Lekarze Neurolog

lekarz Grzegorz Niemyjski

Przychodnia PULS
Lwowska 64 35-210 Rzeszów
Rzeszów

Neurolog dziecięcy

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Warszawa

Najlepszy pediatra, nigdy nie odmówi wizyty mimo kolejek,zawsze trafione rozpoznanie chorób, super podejście do małych pacjentów
Opinia dodana przez: Paweł
                                       dr n. med. Aleksandra Szczepańska

dr n. med. Aleksandra Szczepańska

lek. med. Renata Samocka

lek. med. Renata Samocka

LekMedic
Marymoncka 75A
01-802 Warszawa

Byłam na wizycie pierwszy raz. Wspaniała Pani doktor miała do mnie całościowe podejście do zgłaszanego mną problemu zdrowotnego. Fachowo i szczegółowo poradziła mnie jak polepszyć mój stan zdrowia. Zdecydowanie zyskała moje uznanie. Serdecznie polecam.
Opinia dodana przez: Larisa Flis
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Neurolog dziecięcy
                                       dr n. med. Olga Milczarek

dr n. med. Olga Milczarek

Neurolog dziecięcy, Neurolog

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Do Pani doktor chodzę z synem do SCM clinic. Nie zagłębiając się w szczegóły, bo nasz przypadek jest dość złożony , mogę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona, że mieliśmy szczęście na nią trafić. To pierwszy lekarz, który nie zbagatelizował naszego problemu, co więcej zaproponowała konkretną terapię i omówiła, na czym będzie polegać. Małymi kroczkami są już pierwsze efekty leczenia, więc jestem dobrej myśli. Dodatkowy plus za super podejście do dzieci.
Opinia dodana przez: Pola
                                       dr n. med. Michał Sobstyl

dr n. med. Michał Sobstyl

Neurolog, Neurochirurg

Fimedica
ul. Nowogrodzka 51
00-695 Warszawa

Pan doktor w moim przypadku wykonał pięć operacji.Jestem bardzo wdzięczna za uratowanie życia.Doktor Sobstyl jest bardzo empatycznym i i skrupulatnym specjalistą.Jestem pod dużym wrażeniem wiedzy i kompetencji Pana doktora.Panie docencie ,dziękuję .Miałam dużo szczęścia ,że do Pana trafiłam.
Opinia dodana przez: Izabela

dr n. med. Teresa Róg

Centrum Neurologii Klinicznej
ul. Ariańska 7/3
31-505 Kraków

Pani Doktor jest osobą bardzo miłą ,kompetentną, rzeczową, wnikliwą i posiadającą dużą wiedzę. Dokładnie zbadała córkę.Wysłuchała cierpliwie długą historię choroby, przeczytała karty informacyjne i obejrzała rezonanse magnetyczne.Mając wątpliwości co do diagnozy skonsultowała nas lekarzem genetykiem. Poświęciła nam ponad 2 godziny Jest Lekarzem godnym polecenia.

dr n. med. Jan Mejnartowicz

Klinika Wiśniowa
Anieli Krzywoń 2
65-534 Zielona Góra

Bardzo dobry lekarz, wyrozumiały, cierpliwy. Jest miły dla pacjenta i konkretny. Rzadko spotyka się takich specjalistów.
Opinia dodana przez: Błażej

lekarz Katarzyna Jurkiewicz

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Polecam za czas poświęcony pacjentowi oraz wytłumaczenie i przebadanie pacjenta tak jak na lekarza przystało. Rozmowa rowniez polegała na wypytaniu mnie rożnych rzeczy o które lekarz pytać powinien.Polecam
                                       dr n. med. Marta Waliszewska-Prosół

dr n. med. Marta Waliszewska-Prosół

50-414 Wrocław

Pani Doktor jest przede wszystkim świetnie wykształconym lekarzem, który ma ogromną, fachową wiedzę. W każdym przypadku szuka rozwiązań i nie zbywa pacjenta dając mu kolejny niedziałający lek. Od wielu lat borykam się z migreną i dopiero pod opieka Pani Doktor czuje się naprawdę zaopiekowana.
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Anna Borratyńska

