Czy chodziło Ci o lekarzy:

lekarz Piotr Robowski

GABINET NEUROLOGICZNY
Plac Kaszubski 8/401
Gdynia

Pełne zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Taki powinien być każdy lekarz.

Pełne zaangażowanie w pomoc pacjentowi. Taki powinien być każdy lekarz.

Najbliższy termin: 31 Sie o 13:00

lekarz Piotr Du Chateau

Centrum Medyczne CMP Mariańska
Mariańska 1

Średnia ocen: 5/5

Mi ten doktor uratowal zycie. Trafilam do MSWiA na SOR z dziwnymi objawami. Pani na izbie przyjec stwierdzila, ze nie zajmie sie mna szybko bo mam sie przyznac "co wzielam". Gdyby nie doktor Du Chateau pewnie spedzilabym na izbie przyjec 10 godzin. Okazalo sie, ze przeszlam udar mozgu. Doktor zajal sie mna w szpitalu, byl b.empatyczny. Bardzo polecam! Naprawde, rzadko mozna spotkac takiego lekarza.

Opinia dodana przez: Maggs
Najbliższy termin: 1 Wrz o 17:00

dr n. med. Anna Rudnicka

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
Żoliborz, Warszawa

Do dr Rudnickiej trafiłem dość przypadkowo, oczywiście jak każdy "znam się doskonale na medycynie" więc "wiedziałem co mi dolega", wszystkie artykuły i inne mądre źródła internetowe wraz z kuzynką lekarzem (przez telefon...) wskazywały jednoznacznie na chorobę X; chciałem tylko poprosić o przepisanie leków. Ku mojemu rozczarowaniu p. dr. zupełnie zignorowała moją autodiagnozę i po badaniu i długim wywiadzie "uparła się" na swoją wersję. Jak się okazało - miała rację (co potwierdziły badania diagnostyczne i wizyta u innego neurologa, bo jednak nie dowierzałem i postanowiłem sprawdzić). Jako mój lekarz prowadzący wyciągnęła mnie z paskudnej dolegliwości, za co jestem jej bardzo wdzięczny. Gdybym trafił na mniej upartego i asertywnego lekarza, który na "odwal się" przepisuje leki według życzenia pacjenta, to wkopałbym się w poważne problemy. Do tego sympatyczna i ciepła kobieta, choć dla mnie to akurat ma niewielkie znaczenie bo do lekarza chodzę po poradę a nie na randki. Od lekarza nie oczekuję, że będzie mnie witał kwiatami i na czerwonym dywanie, wystarczy że się uprzejmie przywita (tak było, uprzejmie i z uśmiechem), skupi się na moim problemie (tak było), poświęci odpowiednią ilość czasu, wytłumaczy o co chodzi w przystępnych słowach i przede wszystkim - rozwiąże problem. Zdecydowanie polecam. Będę się trzymał tego lekarza, niezależnie od tego gdzie p. Rudnicka będzie przyjmowac pacjentów. Liczy się lekarz a nie przychodnia.

Opinia dodana przez: Pacjent
Najbliższy termin: 2 Wrz o 16:00

dr n. med. Paweł Gołębiewski

Centrum Medyczne Damiana - KEN
al. Komisji Edukacji Narodowej 85
Ursynów, Warszawa

Nie rozumiem negatywnych opinii, chyba były o innym lekarzu. Panu doktorowi z czystym sumieniem dam 5/5, pełne zaufanie :) polecam!

Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Piotr Ślifirczyk

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Lekarz z powołania, niewiarygodnie życzliwy,kompetentny, komunikatywny, dostępny(bezproblemowy kontakt telefoniczny i via e-mail, po prostu niewiarygodne) i podchodzący kompleksowo do pacjenta. Nie chcę opisywać szczegółów, ale na pewno przy następnych problemach zdrowotnych niezależnie od podłoża choroby pierwszym lekarzem do którego pójdę będzie p. Piotr.

prof. dr hab. n. med. Robert Gasik

Neurolog   (+2 więcej)

Narodowy Instytut Geriatrii, Reumatologii i Rehabilitacji
ul. Spartańska 1

Dobry, dobry, teściowa jest szczęśliwa, pomogł bardzo. Teściowa się cieszy. Bardzo się cieszy. Pozdrawia i się cieszy. Znakomicie.

Opinia dodana przez: Łukasz A.J.W.
Najbliższy termin: 7 Wrz o 17:25

dr Andrzej Jankowski

Centrum Medyczne CMP Piaseczno
Puławska 49
Piaseczno

Bardzo profesjonalny i empatyczny lekarz. Duża kultura osobista. Pochyla się nad każdym przypadkiem bez względu na to jak dużo czasu to zabiera.

lekarz Piotr Szwach

Platanowa 4
Kędzierzyn-Koźle

Potrafi zaskoczyć prawidłową diagnozą, gdzie inni lekarze latami błądzili w poszukiwaniu. Lekarz, który potrafi myśleć ,a nawet poświęcić czas na poszukiwanie by udzielić dobrej rady.
Skromny " Godny polecenia "

Opinia dodana przez: Małgorzata

dr n. med. Jacek Adam Dzieciuch

Neurolog   (+1 więcej)

Centrum Badań DNA Sp. z o.o.
ul. Adama Mickiewicza 31
Poznań

Kiedy mąż nagle trafił na oddział neurologiczny Szpitala Wojewódzkiego w Poznaniu, na salę, na której chorymi opiekował się dr J. Dzieciuch, sprawdziłam w Internecie opinie innych pacjentów o tym lekarzu. Byłam niespokojna. Miałam mieszane uczucia. Nie wiem skąd takie rozbieżności w opiniach?
Lekarz okazał się osobą bardzo kompetentną, kompleksowo podszedł do schorzenia. Zlecił mnóstwo badań, wykazywał duże zainteresowanie samopoczuciem męża (a także współpacjentów).
Prawdą jest, że jest małomówny, ale zapytany, szczegółowo odpowiadał na zadane przez nas pytania, wyjaśniając wszystkie nasze wątpliwości. Jest uprzejmy i bardzo zaangażowany w swoją pracę - prawdziwy lekarz. Godny polecenia.
Opieka lekarska i pielęgniarska na tym oddziale bardzo pozytywnie nas zaskoczyła. Nie sadzę, abyśmy mieli wyjątkowe szczęście. Tam chyba tak naprawdę jest!
I mąż i ja szczerze polecamy opiekę medyczną doktora Jacka Dzieciucha i całego personelu oddz. neurologicznego z Ordynatorem na czele.

Opinia dodana przez: Urszula