Lekarze Stomatolog Tarnów

Barbara Wełnowska

Pułaskiego 10
33-100 Tarnów

Bardzo fajna i mila pani polecam🙂zna sie na swoim fachu🙂dobre podejscie do pacjenta mozna isc bez obaw

lek. dent. Małgorzata Górecka

NZOZ MG DENT PORADNIA STOMATOLOGICZNA
Jastruna 55B.
33-100 Tarnów

Leczyłam lata zęby u pani doktor, jednak teraz okazało się, że każdy ząb, który leczyłam tam kanalowo jest do ponownego leczenia! Kanały albo są niedopelnione, albo w ogóle nie wypełnione! W październiku 2022 musiałam wyrwać zęba, ponieważ pani doktor zlekceważyła tworząca się przetokę, zaleczala ją maścią wtykaną pod dziąsło, zęba nie udało się uratować. Teraz czeka mnie kosztowne ponowne leczenie kanałowe 3 zębów
Najlepszy stomatolog na świecie!!! Pełen profesjonalizm i wspaniałe podejście do pacjenta. Delikatny, empatyczny, z cudownym poczuciem humoru. Jak zawsze bałam się wizyt u dentysty, tak teraz po poznaniu doktora Andrzeja, taka wizyta to sama przyjemność. Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Katarzyna

Marek Morawski

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Tarnów

Świetny lekarz! Zabieg przeprowadzony w UNIDENCIE w Dąbrowie Tarnowskiej. Dużo naczytałam się w Internecie jak straszne jest usuwanie ósemki i jakie mogą być powikłania, przez co bardzo bałam się zabiegu. Na szczęście Pan doktor ma poczucie humoru i rozluźnił atmosferę. Byłam 20 min na fotelu, z czego ok 15 czekałam na wystarczające działanie znieczulenia (które Pan doktor podał bezboleśnie). Usuwanie trwało chwilę. Ząb został lekko nawiercony i następnie podważony. Zdziwiłam ...
Opinia dodana przez: Jagoda

lek. dent. Beata Warnecka

Gabinet Stomatologiczny
ul. Bitwy o Monte Cassino 12C
33-100 Tarnów

Jestem bardzo zadowolona z wizyt u Pani Doktor, chodzę już od kilku lat jak i cała moja rodzina, niegdy nie było problemu z umówieniem wizyty, zęby leczone praktycznie bezboleśnie, pierwszy stomatolog do którego chodzę z przyjemnością. Serdecznie polecam, warto umówić się na wizytę i samemu przekonać że chodzenie do dentysty wcale nie musi być takie straszne!
Opinia dodana przez: Agnieszka

Marek Piszczkiewicz

Glowackiego 21
Tarnów

Jedyny dentysta, u którego czuję się komfortowo, bardzo pozytywny człowiek, nawet na kanałowe szłam z pełnym luzem i spokojem, dba o to, aby jak najmniej bolało, bardzo polecam!

lek. dent. Adrian Worosz

AMO-DENT
KRZYSKA 55A
33-100 Tarnów

Serdecznie polecam Pana Doktora. Idealne podejście do dzieci, uśmiechnięty i bardzo serdeczny. Syn bez żadnego problemu otworzył buzię i dał sobie sprawdzić ząbki. Leon co jakiś czas pyta kiedy pójdziemy do dentysty. Ogromny plus za magiczną szufladę z nagrodami dla dzieciaków.
Opinia dodana przez: Karina

lek. dent. Ryszard Koziara

gabinet stomatologiczny
długa 11-13
33-100 Tarnów

To bardzo miły i przyjemny stomatolog. Z wizytą nie było problemu przyjął mnie expresowo. W trakcie wizyty szczegółowo objaśnia każdy krok. Bezboleśnie wyleczył mojego zęba kanałowo. Bardzo doświadczony lekarz. Serdecznie polecam 😊😊😊
Opinia dodana przez: Joanna

lek. dent. Asia Piotrowska

Zespół Przychodni Specjalistycznych w Tarnowie Sp. z o.o.
ulica Marii Skłodowskiej-Curie 31
33-100 Tarnów

Bardzo polecam pania lekarz. Jest jednym Zé najlepszych specjalistow w okolicy. Bardzo precyzyjna praca. Wspaniale sie zaopiekowala moim uzebieniem.
Opinia dodana przez: Aneta

