Lekarze Radiolog

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Stomatolog Beata Świątkowska
Ignacego Krasickiego 30/84
30-503 Kraków

Bardzo bardzo POLECAM uslugi Pani doctor. Prawdziwy wspanialy SPECJALISTA! Profesionalne podejcie, uprzejmosc i zupelnie bezinteresowna dorada, godna zaufania i powierzenia wszelkich prac. :) A wiem o czym mowie, bo mam juz w przeszlosci szereg nieprzyjemnych doswiadczen ze stomatologia ! Zbyt późno trafiłam w ręce doktor Świątkowskiej! wielka strata! Powodzenia w pracy zawodowej. Dziekuje za SUPER porade i opinie.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Małgorzata Wawrzyniak

Radiolog

USG DOPPLER Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Lekarska Małgorzata Wawrzyniak Specjalista radiologii i diagnostyki obrazowej
Reymonta 14 lok. 67
46-020 Opole

Krotkie terminy oczekiwania.Lekarka godna zaufania. Dokładna , miła, fachowo omawia spostrzezone zmiany chorobowe. Polecam.
Opinia dodana przez: Bozena
{'id': 39242, 'name': u'Otwock'} Radiolog
                                       dr n. med. Włodzimierz Turniak

dr n. med. Włodzimierz Turniak

Radiolog, USG

OCDU DIAGNOSTA
Kołłątaja 4
05-402 Otwock

Doktor Włodzimierz Turniak jest wysokiej klasy ekspertem i człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Ma szerokie, holistyczne spojrzenie, potrafi pomóc poprzez życzliwą rozmowę.
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Radiolog
                                       dr hab. n. med. Miłosz Kawa

dr hab. n. med. Miłosz Kawa

Der-med Medycyna Specjalistyczna Szczecin
Ostrobramska 11
71-022 Szczecin

Bylam u Pana Doktora w Medicusie.Tak wnikliwego badania usg barków nie miałam u żadnego innego lekarza, przyszlam z nawrotowym bolem..Niesamowicie kulturalny, ciepły, empatyczny, przyjaźnie nastawiony do pacjenta Lekarz .A przy tym skrupulatny, dokładny, perfekcyjny i rzetelny.Miał nosa co do mojej ostatecznej diagnozy, bardzo naciskał na zrobienie rezonansu kregoslupa szyjnego I to był traf w 10tke.Naprawde dobry, żeby nie powiedzieć cholernie dobry lekarz i wspaniały Człowiek.Polecam zdecydowanie!
Opinia dodana przez: Aga
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Radiolog
                                       lekarz Beata Szczepińska

lekarz Beata Szczepińska

Szczepińska Beata, lek. med. radiolog
Wrocław

Jestem pod ogromnym wrażeniem Pani Doktor , nie tylko świetny fachowiec z dużą wiedzą, ale również cudowna , empatyczna, ciepła osoba. Jeszcze raz dziękuję Pani Doktor. Marta.W.
Opinia dodana przez: Marta

lekarz Joanna Sapieżko

Przychodnia Malinowa
Jana Kilińskiego 21
90-205 Łódź

moge tylko powiedziec ze szczescie ze trafilam do pani dr.bardzo życiowa stanowcza ale zarazem miła osoba,rozumie pacjentów i nie ma obaw podczas badania ,przedemna dopiero poczatek drogi ale dziekuje pani dr,ze mnie przyjeła mimo małych problemow i dziekuje za okazane serce
Opinia dodana przez: magda
{'id': 15178, 'name': u'Jaworzno'} Radiolog
                                       lek. med. Krzysztof Pietranek

lek. med. Krzysztof Pietranek

SPZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Jaworznie
ulica Chełmońskiego 28
49-600 Jaworzno

Bardzo kompetentny lekarz. Doskonale zdiagnozował chorobę córki. Przede wszystkim z dobrym podejściem do dzieci. Moja córka po raz pierwszy wyszła z gabinetu lekarskiego uśmiechnięta.
{'id': 17685, 'name': u'Wroc\u0142aw'} Radiolog
                                       lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

lekarz Jolanta Fornalczyk-Krizar

Radiolog

Karłowickie Centrum Medyczne "KAR-MED"Sp z o.o.
ulica Bończyka 20
51-138 Wrocław

Bardzo cierpliwa, kompetentna i ciepła kobieta. Świetny lekarz, oby takich więcej. Kultura osobista na bardzo wysokim poziomie. Dokładnie tłumaczy, ma wielką cierpliwość dla starszych pacjentów. Moja mama była nią zachwycona.
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Internista
                                       dr n. med. Maciej Jakuciński

dr n. med. Maciej Jakuciński

Internista, Radiolog

Gabinet Lekarski
03-126 Warszawa

Pierwszy raz, po wielu latach, spotkałam Doktora Specjalistę, który skrupulatnie i bardzo szczegółowo dokonał opisu wyników MRI i angio mózgu. Dzięki Jego analizie, mogę powiedzieć jedynie - Jedyny i Niepowtarzalny Doktor - oddany pacjentowi💖 Wdzięczna Teresa
Opinia dodana przez: Teresa

Joanna Wiśniewska

U Lekarzy - Centrum Medyczne
Bolkowska 2c/H1
01-466 Warszawa

Bardzo kompetentna i profesjonalnie prowadziła badanie USG. Niezwykle uprzejma, chętnie wyjaśniała mi wszystko. Umie rozładować napięcie, bo wszystko omawiała w trakcie badania. To rozładowywało stres, nie tworzyło dystansu. Była bardzo życzliwa i pomocna dla mnie. Polecam.

