Lekarze Neurolog Szczecin

Potwierdzam poprzednie opinie. Od pierwszej wizyty u Pani doktor czułam, że naprawdę chce mi pomóc. Bardzo szczegółowy wywiad oraz badanie neurologiczne. Wcześniej przez długi czas borykałam się z silnym bólem, obecnie jest naprawdę nieźle. Polecam bardzo
Opinia dodana przez: Maria
Jestem po wizycie u Pani dr i zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Jest bardzo miła, spokojna, odpowie na każde pytanie. Ma podejście do rodziców i dzieci.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Małgorzata Mikulska

Neurolog

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ulica Mączna 4
70-780 Szczecin

Pani Doktor prowadzi mnie 15 lat Kobieta z sercem na dłoni, świetny specjalista.Wsztstko tłumaczy,cierpliwa,opiekuńcza,super lekarz.Ufam nie tylko jako lekarzowi ale też jako człowiekowi.Kobieta anioł ...
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Barbara Filarska

Lux Med
Mickiewicza 128a
Szczecin

Uważam że Pani Doktor jest bardzo dobrym neurologiem i również wspaniałym, serdecznym człowiekiem. Dokładnie bada i słucha pacjenta, oraz udziela cennych wskazówek medycznych , dotyczących właściwego leczenia. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Agnieszka.G

lekarz Małgorzata Niekrasz

71-455 Szczecin

Lekarz z powołania,prowadzi mojego tatę,polecam wszystkim!!! Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne i 10/10 za podejście do człowieka,dziękuję że do Pani trafiliśmy.

lekarz Marek Radny

Neurolog

Specjalistyczne Gabinety Lekarsko - Stomatologiczne "DENTAL-PRO-DERMED"
Waleriana Łukasińskiego 42 A/7
71-215 Szczecin

Podziękowania dla Pana doktora za poświęcony czas oraz zaangażowanie w procesie leczenia. Panie doktorze jeszcze raz dziękuję za poświęcony czas.
Opinia dodana przez: Marek

dr hab. n. med. GraŻyna Hnatyszyn

Neonatolog, Neurolog dziecięcy

Szczecin

Najlepszy neurolog dziecięcy w Szczecinie. Polecam.

dr Margaritta Goldin

71-455 Szczecin

lekarz o wielkim sercu dla pacjentów, życzliwy, pracę swoją wykonuje profesjonalnie...

lekarz Ewa Aleksandrzak-Łukowska

Neurolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "KMW Centrum Zdrowia"
ulica 3 Maja 25-27
70-215 Szczecin

Bardzo profesjonalne podejscie do pacjenta. Pani doktor od razu postawiła słuszną diagnozę i bez sprzeciwu wyslala karetką do szpitala, gdzie juz tego samego dnia miałam zrobiony zabieg embolizacji. . To bylo w środę. Dzis jest kolejna sroda, a ja jestem samodzielna, bez bólu glowy, w pelni świadoma i samodzielna. Dziekuje Pani Doktor. :)
Opinia dodana przez: Małgorzata Wąs

lekarz Elżbieta Gadowska

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ul. Mączna 1

Znasz tego lekarza? Podziel sie opinią z innymi. DODAJ OPINIĘ

lekarz Wiesław Sobczyk

Traugutta 101
71-300 Szczecin

Wspaniały człowiek i lekarz. Gdyby nie On, to bym już nie chodziła. Każdemu pacjentowi poświęca odpowiednią ilość czasu i do każdego pacjenta podchodzi z sercem.

lekarz Andrzej Fabian

NZOZ Przychodnia Medycyny Rodzinnej Poradnia Neurologiczna
Szczecin ul. Chopina 22
71-450 Szczecin

