Lekarze Toruń

Dermatolog, Dermatolog estetyczny

Elitederm
ul. Chopina 24/1
Toruń

Polecam. Dermatoskopia i wycięcie zmiany. Usunięcie szwów w cenie. Bardzo kompetentna i miła. Pozdrawiam
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Okulista
                                       lekarz Tomasz Łuczak

lekarz Tomasz Łuczak

Elitederm
ul. Chopina 24/1
Toruń

Bardzo dobry specjalista. Pomógł w momencie, gdy inni okulisci juz nie potrafili. Bardzo polecam Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Anna
{'id': 10405, 'name': u'Toru\u0144'} Otolaryngolog
                                       lekarz Dawid Matyniak

lekarz Dawid Matyniak

Otolaryngolog

Laryngolog Matyniak
Antczaka 48
Toruń

Na początku marca tego roku przeszedłem plastykę nosa ze względów zdrowotnych w Szpitalu Wojskowym, operował mnie Doktor Matyniak. W życiu nie pomyślałbym, że zdecydują się na taki zabieg. Myślę, że ocena bardzo dobra to i tak mało. Po trzech dniach czułem się już super. Od jutra rozpoczynam pracę, a oddycham jak odrzutowiec:)) Lekarz uprzejmy, poświęca czas, dokładnie wytłumaczy przebieg zabiegu, jest osobą kompetentną i godną zaufania, po prostu godny polecenia!!!
Opinia dodana przez: Tomek
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Psychiatra dziecięcy
                                       lekarz Paweł Radziejewski

lekarz Paweł Radziejewski

Psychiatra dziecięcy

Centrum Psychiatrii i Psychoterapii COLLIGO
Wschodnia 34
87-100 Toruń

bardzo polecam wizyty u dr.Radziejewskiego, jest profesjonalistą, bardzo precyzyjnie dopiera leki i jest lekarzem z powołania!
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Michał Molski

dr n. med. Michał Molski

Chirurg naczyniowy, Flebolog

Molski Flebolog
ul. Uniwersytecka 17
Toruń

Przeszłam zabieg laserowego usunięcia żylaków miały się wchłonąć żebym mogła iść na operację endoprotezy kolana . Żylaki się nie wchłonęły, operacji kolana nie miałam pieniądze wydałam . Byłam na wizycie z reklamacją za wizytę 500 zł i doktor może mi zrobić znowu na reklamację platna4500 i gwarancja że się uda to ok 50 procent nie polecam
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Ginekolog onkolog

lekarz Marian Nalaskowski

Urolog

Kołłątaja 21/2
87-100 Toruń

Wspaniały lekarz. Szukałam dla syna lekarza w całej Polsce . Jeden telefon do doktora, od razu pokierował nas w konkretne miejsce i już mamy termin operacji. Co prawda nie u doktora, ale wszystko dzięki niemu. Życzę każdemu lekarzowi takiej empatii.
Opinia dodana przez: Eliza
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Fizjoterapeuta
                                       mgr Adrian Dominiak

mgr Adrian Dominiak

Fizjoterapeuta

Dominiak Fizjoterapia
ul. Grudziądzka 74-76
Toruń

Do Pana Adriana trafiłam z nieciekawą kontuzją pleców, po kilku próbach leczenia u innych fizjoterapeutów bez skutecznych rezultatów. Zachwyciło mnie przede wszystkim holistyczne podejście do pacjenta, rzetelny wywiad, profesjonalizm, szukanie prawdziwych przyczyn zaistniałej sytuacji i dąży do ich wyeliminowania . Pan Adrian jest osobą pełną pasji z otwarta głową , podchodzi wielowymiarowo do tematu, wspiera pacjenta w procesie leczenia. Zwraca uwagę na nawyki mające kolosalne przełożenie zarówno na zdrowie jak ...
Opinia dodana przez: Barbara

dr n. med. Zygmunt Zbucki

Gabinet Pediatryczny
Reja 50 lok. 2
87-100 Toruń

syn ma juz 32 lata, ale to pan doktor do niego przyjezdzal do domu co miesiac i na kazde wezwanie !!! wspanialy czlowiek, cieply, cierpliwy. Taki prawdziwy przyjaciel niedoswiadczonych wowczas rodzicow. Kiedy lekarka w przychodni wydala dignoze - wodoglowie (!), pan doktor powiedzial "spokojnie". Przyjechal, zmierzyl glowke dziecka i "wodoglowie" zniknelo!!! I tak pozostal z nami i opiekowal sie nie tylko synem ale i nas prowadzil za reke. Do dzis ...

lek. med. Jerzy Jarzyński

Neurolog dziecięcy

Prywatna Poradnia Neurologii Dziecięcej w Toruniu Jerzy Jarzyński
Brzoskwiniowa 24
87-100 Toruń