Iwona Kazalska

Grapa Medica Sp. z o. o.
Al. Wojska Polskiego 4
05-520 Konstancin-Jeziorna

Bardzo miła i rzeczowa lekarka . Podczas badania usg kolana wyjaśniła wszystkie moje dolegliwości bólowe związane z uszkodzeniami po skręceniu . Po wykonanym badaniu usg musiałem jeszcze zrobić badanie MR kolana . Badanie MR potwierdziło zmiany opisane w usg .
{'id': 21850, 'name': u'Sochaczew'} Radiolog
                                       dr Michał Olejnik

dr Michał Olejnik

Klinika Alfa
Polna 9
96-500 Sochaczew

Doktor niezwykle miły i życzliwy wobec pacjenta. Cierpliwie odpowiada na pytania, wyjaśnia zawiłe kwestie. Szczerze polecam!

lekarz Daria Augustyńska - Mutryn

Avimed Plus Piekary Śląskie
Ks. Popiełuszki 5
41-940 Piekary Śląskie

Przemiła Pani, bardzo rzetelna z profesjonalnym podejściem do pacjenta. Bardzo polecam! Odpowie na każde pytanie bez problemu.
Opinia dodana przez: Weronika

lekarz Artur Gola

NZOZ EUROMEDIC
ulica Kościuszki 92
40-523 Katowice

Pan doktor jest zawsze uśmiechnięty, opanowany i rzetelny. Wielokrotnie wykonywałam u Niego USG i zawsze przeprowadzone ono było w przyjemnej atmosferze. Polecam z czystym sumieniem.
Opinia dodana przez: Ewelina

lek. med. Barbara Zeman

Radiolog, USG jamy brzusznej

Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Med-Reh
Tadeusza Wendy 15
81-350 Gdynia

Pani Doktor Barbara Zeman - wysokiej klasy specjalista, bardzo dokładnie bada bez pośpiechu , jestem bardzo wdzięczna Panu Bogu za takich lekarzy. Ewa Babś
Opinia dodana przez: Ewa

lekarz Jacek Naumiuk

Kwiatowa 2
05-501 Piaseczno

Najlepszy radiolog jakiego spotkałam.Nie bał się podważyć opinii jednego znanego profesora ,no i miał rację. Zawdzięczam mu duuuuzo spokoju ,zdrowie i przefajną atmosferę badania. Do zobaczenia w przyjemniejszych okolicznościach. M
Opinia dodana przez: Marta

dr Dorota Stempień

Centrum Medyczne Damiana - Foksal
Folsal 3/5
00-366 Warszawa

POLECAM PANIĄ DOKTOR. Fachowy, z dużym doświadczeniem lekarz, z bardzo dobrym podejściem do pacjenta!
Opinia dodana przez: JS
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Specjalista leczenia bólu
                                       lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8
30-047 Kraków

wspaniały lekarz polecam , zawsze wysłucha uważnie nie idzie na skróty -operacja u niego to ostateczność pomógł mi w powrocie do normalnoeci bardzo

dr n. med. Joanna Niemunis-Sawicka

Rehasport Clinic
plac Dwóch Miast 1 (Ergo Arena wejście C2 i C3)
80-344 Gdańsk

Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor. Ma wspaniale podejście do pacjenta, serdeczna, empatyczna , a przede wszystkim bardzo kompetentna. Poświęciła mi dużo czasu, bez pośpiechu wykonała i omówiła badanie, wytłumaczyła dalsze postępowanie. Cieszę się, że trafiłam właśnie do Pani Doktor.

lekarz Tomasz Szałaj

Specjalista USG, Radiolog

Rehasport Clinic
al. Rzeczypospolitej 5 (Szpital Medicover)
Warszawa

LEK. MED. TOMASZ SZAŁAJ, WARSZAWA Diagnostyka USG (także USG doppler) - rewelacyjny poziom kompetencji! POLECAM ZDECYDOWANIE!!! Korzystałem w szpitalu im. prof. Orłowskiego w W-wie, ale mam porównanie bo to nie pierwsze i nie drugie USG. Gdy będę potrzebował prywatnie - to już wiem Kogo szukać. Tomasz F. z W-wy
Opinia dodana przez: Tomasz F.