mgr Adrian Dominiakmgr Adrian Dominiak - zdjęcie profilowe

- drętwienia i ...

Specjalizuję się przede wszystkim w leczeniu :

- bólów kręgosłupa,
- rwy kulszowej i barkowej,
- drętwienia i mrowienia rąk,
- urazów ortopedycznych - skręcenia, złamania,
- problemów trawiennych - wzdęcia, zaparcia, refluks żołądkowo-przełykowy.

Profesjonalizm, ogromna wiedza, indywidualne podejście do pacjenta to bardzo skrótowy opis po wizytach u pana Adriana. Holistyczne podejście, szeroki wywiad (szukanie przyczyn problemu także we wcześniej powstałych urazach). Widać, że praca pana Adriana jest również jego pasją i takich fizjoterapeutów z ciągła potrzebą zdobywania nowej wiedzy nam życzę. Terapia manualna w połączeniu z terapią ruchową świetnie się sprawdziły w moim przypadku. Polecam serdecznie:))

Fizjoterapeuta z holistycznym i merytorycznym podejściem do pacjenta. Tłumaczy zarówno przyczyny schorzenia jak i poszczególne etapy leczenia oraz ćwiczenia. Duże przywiązanie do detali. Serdecznie polecam

Serdecznie polecam

Pierwszy fizjoterapeuta, który nie naciąga na kasę. Próbuje pomóc jak najniższym kosztem. Już nie mam problemu z kręgosłupem.

Polecam! To była moja pierwsza styczność z usługami fizjoterapeutycznymi i muszę przyznać, że jestem zadowolona. Wizyta dostosowana do pacjenta, dużo wyjaśnień oraz maksymalnie poświęcony czas. W razie kolejnych problemów zdrowotnych na pewno wrócę.

Bardzo indywidualne i profesjonalne podejście. Atmosfera i zaangażowanie na duży plus. Otrzymałam mnóstwo wskazówek. Widoczna poprawa stanu zdrowia po skończonej terapii. :)

Najbardziej zaufany fizjoterapeuta - mimo zetknięcia się z innymi osobami, w razie nagłych problemów wracam jednak do p. Adriana. Profesjonalizm i zaangażowanie zawsze obecne, dobre ukierunkowanie na samodzielną pracę pacjenta (równie ważną w terapii, co wizyta w gabinecie) i klarowne tłumaczenie wszystkich istotnych aspektów problemu. Wielokrotnie polecany bliskim - również z dobrymi efektami :)

Profesjonalne podejście, ogrom wiedzy, duże zaangażowanie i przede wszystkim niesamowita skuteczność - trzy spotkania wystarczyły, by wyeliminować ból pleców utrudniający normalne chodzenie. Polecam Adriana z całą odpowiedzialnością! 🙂

Ciesze się, że tafiłam do takiego specjalisty jak Pan Adrian polecam wszystkim którzy potrzebują rehabilitacji lub diagnozy w celu pozbycia się bólu. Bardzo dobry fizjoterapeuta z holistycznym podejściem do pacjenta zna się na swoim fachu, godny zaufania. Już po pierwszej wizycie oraz stosowanych zaleceniach widziałam rezultaty. Dziękuję bardzo i polecam serdecznie

się bólu.
Już po pierwszej wizycie oraz stosowanych zaleceniach widziałam rezultaty.
Dziękuję bardzo i polecam serdecznie

Bardzo polecam! Wspaniałe, indywidualne podejście do pacjenta ☺️ Wszystko szczegółowo wytłumaczone! Polecam z całego serca ☺️☺️☺️

Zgłosiłem się z konkretnym schorzeniem, spodziewałem się doraźnych działań żeby przestało boleć. Zamiast tego był pogłębiony wywiad, badania i dużo porad (w nieistotnych - ale tylko z pozoru - kwestiach). Udało się znaleźć źródło problemów (zupełnie gdzie indziej, niż się spodziewałem) i po kilku spotkaniach w gabinecie i ćwiczeniach w domu czuję się o wiele lepiej. Widać, że Adrian wie co robi i potrafi naukowo uzasadnić każdy swój ruch. Uświadomił mi, że organizm trzeba postrzegać jako jedną całość, w której wszystkie elementy są ze sobą ściśle powiązane. Nadal robię ćwiczenia, które mi pokazał. Teraz lepiej rozumiem swoje ciało i wiem jak reagować na gorsze samopoczucie.