dr hab. n. med. Miłosz Kawadr hab. n. med. Miłosz Kawa - zdjęcie profilowezdjęcie #1

dr hab. n. med. Miłosz Kawa

Radiolog

Ze względu na uzyskanie specjalizacji w szpitalu klinicznym o szerokim profilu medycznym realizuje szeroki profil wykonywanych badań USG, z doświadczeniem wykonywania badań pilnych, jak i onkologicznych. Od roku 2014 zajmuje się diagnostyką ultrasonograficzną, ze szczególnym uwzględnieniem diagnostyki dopplerowskiej układu naczyniowego, zarówno żył, jak i tętnic, a od roku 2016 również obrazowania układu mięśniowo-szkieletowego. Jest członkiem Polskiego i Europejskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego.

Był uczestnikiem wielu polskich i zagranicznych konferencji w zakresie radiologii i diagnostyki obrazowej oraz odbył wiele kursów i praktycznych szkoleń specjalistycznych w kraju i zagranicą w zakresie usg tarczycy, jamy brzusznej i układu mięśniowo-szkieletowego.

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu.Dokładny,pyta o wszystko związane z urazem.Spokojnie i dokładnie bada.Opis badania bardzo dokładny i pomocny do leczenia dla lekarza ortopedy.Prawdziwa oaza spokoju.Polecam.

Wspaniały kulturalny i empatyczny człowiek. Wnikliwe, bardzo dokładne badanie USG tętnic i żył, Doppler, które przeprowadził Pan doktor u mnie i mojej teściowej dało nam jasny obraz, przekazany prostym językiem. Polecam Pana doktora z całego serca.

Bylam u Pana Doktora w Medicusie.Tak wnikliwego badania usg barków nie miałam u żadnego innego lekarza, przyszlam z nawrotowym bolem..Niesamowicie kulturalny, ciepły, empatyczny, przyjaźnie nastawiony do pacjenta Lekarz .A przy tym skrupulatny, dokładny, perfekcyjny i rzetelny.Miał nosa co do mojej ostatecznej diagnozy, bardzo naciskał na zrobienie rezonansu kregoslupa szyjnego I to był traf w 10tke.Naprawde dobry, żeby nie powiedzieć cholernie dobry lekarz i wspaniały Człowiek.Polecam zdecydowanie!

Bardzo szczegółowy i wnikliwy opis rezonansu magnetycznego. Przede wszystkim trafny co pozwoliło lekarzowi prowadzącemu postawić prawidłową diagnozę. Jeśli Pan to czyta to bardzo dziękuję Panie doktorze. Zmiany, które Pan wychwycił nie były widoczne na RTG ani w innych badaniach, a sprawiały mi ból od wielu lat. Dzięki Pana wiedzy i wnikliwości wiem co mi dolega i jak z tym walczyć. Jestem wdzięczna.