Jakubiuk

Dmocha 2
21-400 Łuków

Bardzo profesjonalna i mila obsluga.Lecze sie u doktora Jakubiuka juz jakis czas i jestem bardzo zadowolona.Ma on zawsze czas dla pacjeta i chetnie udziela porad.Jego gabinet zawsze lsni czystoscia.Polecam go wszystkim moim znajomym.Super lekarz.
Wybitna terapeutka i fachowiec. Nie zawsze pierwsze spotkanie jest przyjemne ale to świadome działanie. Absolutnie zna się na rzeczy, szczerze polecam! Skuteczna, rzeczowa, wiarygodna. Jedna z najlepszych specjalistek w Polsce.

lek. dent. Maria Bartołd

Międzyrzecka 43
21-400 Łuków

Pani doktor ma świetne podejście do dzieci i one same chcą chodzić na wszystkie potrzebne wizyty. A to wiele mówi ? Polecam.

lekarz Barbara Nowicka-Danilczuk

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "DOM" s.c.
Sienkiewicza 7a
21-400 Łuków

Należę do przychodni Pani Doktor i zgłosiłem się z urazem dłoni, uzyskałem pomoc natychmiast, bardzo fachową, otrzymałem też zastrzyk przeciwtężcowy. Pani Doktor, przez cały czas leczenia urazu, osobiście interesowała się moim przypadkiem, gdy teraz pokazuję dłoń, nikt nie wierzy jak wyglądała przed urazem, dopóki nie pokażę początkowego zdjęcia. Nie ma takiej kategorii, ale za efekt leczenia zdecydowanie 6 gwiazdek. Pani Doktor jest przy tym wyjątkowo ciepłą i życzliwą osobą. Zdecydowanie ...
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Wiesława Jurkowska

ulica Rohalińskiego 3
21-400 Łuków

Pani Doktor przyjęła mnie o 23 w sobotę a mimo to była życzliwa i poświęciła mi dużo uwagi. Polecam!!!

lekarz Monika Zalewska

Lekarz rodzinny, Internista

Łuków

bardzo kompetentna lekarka. budzi zaufanie. stawia trafne diagnozy.

lekarz Tomasz Masiak

Psychiatra

Michała Wołodyjowskiego 1/21
21-400 Łuków

Jestem bardzo zadowolona ze sposobu podejścia do pacjenta i poświęconego czasu. Pan doktor idealnie dobrał dla mnie leki
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Krzysztof Browarski

Laryngolog

ulica Rohalińskiego 3
21-400 Łuków

Fachowiec i profesjonalista. CZŁOWIEK,który rozumie drugiego człowieka !

lekarz Mariusz Mioduski

Anestezjolog, Wizyty domowe

Pogotowie Ratunkowe
21-400 Łuków

Panie Doktorze bardzo dziękuję za Pana podejście i pełen profesjonalizm zarówno przed zabiegiem,jak i później na sali operacyjnej. Jest Pan wielkim i cudownym człowiekiem o niespotykanym podejściu do pacjenta i jego choroby. Bardzo gorąco polecam Pana Doktora. Panie Doktorze dziękuję za operację i czuwanie nade mną podczas zabiegu.

Marek Stolarczuk

Laryngolog

Gabinet laryngologiczno-audiologiczno foniatryczny
Stodolna 100
21-400 Łuków

Znakomity fachowiec i profesjonalista. Zawsze cierpliwy, skuteczny i godny zaufania lekarz. Wydaje trafne diagnozy, a wizyta przebiega w miłej atmosferze.
Opinia dodana przez: Justyna

lekarz Piotr Bóbski

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łukowie
ul. Dr Andrzeja Rogalińskiego 3 (dawna 700-lecia)
21-400 Łuków

Wspaniały lekarz ! Polecam. Bardzo uprzejmy. Świetne podejście do pacjenta. Zna się,na tym co robi. Jest bardzo,ale to bardzo cierpliwy.

