Lekarze Puszczykowo

lekarz Wojciech Zawisza

62-041 Puszczykowo

Pan doktor Wojciech Zawisza jest lekarzem kompetentnym, dokładnym. Po badaniu dokładnie wytłumaczył na czym polega schorzenie, wypisał nowe okulary mimo że dwa tygodnie wcześniej inny lekarz wypisał okulary przez które słabo widziałem.
Opinia dodana przez: Franciszek

lekarz Piotr Orchowski

Neurolog

62-041 Puszczykowo

Byłam pierwszy raz u Pana doktora Piotra Orchowskiego neurologa z polecania ,jest mi tak bardzo miło , że spodkałam bardzo kompentnego lekarza , który w ciągu 30 minut ,zobrazował moją dolegliwość tak, bardzo subtelnie mi ją przedstawił.Dziękuję Panie doktorze , życzyła bym wszystkim ,żeby na swojej drodze spotykali takich lekarzy.
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Marlena Klawe-Dobosz

62-041 Puszczykowo

Lekarz bardzo rzetelnie wykonuje badanie ze starannością. Badanie przebiegło bardzo komfortowo. Jak najbardziej polecam.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Karol Połom

62-041 Puszczykowo

Bardzo dobry lekarz,pomocny i zaangażowany.Omawia rodzaj choroby bez potrzebnego straszenia.Polecam Pana doktora w 100%.Marlena.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Piotr Pater

Bolesława Chrobrego 28
62-041 Puszczykowo

Polecam gdy ma się nagłe kłopoty z upławami Jest na prawdę OK Wysucha i poradzi... POLECAM leki dobrze dobiera.

lekarz Zofia Machyńska-Bućko

62-041 Puszczykowo

Lekarz przez bardzo duże L. Zaangażowana i kompetentna. Ale najbardziej u Dr. Bućko podoba mi się to, że doskonale tłumaczy przebieg schorzenia i leczenia, i co najważniejsze jest konkretna, stanowcza ( potrafi "opieprzyć" 😉 jak ktoś wychodzi ze swoimi pomysłami). Mam stopę po wypadku, ale przeszczepy skóry zrobiła po mistrzowsku . Życzyłbym każdemu takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Jeremi Kościński

62-041 Puszczykowo

Spotkałem dr Kościńskiego w bardzo trudnej dla mnie sytuacji tuż po wykryciu sporego guza na mózgu. Dzięki rozmowie z doktorem mój stres opadł a jasne i klarowne wyjaśnienie planu usunięcia oponiaka bardzo mnie uspokoił. Wiedziałem, że jestem w najlepszych rękach i otrzymam pomoc w powrocie do zdrowia. Tak właśnie się stało i po wielogodzinnej operacji późnym wieczorem dr Jeremi Kościński czekając do chwili aż się wybudzę zakomunikował mi z uśmiechem, ...
Opinia dodana przez: Leszek

dr Jerzy Płotast

EKG, Kardiolog

POZMED Sp. z o.o.
ulica Poznańska 36
62-040 Puszczykowo

To była moja pierwsza wizyta u kardiologa, z której jestem bardzo zadowolona. Pan doktor przed badaniem przeprowadził dokładny wywiad a samo badanie odbyło się fachowo, bez pośpiechu. Cała wizyta przebiegła w miłej atmosferze. Pan doktor jest bardzo sympatyczny, od pierwszej wizyty zdobył moje zaufanie, ma indywidualne podejście oraz wzorową relację lekarz - pacjentka. Wynik badania jak i dalsze zalecenia zostały przedstawione w sposób jasny i zrozumiały. Z całego serca mogę ...
Opinia dodana przez: Dominika

lekarz Maciej Popielarz

62-041 Puszczykowo

Podobno strach ma wielkie oczy, a przy Panu doktorze pacjent jest po prostu bezpieczny, spokojny i zaopiekowany. Rewelacyjny specjalista o wielkiej empatii i kompetencjach. Polecam.
Opinia dodana przez: Magda

lekarz Arkadiusz Stasiewski

Kardiolog

POZMED Sp. z o.o.
ulica Poznańska 36
62-040 Puszczykowo

Godny polecenia lekarz. Świetny w swoim fachu. Bardzo kompetentny. Ma odpowiednie podejście do pacjenta i wysoką kulturę osobistą.
Opinia dodana przez: Magdalena

lekarz Krzysztof Kołaczyński

Klasztorna 2a
62-040 Puszczykowo

Bez zapisów, czasami trzeba poczekać. Kompetentny, wyrozumiały, cierpliwy. Dokładnie tłumaczy chorobę i metody jej leczenia. dodatkowe badania w cenie wizyty

lekarz Albin Zięba

Słoneczna 7
62-040 Puszczykowo

Wypowiem się jako pacjent. U Doktora Zięby lęczę się od 15 lat. Niedawno jako bobas, teraz jako nastolatek, ale do 18 roku życia nadal dziecko. Zawsze przyjmował nas z uśmiechem, uprzejmością i nigdy nie naciągał na ,,ponowne przyjście do konsultacji''. Diagnoza zawsze była bardzo trafna. Stwierdzono u mnie wirusa opryszczki, który zaatakował oprócz ust nogi i ręce. Pan Doktor nie panikował, jednak kazał zachować ostrożność, gdyż o powadze tej choroby ...

