neurolog dziecięcy lubuskie

Sortuj

lekarz Jan Napiórkowski

Żary

lekarz bardzo dobry. Przede wszystkim współpracuje z rodzicami i im wierzy. Nie jest problemowy. Jest nie licznym lekarzem którego mój synek się nie boi. Bardzo dobry człowiek.

Opinia dodana przez: Karmelka

lekarz Janusz Błocki

Neurolog dziecięcy   (+1 więcej)

ALDEMED

Zielona Góra

Trafiłam z dzieckiem na konsultację diagnozy, którą sugerował inny neurolog z Gorzowa. Pan dr szybko i trafnie postawił diagnozę, dzięki czemu obyło się bez zbędnych badań i pobytów w szpitalu.
Zdecydowanie polecam zarówno na NFZ i prywatnie.

Opinia dodana przez: emy

lekarz Jarosław Belon

prywatna praktyka lekarska
Kombatantów 34
Gorzów Wielkopolski

Miły, sympatyczny, wyrozumiały i fachowy. Skrupulatnie bada pacjenta. Wykazuje dużą cierpliwość. Jest bardzo opanowany.

dr Barbara Kuczek-Cybulska

Gorzów Wielkopolski

Pani doktor poświęca pacjentowi dużo czasu i traktuje każdego pacjenta indywidualnie. Ma doskonałą pamięć do pacjentów i ich terapii. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Janina Jamrozik

al. Piastów 1a
Drezdenko

Przemiła osoba,kompleksowo zbadała moje dziecko i wytłumaczyła w języku zrozumiałym dla rodziców. Zleciła dodatkowe badania.Cieszę się bardzo,że trafiłam do pani doktor(dwie poprzednie opinie przeczytałam) i polecam innym rodzicom.
Na razie byłam na jednej wizycie ale to nie jest ostatnia. U innego lekarza nie dowiedziałam się tyle przez rok co u pani doktor Jamrozik po jednej wizycie.

lekarz Aleksandra Wierzbicka

Neurolog dziecięcy   (+2 więcej)

PPH "POSTĘP" SA NZOZ Zakład Usług Medycznych
ul. Strzelecka 1
Świebodzin

Kompetentna, uprzejma wobec pacjenta. Kompleksowo podchodzi do problemu, trafne diagnozy, nie ma problemu ze skierowaniami.