neurolog dziecięcy lubuskie

Sortuj

lekarz Jan Napiórkowski

Żary

Świetny lekarz. Mimo wieku i tego, że porusza się wolno warto poczekać. Wykonał mi wszelkie badania, dobrze zdiagnozował i pomógł. Niestety musiałam przenieść się do neurologa dla dorosłych. Ale tego lekarza wspominam bardzo miło.

Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Janusz Błocki

Neurolog dziecięcy   (+1 więcej)

ALDEMED

Zielona Góra

Trafiłam z dzieckiem na konsultację diagnozy, którą sugerował inny neurolog z Gorzowa. Pan dr szybko i trafnie postawił diagnozę, dzięki czemu obyło się bez zbędnych badań i pobytów w szpitalu.
Zdecydowanie polecam zarówno na NFZ i prywatnie.

Opinia dodana przez: emy

lekarz Jarosław Belon

Neurolog dziecięcy

Poradnia Neurologiczna - Belon, Krynicka, Sobkowiak-Osińska, Lekarze, Spółka Partnerska
Kombatantów 34
Gorzów Wielkopolski

Miły, sympatyczny, wyrozumiały i fachowy. Skrupulatnie bada pacjenta. Wykazuje dużą cierpliwość. Jest bardzo opanowany.

dr Barbara Kuczek-Cybulska

Gorzów Wielkopolski

Pani doktor poświęca pacjentowi dużo czasu i traktuje każdego pacjenta indywidualnie. Ma doskonałą pamięć do pacjentów i ich terapii. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!

lekarz Janina Jamrozik

al. Piastów 1a
Drezdenko

Przemiła osoba,kompleksowo zbadała moje dziecko i wytłumaczyła w języku zrozumiałym dla rodziców. Zleciła dodatkowe badania.Cieszę się bardzo,że trafiłam do pani doktor(dwie poprzednie opinie przeczytałam) i polecam innym rodzicom.
Na razie byłam na jednej wizycie ale to nie jest ostatnia. U innego lekarza nie dowiedziałam się tyle przez rok co u pani doktor Jamrozik po jednej wizycie.

lekarz Aleksandra Wierzbicka

Neurolog dziecięcy   (+2 więcej)

PPH "POSTĘP" S.A. Zakład Pracy Chronionej
ulica Strzelecka 1
Świebodzin

Super lekarz,leczy bez antybiotyków co najważniejsze jest dokładnie bada i dosc często wola,na kontrol polecam wszystkim jest w Świebodzinie najlepszym pediatra

Opinia dodana przez: Karolina