Dzieki panu doktorowi mogę wkoncu spac normalnie. Tyle lat niepotrzebnego leczenia na kręgosłup u innych lekarzy, łykania tabletek przeciwbolowych a doktor Fabian za pierwszym razem trafnie zdiagnozował problem i prostym sposobem przywrócił radość z nocnego odpoczynku. Stabilizatory na obie dłonie i w koncu moge normalnie spać bez bólu rąk. Szczerze polecam. Fachowiec jakich teraz mało
Opinia dodana przez: Ewa

dr n. med. Jan Solecki

Zawadzkiego 85/31
70-246 Szczecin

Dr. Solecki, posiada dogłębnie doświadczenie oparte na latach praktyki i odpowiedzialnych funkcjach pełnionych w klinikach is szpitalach województwa zachodniopomorskiego. Jest to lekarz do którego można mieć pełne zaufanie. Poświęca on pacjentowi tyle czasu ile wymaga problem pacjenta, daje obszerne wyjaśnienia odnośnie schorzenia, metod leczenia i realisticznych możliwości w funkcji postępu nauki i technicznych możliwości. Jestem usatysfakcjonowana metodami jakie zostały zastosowane i mój stan zdrowia się polepszył daleko poza moimi oczekiwaniami. ...

lekarz Jerzy Krukowski

Zaleskiego 2a lok. 1
70-495 Szczecin

TEN LEKARZ ZMARŁ !!!!! nIE JEST MOŻLIWE UDANIE SIĘ DO TEGO LEKARZA BO JUŻ GO NIE MA WŚRÓD ŻYWYCH NIE MA CO GO SZUKAĆ
Opinia dodana przez: Jerzy

dr n. med. Monika Gołąb-Janowska

Gabinety Lekarskie i Centrum Ortopedii i Rehabilitacji
Modra 86A
71-220 Szczecin

Wspaniała !Nie tylko świetny fachowiec ale przede wszystkim człowiek !!! Dociekliwa cierpliwa i słuchająca z ogromną wiedzą i praktyką zawodową ta Pani doktor to skarb medycyny talent i powołanie .Dziekujemy.Szymon z Rodzicami.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Izabela Markiewicz-Kudelska

Gabinet Ireneusz Mikołajewicz
Kostki Napierskiego 6c
70-783 Szczecin

poleciłam Panią doktor osobą poznanym w szpitalu dwa lata temu do dnia dzisiejszego dziękują mi za to nigdy od pacjentów pani dokotor na poczekalni w szczecine nie słyszałam negatywnej opini wręcz przeciwnie ma to jedną wade okres na wizyty do Pani doktor wydłuza się
Opinia dodana przez: teresa123
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Neurolog
                                       dr Jerzy Bajko

dr Jerzy Bajko

Neurolog, Neurochirurg

71-455 Szczecin

Ogólnie OK, trzeba się dość sporo naczekać na wejście do gabinetu (zamiast wejść o 15, wchodzi się nawet przed 16 itp.), jednak doktor wydaje się kompetentny, tłumaczy, na czym polega choroba pacjenta. Oczywiście przypisuje leki przeciwbólowe, które niekoniecznie poprawiają codzienne życie, ale w jakiś sposób ułatwiają funkcjonowanie. Faktycznie kieruje do innych specjalistów, aptek (rzekomo ze zniżką), na jakieś badania (np. rezonans), a za wszystko niestety trzeba płacić. Jednak zważywszy na ...
Opinia dodana przez: Liz

Iwona Kochanowska

Neurolog dziecięcy

porta medyk sp.z o.o.
szczecin
71-610 Szczecin

Czy ktos potrafi wyjasnic mi na czym polega fenomen pani dr Kochanowskiej? Wybralam te pania dr ze wzgledu na swietne opinie m.in. w tym serwisie, ale tez polecono mi pania dr w przychodni (pediatra). Na wizyte czekalam 3 miesiace, po tym czasie spotkalam sie z milczaca pania dr z ktora nie dalo sie w ogole porozmawiac, odpowiadala zdawkowo a na niektore pytania w ogole. Przykro, tym bardziej, ze nie wygladala ...
Opinia dodana przez: A.

dr hab. n. med. Wojciech Janicki

Neurochirurg, Neurolog

Reduty Ordona 89 lok. 1
71-180 Szczecin

Godna podziwu wiedza medyczna,fachowość jak i wnikliwe oraz szczegółowe badanie pacjenta.Polecam każdej chorej osobie.