lekarz Tomasz Brodziak

Specjalistyczne Poradnie Lekarsko-Stomatologiczne Medicor Sp. z o.o.
ul. Józefa Ignacego Kraszewskiego 11
62-040 Puszczykowo

Wizyta, czy pobyt w szpitalu chyba rzadko bywa przyjemna. Jednak opieka takiego profesjonalisty napawa optymizmem. Jestem bardzo zadowolony. Serdecznie dziękuję
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Krystyna Sieradzka

Laryngolog

Powstańców Wielkopolskich 7a
62-040 Puszczykowo

Pani doktor to świetny fachowiec,a przy tym merytoryczna i rzeczowa uczciwie ocenia pacjenta jako biegła sądowa.Szczerze panią doktor polecam!
Opinia dodana przez: anonim
{'id': 17884, 'name': u'Puszczykowo'} Chirurg naczyniowy
                                       prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

prof. dr hab. n. med. Marcin Gabriel

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

62-041 Puszczykowo

Szanowni państwo. przeczytałam negatywne opinie o Profesorze bo te pochlebne nie muszę, ponieważ byłam na wizycie i wiem jak Pan Profesor wspaniale podchodzi do pacjenta ! LUDZIE DLACZEGO WYPISUJECIE TE BZDETY NEGATYWNE O PROFESORZE ? Akurat ten lekarz na takie kłamstwa nie zasługuje ! Zawiść i zazdrość ludzka nie zna granic jak widać ! Panie Profesorze serdecznie pozdrawiamy i dziękujemy za pomoc. Romanowscy :) :) ...
Opinia dodana przez: Mirosława

lekarz Zbigniew Popow

Lekarz med. paliatywnej

"MEDICOR" Spcjalistyczne Poradnie Lekarsko- Stomatologiczne
Kraszewskiego 11
62-041 Puszczykowo

Przede wszystkim bardzo dobry człowiek, wyrozumiały potrafi nieszablonowo podejść do drugiego człowieka. Bardzo dobry specjalista w dziedzinie leczenia bólu- Polecam!
Opinia dodana przez: Dawid

lekarz Karolina Hoffmann

Internista, Hipertensjolog

"MEDICOR" Spcjalistyczne Poradnie Lekarsko- Stomatologiczne
Kraszewskiego 11
62-041 Puszczykowo

Lekarka bardzo konkretna, odznacza się dużą wiedzą w swojej dziedzinie, dokładnie bada, zawsze odpowiada wyczerpująco na wszystkie zadane jej pytania
Opinia dodana przez: N.

dr n. med. Andrzej Chrempiński

Ortopeda, Chirurg ogólny

Kasprowicza 23
62-041 Puszczykowo

LEKARZ? JAKIŚ ŻART!!!!..i kpina z pacjenta. Jeśli chodzi o doktora Chrempińskiego współczuje wszystkim ,którzy do niego trafili. Udałam się tam po kontuzji kolana ok.9 miesięcy temu. Otrzymałam ZŁĄ DIAGNOZĘ o czym się dowiedziałam kilka dni temu. Skutek: zmarnowany czas , pieniądze i pogorszony stan kolana, gdyż zgodnie z zaleceniami tego kompetentnego ''lekarza'' powróciłam do treningów. Wynikiem u niego było :zerwane wiązadło boczne. okej. po 3 miesiacach było :zerwane wiązadło i ...

dr n. med. Michał Ryglewicz

Laryngolog

Klonowa 2
62-040 Puszczykowo

Pan Doktor wyleczył moje dzieci. Jestem bardzo zadowolona z Jego pomocy.
Opinia dodana przez: Ewa
Godny zaufania i empatyczny lekarz 😀 pierwszy który mnie potraktował poważnie , wysłuchał i pomógł, 8 marca miałam operację barku i czuje się bardzo dobrze, z całego serca mogę polecić pana doktora 😀 dziękuję panu doktorowi za opiekę i pomoc
Opinia dodana przez: Sylwia