Lekarze Puławy

lek. dent. Justyna Więckowska

Przychodnia Specjalistyczna
Partyzantów 43
24-100 Puławy

Koleżanka poleciła mi Panią Justynę. Bardzo delikatnie zajęła sie moimi zębami i powoli wytłumaczyła mi,jakie mam problemy. Polecam każdemu kto boi się zaufać dentyście. Ma podejście i potrafi

lekarz Halina Kamińska

Endokrynolog, Ginekolog położnik

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 3
Gen. Fieldorfa "Nila" 10
24-100 Puławy

Pani dr Halina Kamińska to Człowiek - Anioł. O niezwykłej empatii, która akurat nie musi przejawiać się w nadmiernym wielosłowiu (czyt. gadulstwie - czego oczekują niektóre pacjentki), tylko na rzetelności, profesjonalnym (i indywidualnym) podejściu do swojej pacjentki. Nie chciałabym, aby "powiało" patosem, ale Panią Dr cechuje przede wszystkim RZETELNOŚĆ WYKONYWANEGO ZAWODU! Ja leczę się już kilka lat, jednakże kiedy pojawił się niedawno pewien problem - od razu Mój Anioł - ...
Opinia dodana przez: Lucyna

lekarz Andrzej Baj

Gościńczyk 5 lok. 3
Puławy

Witam. Przyznaje panu doktorowi same maksymalne oceny. W moim odczuciu to fachowiec z najwyższej półki . Ja i moja rodzina miała do czynienia z e świadczonymi usługami nie raz. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecam pana doktora i dziwię się wydawaniem czasami skrajnych negatywnych opinii.

lekarz Jolanta Tuszyńska

Przychodnia Podstawowej Opieki Zdrowotnej Nr 1
al. Partyzantów 17
24-100 Puławy

Kompetencje 2/5 Kompleksowość podejścia 2/5 Tłumaczenie choroby i leczenia 2/5 Ilość poświęconego czasu 2/5 Uprzejmość 2/5 Godny polecenia 2/5
Opinia dodana przez: Jerzy

Elżbieta Witkowska

Neurolog

Oddział neurologii - Szpital Specjalistyczny
Puławy

moja żona przeżyła na oddziale dzięki P Doktor Elżbiecie Witkowskiej a stan był ciężki systematycznie do niej chodzimy bardzo się zaangażowała bo młoda kobieta trafna diagnoza dobrane leki wiele badań a takich pacjentów jest wiele nikt nie mówi że tomograf w szpitalu jest stary i gdzie radiolodzy co opisują badania!!!!!!!!!!!! jest wielu lekarzy na oddziale i b dużo pacjentów a DR Witkowska jedna i naprawdę bardzo zaangażowana bo widziałem to ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lekarz Filip Stoma

Neurochirurg

Centrum Medyczne Internus Sp. z o.o. Przychodnia Nr 3
Gen. Fieldorfa "Nila" 10
24-100 Puławy

Polecam Wszystkim Pana Stome , 1.03.2023 przeprowadził operacje mojego kręgosłupa lędzwiowego po poważnym urazie, nie mogłem funkcjonować, ból doskwierał 24/ dobę, Żadne silne leki, nie były w stanie chodź na chwilę złagodzic dolegliwości. Lewa noga była wykluczona z funkcjonowania, sylwetka nienaturalnie skrzywiona, zaburzenia w oddawaniu moczu, mięśnie nogi bardzo wiotkie, przenikliwy ból calej nogi. 3.03.2023 zostalem wypisany do domu, dolegliwości całkowicie ustąpiły - dostałem nowe życie. Mogę normalnie chodzić, spać ...
Opinia dodana przez: Andrzej

lekarz Janina Piątek

Psychiatra

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Puławach
ulica Centralna 16
24-100 Puławy

Próbowała mi wmówić ze Propranolol nie jest dla mnie. Kiedy nic mi nie było to próbowała mi wmówić chorobę " bo ktoś jej powiedział ".Jak poszedłem do szkoły to mi zadawała jakieś dziwne pytania '' czy mam do wykonania jakąś misię?''.Pozatem Pani Doktor baardzo sympatyczna.
Opinia dodana przez: Romeo
Lekarz, który zamiast mi pomóc, jedynie zaszkodził. Na moje apele co do dolegliwości poparte wynikami badań podawał bzdurne, wymyślone na poczekaniu przyczyny...a to ciąża, a to błąd w laboratorium podczas badania próbek krwi, a gdy zabrakło mu argumentów stwierdził jednoznacznie, że pomylono się podczas produkcji leku - na listku napisano 100, a w rezultacie zapewne łykałam 50-tkę leku. Karygodne. Tłumaczył mi szczegółowo odnośnie mojej choroby to, co już od dawna ...
Opinia dodana przez: Katarzyna650

lekarz Janusz Jakubik

All Med Centrum Medyczne
ulica Zielona 10 A
24-100 Puławy

Pierwsza wizyta ciążowa na NFZ. Początkowo wydawało się kompetentny, ale... Żadnych pytań która to ciąża, czy bez komplikacji poprzednie (a z komplikacjami). Zero omówienia czy wszystko w porządku. Nie dał mi do końca zadać pytania, kwitując: A pani wie lepiej! (No właśnie chciałam się dowiedzieć.) Oraz" Ale pani marudna". Także hmmm, zobaczymy jak kolejnym razem, gdy będą już wyniki. Teraz wyglądało jakby trochę "Dajcie mi ludzie Święty spokój."
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Roman Chwedorowicz

