Lekarze Opole

lek. med. Krzysztof Waszkiewicz

Uniwersytet Opolski Wydział Lekarski
ul. Oleska 48
Opole

Bardzo polecam Pana Doktora! Lekarz z powołania - sympatyczny, rzetelny, cierpliwy, odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Do prowadzenia ciąży, jak i podstawowej opieki nad pacjentką. Serdecznie polecam, nie zamieniłabym na żadnego innego. Atmosfera, gabinet i sprzęt diagnostyczny na najwyższym poziomie.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Mariola Chrzonszcz

Gastrolog

45-057 Opole

Naprawdę polecam konsultacje u Pani Doktor. Bardzo dokładna, dociekliwa, przeprowadza dokładny wywiad. Wizyta trwała ok. 30 min, Pani doktor wszystko dokładnie tłumaczy. Naprawdę - specjalista godny polecenia.

dr n. med. Maria Pamucka

Radioterapeuta, Wizyty domowe

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej SurgiMED
Waryńskiego 30
45-047 Opole

Bardzo dobry i oddany lekarz.Dr Maria walczyla z glejakiem mojego męża i dzięki temu przedłużyła Mu życie o 13 lat co w tym wypadku to sukces.
BARDZO RZETELNY I OFIARNY KOMPETENTY W PELNI ODDANY PACJENTOWI ORAZ POTRAFIACY W TRUDNYCH CHWILACH OBJAC SWA OPIEKA RODZINE PACJENTA.GODNY POLECENIA.

lekarz Maria Grandek

Alergolog, Pediatra

45-057 Opole

Pani Dr to bardzo kompetentna, pełna poświęcenia lekarka-alergolog. Nigdy nie odmówiła przyjęcia, bardzo wyrozumiała. Szkoda, że nie przyjmuje w Krapkowicach. Alergolodzy z Krapkowic powinni się od NIEJ uczyć podejścia do pacjenta.

lekarz Irena Mróz

Internista, Reumatolog

ulica Marka z Jemielnicy 1
45-052 Opole

Bardzo miła ,uprzejma uśmiechnięta ma czas dla każdego pacjenta,praca z pacjentem to jej życie.Wiedza i doświadczenie to są atuty Pani doktor,interesuje się pacjentem nie oszczędza na badaniach kontrolnych.Polecam Panią doktor z czystym sumieniem.

lekarz Zuzanna Żaczek

Anestezjolog, Pediatra

45-418 Opole

Profesjonalista i wspaniały lekarz. Pani doktor wraz z całym zespołem uratowała naszego synka. Swoim podejściem niejednokrotnie podtrzymywała nas na duchu. Informowała o wszystkim, potrafiła w bardzo ludzki sposób przekazać nawet te złe informacje. Dzięki Pani doktor czułam że mój synek ma najlepszą opiekę szczególnie w sytuacji gdzie nie mogłam być przy nim z powodu pandemii. Jesteśmy bardzo wdzięczni za opiekę. Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku. Rodzice Wojtusia.
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Teresa Sachanbińska

Kardiolog, Pediatra

Niepubliczy Zakład Opieki Zdrowotnej Specjalistyka S.C. SPOLMED Andrzej Olszanowski, Katarzyna Spólnicka
ulica Ozimska 20
45-054 Opole

Kobieta złoto!!!! Najlepsza Pani doktor u której byłam z dziećmi. Dla dzieci przekochana, zagaduje, opowiada wiersze, rodzicom tłumaczy badania od A do Z.
Opinia dodana przez: Nicole

lekarz Piotr Pałchowski

45-418 Opole

Świetny lekarz,bardzo kompetentny.Gorąco polecam innym.

lek. dent. Edward Zaremba

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Olimp
Katowicka 67 B
Opole

Musiałam wykonać zabieg resekcji, z polecenia moich 2 dentystek skorzystałam z pana Zaremby. Pomimo, że przestraszyłam się go w 1 chwili to okazał się ciepłym i wyrozumiałym człowiekiem., wszytsko dodkładnie wytłumaczył i w trakcie zabiegu wszytsko opowiadał co będze robił. Nie był gwałtowny, tylko na spokojnie wszytsko było. Zabieg odbywał się w ramach wizyty prywatnej o kosztował 300zł ale możliwe że podnieśli ceny.Może dac zwolnienie przy zabiegu bez problemu. Zdjęcie ...