Polecam Pana Doktora z całego serca. Bardzo empatyczny, do każdej sytuacji i pacjenta podchodzi indywidualnie. Gdy dostaliśmy pilne zalecenie wykonania usg przezciemiączkowego i konsultację z neurologiem dziecięcym zaczęły się intensywne poszukiwania specjalisty. Córeczka ma zaledwie 7 miesięcy, liczył się czas. Ale niestety wolnych terminów brak. I mówię tu o wizytach prywatnych. Poza Toruniem zaczęliśmy szukać w Bydgoszczy, ale wszędzie odbijaliśmy się od drzwi. Została poradnia Pana Doktora Jarzyńskiego. Wystarczył jeden ...
Opinia dodana przez: Emilia

lekarz Filip Adamcewicz

Szpital Jednodniowy
Marii Skłodowskiej-Curie 73
87-100 Toruń

Nigdy nie spotkałem się z tak dobrym i życzliwym lekarzem,doktor Filip przeprowadził u mnie w 2018r. rekonstrukcję acl kolana fachowa robota wspaniały specjalista zawsze w kontakcie z pacjentem.w 2020 byłem na wizycie u doktora z biodrem.Pan Filip odrazy skierował mnie na zabieg artroskopii biodra która odbyła sie 2021r. Jestem po zabiegu i wszystko idzie w dobrym kierunku.Super lekarz polecam, pacjent Artur Bejger
Opinia dodana przez: Artur

lekarz Krzysztof Szachta

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Pan Doktor Szachta to lekarz z powołania, wspaniały jako lekarz i człowiek. Zespół Pana Doktora na sali operacyjnej również miły i profesjonalny . Opieka całego personelu w szpitalu MATOPAT wzorowa pełna kultury i troski o pacjenta. Dziękuję serdecznie Krzysztof B. 7.12.2022
Opinia dodana przez: Krzysztof

lekarz Ewa Kopoń

Laryngolog

ulica Szeroka 25
87-100 Toruń

Taki lekarz to niestety już rzadkość. Pani doktor jest profesjonalna, wnikliwa, serdeczna i empatyczna. Polecam
Opinia dodana przez: Sylwia

dr n. med. Marek Załucki

Prywatny Gabinet Chirurgiczny
87-100 Toruń

lekarz bardzo mily, po zamienieniu kilka zdan juz wzbudzil moje zaufanie u pacjenta. do takiego lekarza z checia bym chodzila z kazda dolegliwoscia :-) naprawde kazdemu polecam i bede polecac Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Elźbieta
Witam, to najlepszy ginekolog u jakiego byłam. Odpowiedział na wszystkie moje pytania, poświęcił tyle czasu ile potrzebowałam, badanie było przeprowadzone profesjonalnie i delikatnie. Pan doktor charakteryzuje się wysoką kulturą osobistą. Cena standardowa jak na świadczenia prywatne, polecam każdej kobiecie. Pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Ksenia

dr n. med. Michał Szymański

Przychodnia Specjalistyczna Matopat
Storczykowa 8/10
87-100 Toruń

Miły lekarz z doskonałą wiedzą, wszystko dojrzy na USG, bardzo dokładny. Po przeprowadzce z innego województwa trafiłam na niego i jestem niesamowicie zadowolona! Prowadził wszystkie moje ciąże i będę wracać właśnie do niego na wizyty kontrolne. Cały szpital, w którym lekarz pracuje jest elegancki.

lekarz Karol Piechocki

Kołłątaja 5a
87-100 Toruń

Cudowny lekarz - tułałam sie po całej Wielkopolsce nie wiedząc co jest z moim barkiem - doktor przy pierwszej wizycie pierwszorzędnie określił problem , zoperował i tym samym uratował moja rękę . Najlepszy lekarz na jakiego trafiłam
{'id': 42358, 'name': u'Toru\u0144'} Internista
                                       lekarz Barbara Kwiatkowska

lekarz Barbara Kwiatkowska

Internista, Kardiolog

Prywatna Praktyka Lekarska Kardiologiczno-Internistyczna Barbara Kwiatkowska
Broniewskiego 4/8
Toruń

Leczę się u Pani Doktor już kilka lat. Nie tylko wyprowadziła kwestie kardiologiczne, ale także rozwiązała problem z niedobrem witaminy B12 czy niskim poziomem Hemoglobiny. Oprócz wysokiego poziomu merytorycznego każda wizyta przebiega w miłej atmosferze i Pani Doktor zawsze wszystko szczegółowo wyjaśnia i odpowiada na moje pytania.
Opinia dodana przez: Jarek

lekarz Barbara Litwin

Neurolog

Plac Św. Katarzyny 4
87-100 Toruń

Wspaniala pani doktor.Ciepla,rozumiejaca drugiego czlowieka.Nigdy nie spotkalam tak dobrego lekarza.To ona dala mi wiare,ze mozna zyc z moja choroba i funkcjonowac.Dziekuje.

lekarz Aleksandra Jelińska

Centrum Medyczne Grupa LUX MED
Kościuszki 71
Toruń

Lekarz kompetentna, konkretna i zdecydowana. Przy tym wszystkim jednak miła i wyrozumiała dla pacjenta, nigdy nie zbywa nikogo, jest lekarzem z powołania. Szczerze polecam wszystkim taką opiekę.
Opinia dodana przez: Tadeusz