dr n. med. Marta Waliszewska-Prosółdr n. med. Marta Waliszewska-Prosół - zdjęcie profilowe

dr n. med. Marta Waliszewska-Prosół

Neurolog

Specjalista z doświadczeniem w lecznictwie szpitalnym i ambulatoryjnym. Obecnie pracuje także jako nauczyciel akademicki w Klinice Neurologii Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu. Pracę kliniczną łączy z zainteresowaniami naukowymi dotyczącymi neurologii i neurofizjologii klinicznej. Jest autorką kilkudziesięciu publikacji z zakresu neurologii. Wyniki swoich badań prezentowała na licznych konferencjach krajowych i międzynarodowych m.in. w Waszyngtonie, Barcelonie czy Budapeszcie.

Pani Doktor jest przede wszystkim świetnie wykształconym lekarzem, który ma ogromną, fachową wiedzę. W każdym przypadku szuka rozwiązań i nie zbywa pacjenta dając mu kolejny niedziałający lek. Od wielu lat borykam się z migreną i dopiero pod opieka Pani Doktor czuje się naprawdę zaopiekowana.

Najlepsza specjalistka od migreny do jakiej trafiłam. Pani Doktor jest niezwykle profesjonalna i empatyczna, w prosty sposób potrafi wytłumaczyć zawiłe rzeczy. Leczenie dobrała mi tak, że zapomniałam co to migrena a przez wiele lat bóle głowy dały mi się we znaki. Polecam serdecznie!