mgr Violetta Stasiak-Ogonowska

Logopeda

Centrum Logopedyczne i Psychologiczno - Pedagogiczne Violetta Stasiak - Ogonowska CLiPP
Kresowa 11
45-316 Opole

Moim ogromnym problemem jako osoby dorosłej był szczękościsk i niewyraźna mowa. Trudno było mi znaleźć logopedę, który chce pracować z osobą dorosłą i tego rodzaju trudnościami. Pani Violetta Stasiak - Ogonowska okazała się strzałem w dziesiątkę. Poradziła sobie z wszystkim!!! Polecam
Opinia dodana przez: Patryk

lekarz Jerzy Sygulla

45-057 Opole

Doktor Jerzy Sygulla był wspaniałym człowiekiem i świetnym lekarzem. Opiekował się moim synem Michałem, kiedy ten 13 lat temu urodził się zbyt wcześnie w szpitalu na ul Reymonta w Opolu. Zapewnił synowi doskonałą opiekę, a rodzicom wsparcie i zrozumienie, którego każdy z nas - przerażony stanem naszych dzieci - tak bardzo potrzebował. Chciałabym na dwojej drodze spotykać tylko takich ludzi, jakim był doktor Sygulla. Strasznie mi przykro, że już go ...
Opinia dodana przez: Robert

lek. dent. Michał Lizurej

NZOZ MADENT Malottki Krzysztof
ul. Mieczysława Niedziałkowskiego 16
45-085 Opole

Pana doktora Michała poleciła mi moja koleżanka z sugestią, że to bardzo dobry specjalista. I miała całkowitą rację. Doktor Michał to człowiek o dużym doświadczeniu zawodowym i bardzo dobrym podejściu do pacjenta. Zawsze miły i uśmiechnięty. W gabinecie doktora Michała zaliczyłem prawie cały wachlarz zabiegów dentystycznych i mogę potwierdzić jego profesjonalizm w każdym calu. Moje leczenie stomatologiczne jeszcze trwa, ale już teraz mogę z pełnym przekonaniem polecić usługi w gabinecie ...
Opinia dodana przez: Henryk

lekarz Jacek Płoucha

ulica Grota Roweckiego 7C/4
45-267 Opole

Pan doktor Jacek Płoucha jest bardzo kompetentnym a do tego uprzejmym lekarzem. Dodam też, że także niezwykle energicznym. Pan doktor poskładał mnie z powrotem w całość i za to będę Mu zawsze wdzięczna. Z pełnym przekonaniem mogę polecić dra Płouchę każdemu, kto ma problemy ortopedtyczne.
Opinia dodana przez: Laura

dr n. med. Jacek Kaperczak

Kardiochirurg

45-418 Opole

szczery,kompetentny,rozumny człowiek ,rzadkość dzisiaj.
Opinia dodana przez: sokrates

Alicja Wojakowska

Logopeda

1 Maja 9 lok. 52
45-068 Opole

Dawno temu korzystałem z usług Pani doktor - bardzo kompetentna osoba, która pomogła mi przed maturą ustną i studiami. Teraz od czasu do czasu sam prowadzę szkolenia, o czym kilka lat temu nawet nie myślałem ;) Serdecznie polecam!
Opinia dodana przez: Piotr
wspaniala pani doktor. walczy o kazdego zeba !! nie wyrywa ich bezmyslnie, kazda jej decyzja jest przemyslana. madry lekarz !! jest straszna gadula i potrafii czlowieka zagadac wciagajc go w dyskusje o polityce czy pogodzie, ale to jzu po wizycie. naprawde gopraco polecam. chcieli mi usunac 4 zeby, zeby rozszerzyc szczeke, udalam sie do pani doktor a ta ze spokojem wszystko mi wytlumaczyla i zastosowala dluzsze leczenie, ale zaby mam ...

dr Danuta Henzler

Gastroenterolog

Grunwaldzka 10
Opole

Pani Doktor to bardzo cierpliwa i uprzejma osoba. Tłumaczy o co chodzi w danej chorobie i nastawia optymistycznie. Jest także wybitnym specjalistą.

lekarz Joanna Hudała-Klecha

Onkolog

szpital onkologiczny
Opole

Większość lekarzy może się tylko uczyć od Pani Klechy , która przejmuje sie człowiekiem .Miło jest gdy lekarz wzbudza zufanie. Marcin
wspaniała Pani Doktor z powołania. Zawsze pomocna kompetentna fachowa pomoc lekarska