stomatolog bolesławiec

lek. dent. Izabela Ejsmont

Prywatny Gabinet Lekarski
Starzyńskiego 6 d

Średnia ocen: 5/5

Najlepszy dentysta jakiego odwiedziłam, godny polecenia, wspaniałe podejście do dzieci. Polecam

Izabela Siarkowska

Spółdzielcza 1B
Bolesławiec

Pani stomatolog ma bardzo dobre podejście do dzieci, jest przy tym uprzejma i poświęca czas pacjentowi. Polecam.

Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Mariusz Durynek

Prywatny Gabinet Lekarski
Zgorzelecka 47
Bolesławiec

super dentysta,nie ocenia,nie komentuje tego co masz w paszczy,robi swoje ,pocieszy,że wszystko będzie dobrze.ma świetne podejście do pacjęta,wszelki strach i obawy znikają.

lek. dent. Elżbieta Nowak

Prywatna Praktyka Dentystyczna Elżbieta Nowak
karola miarki
Bolesławiec

Od niedawna jestem pacjentką Pani doktor Nowak i nie mam zastrzeżeń miła, sympatyczna, delikatna, wszystko na bieżąco tłumaczy. Nie zbywa pacjenta :)

Opinia dodana przez: A

Przemiła kobieta, do tego dobry specjalista. Polecam

Regina Dębowska-Mączka

Kopernika 1a
Bolesławiec

Pani jest przemiła, nie miałam problemów z aparatem wszystko było w jak najlepszym porządku. Dużo taniej niż u innych dentystów. Bardzo gorąco polecam!

Opinia dodana przez: MARTA

Jadwiga Maksoń-Kegels

Jarzębinowa 10

Średnia ocen: 2/5

Bylem pacjentem pani Jadwigi Kegels przez wiele lat. Mowiac szczerze nigdy nie sadzilem, ze moja opinia sie zmieni tak diametralnie poniewaz zawsze bylem zadowolony z leczenia. Niestety w przeciagu ostatnich dwoch lat pani doktor stracila swoja kompleksowosc podejcia i kompetencje w leczeniu. Liczy sie juz tylko ilosc pacjentow dziennie a nie czas i jakosc ich leczenia. W tym pospiechu do zarabiania pieniedzy wyrzadza wiecej szkody niz pomaga. Ja stracilem cenne i zdrowe zeby poprzez nierzetelnie wykonane koron gdzie nabawilem sie zaawansowaneo zapalenia przyzebia i w efekcie te zeby beda do usuniecia.
Oczywiscie plan przyszlosciowy pani doktor to implanty, kolejny rok lub dwa agonii i dziesiatki tysiecy zlotych w kosztach
(w gotowce dla pani doktor, bez rachunku za jakakolwiek prace!)
Prosze sie dobrze zastanowic zanim panstwo zdecuja sie na leczenie tam, warto poprosic o opinie innych specjalistow. To dla waszego zdrowia. Zeby mamy tylko jedne.

Opinia dodana przez: pacjent