opole

lek. stom. Katarzyna Rejman-Poręba

praktyka stomatologiczna
Wileńska 2
Chwałkowice, Opole

Byłem w gazie rozweselającym ,fajne uczucie ,niczego się nie pamięta , strach też juz jakby mniejszy , coś dla takich cykorów jak ja . Nigdy tego nie będę lubić ,ale po gazie przynajmniej nie pamiętam tego stresu

Opinia dodana przez: Michał

dr n. med. Kamila Czerw

Onkolog

Koszyka 18 lok. 10
Opole

Średnia ocen: 5/5

Wspaniała ciepła kobieta, potrafi podnieść na duchu w najcięższych momentach.....niestety mojej mamie nikt już nie potrafił pomóc!

lekarz Małgorzata Puziewicz-Krzemienowska

Chirurg dziecięcy

Prywatny Gabinet Cirurgii Dziecięcej
Kościelna 4
Luboszyce

Średnia ocen: 5/5

Pomijając już fakt, że jest wybitnym specjalistą- co oczywiście najważniejsze!!!To ma świetne podejście do dzieci- bardzo indywidualne i widać, że wykonywany zawód to nie tylko praca, ale i pasja. Pierwszy raz się spotkałam z tak świetnym podejściem do małego pacjenta :-) i polecam każdemu z całego serca, a Pani doktor życzymy wszystkiego najlepszego :-)

Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Pawel Tomaszewski

Kardiochirurg

Średnia ocen: 5/5

Do dziś dnia mam zastawkę wszczepioną przez Pana Doktora 15. 10. 1987 roku w klinice we Wrocławiu na ulicy Marii Skłodowskiej - Curie. Bardzo często wspominam z wielką wdzięcznością Pana Doktora, który otaczał opieką swoje "gwiazdeczki" Życzę Panu dużo zdrowia i wytrwałości. Pozdrawiam wdzięczna pacjentka.

Opinia dodana przez: Krystyna Koroleska

lek. dent. Sylwia Gajewska-Huterska

Prywatny Gabinet Lekarski
Krakowska 26

Średnia ocen: 5/5

Przemiła Pani Doktor. Bardzo delikatna. Polecam każdemu kto boi się wizyty u dentysty. Pełny profesjonalizm!

Opinia dodana przez: Paweł

dr Tadeusz Cielniaszek

Chirurg ogólny

Prywatny Gabinet Chirurgiczny Tadeusz Cielniaszek
Krapkowicka 20
Opole

Średnia ocen: 5/5

Rewelacyjny lekarz. Po prostu ta dobra strona służby zdrowia. Wizyta, zabieg miło ,profesjonalnie i skutecznie.

Opinia dodana przez: Mariusz Gola

lekarz Barbara Średzka-Burman

Pediatra

Matei 15

Średnia ocen: 5/5

bardzo miła i kompetentna lekarka, swoim małym pacjentom poświęca dużo czasu starannie osłuchując i badając
rzetelnie tłumaczy genezę powstania ...

rzetelnie tłumaczy genezę powstania choroby jak i odpowiednie leczenie

mgr Małgorzata Wasilewska

Logopeda dziecięcy   (+3 więcej)

Średnia ocen: 5/5

Pani logopeda - świetna osoba, miła, kompetentna. Chodziłam na terapię-dla mnie zakończona sukcesem. Polecam.

Opinia dodana przez: Lidia

dr Anna Ziemba

Pediatra

ginekologiczno położniczy

Średnia ocen: 5/5

Zgadzam sie z poprzednimi opiniami,bardzo dobry pediatra,zdecydowanie polecam.

Zgadzam sie z poprzednimi opiniami,bardzo dobry pediatra,zdecydowanie polecam.

Janusz Wysota

Kardiolog

Średnia ocen: 5/5

Świetny Lekarz (przez duże "L"). Przez długie lata opiekował się moją, nieżyjącą już niestety żoną. Mimo bardzo słabej wydolności krążenia i ponad czterdziestoletniego zmagania się z cukrzycą, była ze mną jeszcze 14 lat. Serdecznie dziękuję Panie Doktorze.
Od wielu lat jestem również pacjentem Pana Doktora.
Ryszard W.

Opinia dodana przez: Ryszard