opole

dr n. med. Kamila Czerw

Onkolog

Koszyka 18 lok. 10

Średnia ocen: 5/5

Wspaniała ciepła kobieta, potrafi podnieść na duchu w najcięższych momentach.....niestety mojej mamie nikt już nie potrafił pomóc!

lekarz Małgorzata Puziewicz-Krzemienowska

Chirurg dziecięcy

Prywatny Gabinet Cirurgii Dziecięcej
Kościelna 4
Luboszyce

Średnia ocen: 5/5

Pomijając już fakt, że jest wybitnym specjalistą- co oczywiście najważniejsze!!!To ma świetne podejście do dzieci- bardzo indywidualne i widać, że wykonywany zawód to nie tylko praca, ale i pasja. Pierwszy raz się spotkałam z tak świetnym podejściem do małego pacjenta :-) i polecam każdemu z całego serca, a Pani doktor życzymy wszystkiego najlepszego :-)

Opinia dodana przez: Sylwia

lek. dent. Sylwia Gajewska-Huterska

Prywatny Gabinet Lekarski
Krakowska 26

Średnia ocen: 5/5

Przemiła Pani Doktor. Bardzo delikatna. Polecam każdemu kto boi się wizyty u dentysty. Pełny profesjonalizm!

Opinia dodana przez: Paweł

dr Tadeusz Cielniaszek

Chirurg ogólny

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tadeusz Cielniaszek
Krapkowicka 20

Średnia ocen: 5/5

Rewelacyjny lekarz. Po prostu ta dobra strona służby zdrowia. Wizyta, zabieg miło ,profesjonalnie i skutecznie.

Opinia dodana przez: Mariusz Gola

dr n. med. Pawel Tomaszewski

Kardiochirurg

Średnia ocen: 5/5

CZLOWIEK ANIOL , BARDZO DOBRY FACHOWIEC SAME ,POZYTYWNE OCENY POLECAM GO Z CALEGO SERCA BEZINTERESOWNY I BARDZO ZAANGAZOWANY TROSZCZY SIE O PACJETA I NIGDY NIE ZOSTAWI GO W POTRZEBIE

lekarz Barbara Średzka-Burman

Pediatra

Matei 15

Średnia ocen: 5/5

bardzo miła i kompetentna lekarka, swoim małym pacjentom poświęca dużo czasu starannie osłuchując i badając
rzetelnie tłumaczy genezę powstania ...

rzetelnie tłumaczy genezę powstania choroby jak i odpowiednie leczenie

mgr Małgorzata Wasilewska

Logopeda dziecięcy   (+3 więcej)

Średnia ocen: 5/5

Pani logopeda - świetna osoba, miła, kompetentna. Chodziłam na terapię-dla mnie zakończona sukcesem. Polecam.

Opinia dodana przez: Lidia

dr Anna Ziemba

Pediatra

ginekologiczno położniczy

Średnia ocen: 5/5

Zgadzam sie z poprzednimi opiniami,bardzo dobry pediatra,zdecydowanie polecam.

Zgadzam sie z poprzednimi opiniami,bardzo dobry pediatra,zdecydowanie polecam.

lekarz Daniel Frączek

Witosa

Jest dobry, na życzenie wyrywał mi ząb mądrości, szybko i bez problemu

Jest dobry, na życzenie wyrywał mi ząb mądrości, szybko i bez problemu

Opinia dodana przez: fezzy fezzy

lekarz Kazimierz Karpowicz

Lekarz rodzinny

116 SZPITAL WOJSKOWY Z PRZYCHODNIĄ Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Wróblewskiego 46

Średnia ocen: 5/5

Wiem, że mówi się o nim dr Syropek, ale mimo to polecam. Ja nie mam ani zamiaru ani ochoty ładować w moje dziecko tony antybiotyków. Dr Karpowicz ma duże doświadczenie i zna mnóstwo znakomitych, domowych sposobów na walkę z infekcjami. Jak trzeba antybiotyk, to trzeba, ale na początek syropki wystarczą :) Mojej Córce znakomicie pomagają. Do tego lekarz cierpliwy i z podejściem do dzieci. Serdecznie polecam!