stomatolog tarnów

lek. dent. Piotr Kupiec

Prywatna Przychodnia Stomatologiczna A. Ulanecka
ul. Mościckiego 14

Średnia ocen: 5/5

Wspaniały dentysta inteligentny ze wspanialym podejsciem do pacjenta pelen szacunek dobry czlowiek dobra dusza

Opinia dodana przez: DAWID ZE ŚWINOUJŚCIA

lek. dent. Anna Hajduk-Waliłko

ul. Gumniska 14

Średnia ocen: 5/5

Zgodnie z zapowiedzią wystawiam moją końcową opinię na temat kompetencji Pani Hajduk-Waliłko. Polecam wszystkim bez chwili zawahania! Rewelacyjna stomatolog. Zęby mam już wyleczone, osad i kamień nazębny pięknie usunięty. Nie pozostało mi już nic innego jak tylko się uśmiechać od ucha do ucha. Wszystko w rewelacyjnej atmosferze, delikatnie i co ważne za bardzo przystępną cenę. Jeszcze raz polecam i dziękuję Pani za wszystko. Pozdrawiam.

Opinia dodana przez: Marcin

lek. dent. Justyna Mężyk

Gabinet Stomatologiczny Justyna Mężyk
Kościuszki 35

Średnia ocen: 5/5

Bardzo miła pani stomatolog. Bardzo delikatna, kompetentna. Polecam każdemu!;)

Bardzo miła pani stomatolog. Bardzo delikatna, kompetentna. Polecam każdemu!;)

lek. dent. Justyna Szarkowicz

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Centrum Medyczne UNO-MED
ulica Gumniska 11

Średnia ocen: 5/5

Najlepsza Pani doktor stomatolog pod słońcem, pełen profesjonalizm, nic dodać cóż ująć ;-) Polecam na przyszłość, lepszej nie znajdziecie :)

Opinia dodana przez: Łukasz G..........

Janusz Gieracki

lek. dent. Aleksandra Jurek

Gabinet Stomatologiczny
Zaczarnia 153b

Średnia ocen: 5/5

Chciałabym polecić wszystkim szukającym dobrego stomatologa panią lekarz Aleksandrę Jurek. Jest ona bardzo dobrym stomatologiem, a przy okazji bardzo życzliwym. Osobiście chodzę do niej już z 6 lat i jestem bardzo zadowolona. Czy to jest wizyta publiczna czy prywatna do każdego pacjenta podchodzi tak samo, a jeżeli chodzi o wizyty prywatne to są tańsze niż u konkurencji.

lek. dent. Dorota Kołodziej-Karcz

Gabinet Stomatologiczny Dentohouse
Zarzyckiego 23/5a

Nie tylko profesjonalne ale i ludzkie podejście z poważaniem Monika stelmach

Nie tylko profesjonalne ale i ludzkie podejście z poważaniem Monika stelmach

lek. dent. Małgorzata Kruczek-Głodek

ulica Kwiatkowskiego 15

Średnia ocen: 5/5

Świetna Pani stomatolog. Zawsze wychodzę od niej zadowolona. Gorąco polecam :):):):):):):):):):):):):)

Opinia dodana przez: kaka

lek. dent. Diana Dembicka

ulica Nowy Świat 10/1

Średnia ocen: 5/5

Witam. Pani Doktor Diana Dembicka- to juz marka sama w sobie. Pani Doktor wykonuje uslugi na najwyzszym swiatowym poziomie. Przyszedlem z ruina,a wyszelem z usmiechiem rodem z Hollywood. Pelen profesionalizm,godny w 100% polecenia.

Opinia dodana przez: Marek

lek. dent. Małgorzata Skomin

Mariana Nałęcza Mysłowskiego 7
Brzostek

Średnia ocen: 5/5

NAJLEPSZA!WSZYSTKIE PLOMBY SIEDZA OD LAT.ZAWSZE POMOZE,PRZYJMIE Z PROBLEMEM.OBY WIECEJ TAKICH LEKARZY DENTYSTOW!I BARDZO MILA,WIZYTA BEZ STRESU!I NIGDY NIE BOLI!