NZOZ CENTRUM MEDYCZNE LARMED
UL. LWOWSKA 17/1
30-548 Kraków

Pani Doktor jest bardzo ciepłym i pomocnym człowiekiem. Byłam na wizycie kilka tygodni temu i muszę przyznać, że to jeden z najserdeczniejszych lekarzy z jakim miałam kontakt do tej pory - poświęciła mi tyle czasu, ile potrzebowałam, dokładnie wyjaśniała, słuchała uważnie tego, co mówię, zadawała pytania, badała mnie, oglądała wyniki badań (a nie każdy lekarz był tak uprzejmy żeby chociaż na nie spojrzeć), przygotowała opinię, o którą prosiłam. Pani Doktor ...
Opinia dodana przez: agnieszka
                                       dr n. med. Paulina  Papier

dr n. med. Paulina Papier

50-414 Wrocław

Rewelacyjne podejście do pacjenta, empatyczna, fachowa, szczegółowo omawia przypadek. Polecam p. Doktor
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Magdalena Domańska

gabinet
Emilii Sczanieckiej
Poznań

Pani Domańska to jeden z lepszych neurologów w poznaniu - jest to moja subiektywna opinia, ale moge spokojnie ja wystawic ponieważ byłam juz u wielu lekarzy i żaden nie potrafił zdiagnozować mojej choroby. Poglebiony wywiad, skierowanie na szczegółowe badania i pozniejsze lecznie uśmierzyło mój ból
Opinia dodana przez: Iza
                                       dr n. med. Paweł Gołębiewski

dr n. med. Paweł Gołębiewski

Centrum Medyczne Damiana - Przy Bażantarni
ul. Przy Bażantarni 8b
02-739 Warszawa

Bardzo dobry lekarz z doskonałym podejściem do pacjenta. Kompetentny, rzeczowy, potrafiàcy słuchać specjalista o doskonałym podejściu do pacjenta.
                                       lekarz Tomasz Nowakowski

lekarz Tomasz Nowakowski

Specjalistyczne Porady Neurologiczne Tomasz Nowakowski
Kawy 46/U1
01-496 Warszawa

Jestem naprawdę wdzięczny losowi, że poznałem dr Nowakowskiego. Pierwsza wizyta była w roku 2017.zakończona pełnym wyzdrowieniem. Ostatnią wizyta była 6.03.2024. Miałem położeniowe zawroty głowy, tak silne, że wykluczyłem prowadzenie samochodu. Odbyłem wizytę u lekarza I-go kontaktu, a po 2 tygodniach u laryngologa. Ten skierował mnie m.in. do leurologa. Od razu, za namową żony zamówiłem wizytę u dr Nowakowskiego. Ten wysłuchał moich sugestii odnośnie problemów z kręgosłupem szyjnym, ale stwierdził, że ...
Opinia dodana przez: Marek
                                       dr n. med. Przemysław Richter

dr n. med. Przemysław Richter

Swissmed Poradnia Neurologiczna
wileńska
03-291 Warszawa

dr Richter na początku zaaplikował mi olbrzymią dawkę spokoju i pewności, potem zoperował w cudny sposób :) tętniaka, a teraz kieruje moją rehabilitacją i cóż tu dodać? polecam. życzę wszystkim, którzy będą korzystać z jego umiejętności i wiedzy, aby tak szybko stanęli na nogi, jak ja ^-^
Opinia dodana przez: Alina

lekarz Mariola Rudzka-Dybała

Neurolog dziecięcy, Pediatra

Neurocentrum
Żeromskiego 1 lok. 39
01-887 Warszawa

Rzetelna . Przyjazna dla dzieci . Dokładna . Leczy dzieci sumiennie . Osiąga sukcesy w leczeniu . Godna polecenia .
Opinia dodana przez: Wiesia

dr n. med. Anna Rudnicka

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Do dr Rudnickiej trafiłem dość przypadkowo, oczywiście jak każdy "znam się doskonale na medycynie" więc "wiedziałem co mi dolega", wszystkie artykuły i inne mądre źródła internetowe wraz z kuzynką lekarzem (przez telefon...) wskazywały jednoznacznie na chorobę X; chciałem tylko poprosić o przepisanie leków. Ku mojemu rozczarowaniu p. dr. zupełnie zignorowała moją autodiagnozę i po badaniu i długim wywiadzie "uparła się" na swoją wersję. Jak się okazało - miała rację (co ...
Opinia dodana przez: Pacjent