neurolog dziecięcy wrocław

dr n. med. Agata Gruna-Ożarowska

Euromedic Dolnośląskie Centrum Medyczne
ulica Traugutta 116/118
Wrocław

Pani doktor prowadziła mojego syna na oddziale neurologii dziecięcej w szpitalu Marciniaka. Pełen profesjonalizm, szybka diagnostyka, niezwykle kompetentna, chętnie udzielająca szczegółowych informacji. Poza tym niezwykła uprzejmość. Oby więcej było takich lekarzy.

Opinia dodana przez: Olga

dr n. med. Maciej Rosiński

Gabinet Lekarski
Jaracza 74 - na terenie NZOZ Opieka, na rogu budynku, od strony ogródków działkowych, tam gdzie ul Jaracza skręca w stronę ul Wyszyńskiego i mostu Warszawskiego
Śródmieście, Wrocław

gorąco polecam, skrupulatnie i długo zbadał mi niemowlaka, przetrząsał bobaskiem na wszystkie strony i obserwował odruchy, bardzo dokładny i warto się doń udać! nie uderza jedynie moteczkiem jak inni, którzy kończą wizytę zanim człowiek dobrze rozbierze maleństwo do końca...

dr n. med. Adrianna Wilczek

Specjalistyczny Gabinet Neurologii Dziecięcej
Czeremchowa 7
Wrocław

Zgodnie z wytycznymi administratora, odnośnie pozostawienia opinii o lekarzu, oceniam te sześć, wskazanych elementów na 5 z ogromnym plusem!
Zaufanie ...

Zaufanie do kompetencji - ogromna, rzetelna wiedza,
Poświęcony czas - dokładnie tyle, ile wymaga mały Pacjent,
Godny polecenia - nareszcie wiem, że moja córka jest we właściwych rękach,
Tłumaczenie choroby i leczenia - jasne, klarowne, nawet dla dyletanta medycznego, bardzo szczegółowe, bo przecież chodzi o moje dziecko,
Kompleksowość podejścia - pierwszy lekarz, który nie skupia się tylko na aspektach związanych ze swoją specjalizacją, tylko zwraca uwagę na każdy, niepokojący szczegół,
Uprzejmość - Wyjątkowy Człowiek.
Nasze dzieci - są dla najważniejsze, dlatego lekarz, taki jak Pani dr Wilczek - to skarb dla rodziców!

Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Anna Roznatowska-Przystawa

Ostrowskiego 3 lok. 210
Wrocław

Bardzo miła osoba zwłaszcza w stosunku do dzieci.Nie wiem jak ona to robi ,ale tylko w jej gabinecie moje dzieci spokojnie współpracują. Gorąco polecam wszystkim rodzicom.

dr n. med. Barbara Ujma-Czapska

Canaletta-Bellotta 53
Wrocław

Świetny fachowiec o ogromnej wiedzy (cierpliwa, dokładna spokojna, z podejściem do dziecka), godna polecenia.

Małgorzata Kuzior-Pławiak

Grabiszyńska 37 lok. 225
Wrocław

Dobry, sprawdzony lekarz - od 9 lat prowadzi mojego synka z MPDz i padaczką. Mam 100% zaufania :)

dr n. med. Bożena Dołyk

Kwiska 5/7 lok.30b

najlepszy neurolog dziecięcy a odwiedziliśmy już kilku

najlepszy neurolog dziecięcy a odwiedziliśmy już kilku

lekarz Maria Wojdyło

al. Armii Krajowej 10a lok. 5
Wrocław

Nie wiem czym motywowane są poprzednie opinie nt. braku kompetencji czy np. nieuprzejmości pani dr Wojdyło. My z naszą Alą byliśmy u pani dr już drugi raz i już po raz drugi spotkaliśmy się z profesjonalizmem, uprzejmością i kompetencyjnością w badaniu i opiniowaniu budowy i zachowania się naszego dziecka. Szczerze polecamy.