lekarz Katarzyna Romanek-Piva

21-400 Łuków

Polecam Panią doktor, ma podejście po prostu jak do człowieka, o wszystko można zapytać, jest kompetentna. Skierowała mnie na badanie do szpitala w Lublinie, w którym pracuje i sama je przeprowadziła. Czułam się zaopiekowana, w dobrych rękach.
Opinia dodana przez: Angela

lekarz Adrian Stocki

21-400 Łuków

Mam 66 lat. Do tej pory wolałem chodzić do lekarzy starszych wiekiem i stażem. Zmieniło to się teraz, kiedy na mojej drodze pojawił się dr Adrian Stocki. Polecam gorąco.
Opinia dodana przez: Zbigniew
PAN DOKTOR HAWRYLUK JAKO JEDYNY PODSZEDŁ POWAŻNIE DO MOICH SKARG NA BÓLE, NA PIERWSZEJ WIZYCIE ZLECIŁ BADANIA I TEGO SAMEGO DNIA POSTAWIŁ WŁASCIWĄ DIAGNOZĘ,SKIEROWAŁ DO SZPITALA,DZIEŃ PÓŻNIEJ MIAŁAM OPERACJĘ.A INNI LEKARZE JESZCZE DZIEŃ WCZEŚNIEJ IGNOROWALI MOJE BÓLE I PRZEZ 2 MIESIACE MÓWILI ŻE JEST WSZYSTKO W PORZĄDKU ,A NIE BYŁO[OK. 6-7 WIZYT Z SILNYMI BÓLAMI I BEZSKUTECZNYMI PROŚBAMI O POMOC]

lekarz Sławomir Teodorski

Ortodentika -spółka cywilna Jacek Kubicki, Agnieszka Kubicka
Kiernickich 47
21-400 Łuków

Trudno jest mi powiedzieć coś więcej na temat kompetencji Pana Doktora, ponieważ styczność z nim miałem tylko podczas wykonywanego badania USG kolana. Muszę jednak powiedzieć, że podczas badania był bardzo zaangażowany, uprzejmy i konkretny, badanie z pewnością nie było zrobione "na odwal", tłumaczył, wyjaśniał wszystkie zwroty jakich używał dyktując opis Pani Pielęgniarce, odpowiedział na wszystkie moje pytania, jednym słowem liczy się z pacjentem, ani przez chwilę nie dał odczuć, że ...

lek. dent. Mariola Gołąbek

Prywatny Gabinet Lekarski
Wyszyńskiego 42 lok. 19
21-400 Łuków

Miła, kompleksowa obsługa. Czuje sie bezpiecznie za kazdym razem, niezaleznie z jakim problemem sie udaje.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Leszek Warsz

Lekarz rodzinny

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej CENTRUM
ul. Międzyrzecka 66
21-400 Łuków

Lekarz L. Warsz jest wzorem do nasladowania jest empatyczny i zyczliwy dla pacjeta,nie zbywa ich troszczy sie o pacjeta i poswica duzo uwagi pacjetowi, skutecznie leczy -Lekarz z powolaniem .serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Waldek Krasuski

lekarz Paweł Słomiany

21-400 Łuków

Pan Słomiany jest niezwykle życzliwym człowiekiem o ogromnej empatii, z prawdziwie profesjonalnym podejściem do pacjenta. Począwszy od pierwszej wizyty, poprzez operacje oraz późniejsze prowadzenie pacjenta. Będąc pod jego opieka można czuć się właściwie zaopiekowanym. Dobre słowo, uśmiech, a przy tym skromność towarzysząca Doktorowi na codzień pozwoliły mi, jako pacjentowi, na spokojny pobyt w szpitalu, jak i późniejszy czas rekonwalescencji. Polecam!

lekarz Erika Madoń

cmd centrum
Łuków

Lekarz nie godny polecenia. Zero informacji o chorobie i jej rowiazaniach. Jedynie wyciąć albo czekać na gorsze wyniki. Szkoda czasu na stanie w kolejce na wizytę.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Malwina Sypiańska

Zespół Lecznictwa Ambulatoryjnego
ulica Partyzantów 10
21-400 Łuków

Podczas wizyty Pani doktor wszystko wyjaśnia i odpowiada szczegółowo na każde pytanie. Jest bardzo delikatna podczas wykonywanych badań. Wizyty przebiegają profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Bardzo sympatyczna, konkretna i wzbudzająca zaufanie osoba. Szczerze polecam!