Neurolog

Przychodnia Specjalistyczna
Partyzantów 43
24-100 Puławy

Lekarz bardzo uprzejmy, kompetentny i sama wizyta czysta przyjemność. Zleca badania by znaleść przyczynę bólu, a nie go zabija poprzez leki. Wytłumaczy dlaczego akurat takie leki przepisuje, a nie inne. Jedyny malutki minus jest taki, ze w Instytucie jak przyjmuje pomimo umówionej godziny prawie zawsze jest jest opóźnienie, ale wizyta wszystko wynagradza. :-)
Opinia dodana przez: Karolina Peciak

lekarz Jacek Banaś

Ginekolog położnik, Ginekolog

Internus
24-100 Puławy

Wspaniały lekarz uratował dwa życia, może pamięta.Nie doprowadził u mnie do sepsy przy martwym płodzie a przy następnej ciąży zachował się profesjonalnie.Nie czekał na akcje porodową w 40 tyg tylko wywołał poród dzięki czemu moja druga córka nie podzieliła losu pierwszej z powodu braku akcji porodowej .Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Katarzyna

lekarz Elżbieta Lewtak-Sidor

Pediatra, Reumatolog

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
Wojska Polskiego 1/53B
24-100 Puławy

Pani doktor leczy moje dzieci od lat.Jest kompetentna,cierpliwa,ma dużą wiedzę i zawsze stawia trafne diagnozy.

lek. dent. Katarzyna Sobieszek

"PRIMA-MED" Prywatna Przychodnia Stomatologiczno-Medyczna Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Jolanta Czerkies
ulica Lubelska 25
24-100 Puławy

Jak najbardziej Pani doktor zasługuje na opinie BARDZO DOBRA ☺JEST OSOBA niezwykle kompetentną , miła , uprzejma i otwartą w stosunku do pacjentów . Wg mnie jest jednym z najlepszych stomatologow w Puławach !
Opinia dodana przez: Angelika

lekarz Dariusz Wójcik

Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAL" Spółka z o.o.
ul. Hugona Kołłątaja 18
24-110 Puławy

Fantastyczny lekarz ,super podejście, bardzo mily ma wielkie serce dla pacjenta poświęca swój czas i naprawdę jestem godna podziwu
Opinia dodana przez: Kasia

lekarz Renata Machnikowska-Ostrowska

ulica Wojska Polskiego 1/27
24-100 Puławy

Niestety, nie polecam!!!!! Poszłam z infekcją zatok. Miało przejść samo. Po kilku dniach poszłam na kolejną wizytę, mówiłam o dolegliwościach, Pani doktor zbadała gardło świecąc latarką do badania źrenic, stwierdzając, że wszystko jest zdrowe. Po dwóch dniach musiałam już korzystać z porady specjalisty, bo było ostre zapalenie krtani i tchawicy z bezgłosem jako następstwo nie leczonej infekcji zatok.
Opinia dodana przez: Anna

dr Kazimiera Skrzyniarz-Zborowska

Dermatolog

All Med Centrum Medyczne
ulica Zielona 10 A
24-100 Puławy

Nie polecam. Spóźnia się, „Tyka” co jest ewidentnym brakiem szacunku dla klienta i jego czasu. Przepisuje drogie środki, które nie działają - na zasadzie „póki się nie wyleczysz to mam z ciebie pieniądze”. Po dwóch wizytach i nieskutecznym leczeniu (wydane w okolicach 400zl) dałem spokój i poszedłem do innej Pani Doktor na NFZ - przepisała preparaty za kwotę 30 zł - zapytana czy umawiać się na kontrolę odpowiedziała, że jeśli ...

lekarz Jadwiga Suszek

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Zdrowie" s.c.
Wojska Polskiego 1/53B
24-100 Puławy

Brak kompetencji, nie polecam. Tak złej lekarki dawno nie widziałem. Odradzam każdemu. Bo żeby leczyć trzeba cokolwiek umieć.
Opinia dodana przez: Adsm

lekarz Łukasz Wolański

Zakład Opieki Zdrowotnej "MEDICAL" Spółka z o.o.
ulica Kołłątja 18
24-100 Puławy

Bardzo mily lekarz,przy badaniu bardzo delikatny,uspokajal,tlumaczyl co i kiedy robi.jest godny polecenia naprawde

lekarz Helena Kunicka

Lubelska
24-100 Puławy

Podczas wizyty z chorym w SOR w Puławach miałam okazję poznać Panią Doktor Kunicką, która pełniła w tym czasie dyżur. Jestem pełna podziwu dla profesjonalizmu, podejścia do pacjenta, organizacją pracy. Życzę Pani Doktor dużo zdrowia, jak najmniej roszczeniowych pacjentów. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Teresa

lek. dent. Lidia Różyńska

ulica Niemcewicza 11/7
24-100 Puławy

Pani doktor bardzo miła i kompetentna. Niestety od jakiegoś czasu wydaje się mieć problem z alkoholem. Zdarzyło mi wyczuć już dwukrotnie woń alkoholu co w połączeniu z wyglądającą na "zmęczona" panią doktor nie daje mi wątpliwości. Szkoda bo stomatolog z niej dobry i zawsze byłam zadowolona. Nie mniej jednak przestrzegam by upewnić się przed wizytą w jakim stanie jest doktor Lidia.
Opinia dodana przez: Pacjentka