Piotr Szustak

Gabinet Stomatologiczny Marta i Piotr Szustak s.c.
Kasztanowa 9
33-101 Tarnów

Leczone byly 2 zeby obok siebie, zostaly sklejone. Po krotkim czasie pekly, wiec musialy zostac leczone kanalowo, kanalowka obydwu na jednej wizycie. Caly czas przez kilka miesięcy ona zeby wrazliwe na cieplejsze i zimne jedzenie czy picie. Dr sprawdzil niby wszystko ok. Z dziasel zaczela sie krew lac i bol, zdjecie zrobione i niby okej. Wiec poszlam do innego specjalisty, zdjecie wykonane a tu okazuje sie ze jeden zab kanal ...

lek. dent. Karolina Janosz-Cież

VITADENT
Bernardyńska 2
33-100 Tarnów

Doktor Karolina to świetny lekarz. Nie wiem skąd biorą się te negatywy. Chodzimy od dłuższego czasu całą rodziną i zawsze wszystko jak należy.
Opinia dodana przez: Stefan

lek. dent. Honorata Watała

Franciszka Żwirki 1A
33-100 Tarnów

Cudowna Pani Doktor! Bardzo dokładna, kompetentna, ma ogromną wiedzę oraz świetne podejście do dzieci. Wizyty u Pani Doktor to sama przyjemność i zadowolenie z super zaleczonych zębów. Bardzo miła i ciepla osoba. Polecam Panią Doktor z całego serca!
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Maciej Deptuch

ul. Jana Kasprowicza 54
33-100 Tarnów

Polecam Pana Macieja, bardzo dokładnie tłumaczy, już kilka lat jestem pod jego opieką i wszystko bardzo dobrze się trzyma ;) jest bardzo uprzejmy, miły i staranny.

Beata Kociszewska

Protetyk, Stomatolog

GABINET STOMATOLOGICZNY
ul. Krakowska 46
33-100 Tarnów

Sprostowanie do wpisu z dnia 20.02.2021. Chciałem serdecznie przeprosić za pomyłkowy wpis który miał trafić na inne konto.Przez przypadek mógł wyrządzić krzywdę niewinnej osobie. /Podobieństwo nazwisk/ Gabinet Pani doktor Kociszewskiej od lat cieszy się nieskazitelną opinią z powodu profesjonalnej i bardzo miłej obsługi. Jeszcze raz bardzo przepraszam.

dr Agata Oskwarek

ulica Nowy Świat 10/1
33-100 Tarnów

Owszem trzeba przyznać ze Pani Dr się zna na rzeczy i ma doświadczenie, ale niestety nie ma cierpliwości do dzieci, a szkoda.
Opinia dodana przez: małgorzata
Dawno nie spotkałam stomatologa o tak znikomej wiedzy medycznej. Przychodząc z bólem zęba w ciąży nie dość że nie pomogła to zasugerowała jego usunięcie, antybiotykoterapię i płyn do płukania a na moje pytania czy wymienione sposoby są bezpieczne dla kobiet w ciąży - odpowiadała że nie wie i żebym się zapytała swojej ginekolog. Wciskając płyn to płukania kazała poczytać ulotkę. Zasugerowałam wykonanie RTG żeby znaleźć przyczynę bólu to odpowiedziała że ...
Opinia dodana przez: Pacjentka

lek. dent. Iwona Sadłoń

ulica Babiego Lata 7
33-100 Tarnów

Niewątpliwie najlepszy dentysta w Tarnowie ! Wspaniałe podejście do pacjenta z ogromnym sercem, empatią ,duzą wiedzą i doświadczeniem 😍😍😍Gorąco polecam!
Opinia dodana przez: Kamil

Stomatolog, Ortodonta

SPECJALISTYCZNA PRAKTYKA STOMATOLOGICZNA RENATA RADLIŃSKA - GERLACH
Skargi 38
33-100 Tarnów

Pani doktor bardzo uprzejma i odpowiadala na wszystkie zadane pytania jednakze po konsultacji z innym ortodontą okazało się, ze aparat juz dawno powinien zostac sciagniety poniewaz nie spelnial swojej roli. Byloby milo ze strony Pani doktor gdyby poinformowala mnie o tym fakcie, poniewaz regularnie chodzilam na wizyty, za ktore przeciez się płaci. Dodatkowo wizyty wiecznie opóźnione. Nie skorzystalabym z uslug tej Pani drugi raz.
Pan dr.Dobiesław Daciuk to bardzo dobry lekarz.Godny polecenia.Czuje się to,że lekarz rozumie problem pacjenta.Wszystko na 5!
Opinia dodana przez: Grazyna