mgr Adrian Dominiakmgr Adrian Dominiak - zdjęcie profilowe

- drętwienia i ...

Specjalizuję się przede wszystkim w leczeniu :

- bólów kręgosłupa,
- rwy kulszowej i barkowej,
- drętwienia i mrowienia rąk,
- urazów ortopedycznych - skręcenia, złamania,
- problemów trawiennych - wzdęcia, zaparcia, refluks żołądkowo-przełykowy.

Bardzo fachowe i rzetelnie podejście do pacjenta pana Ardiana.Po trzech wizytach i zadanej pracy domowej nie wiem co to ból pleców. Wiedza pana Adama mimo młodego wieku na bardzo wysokim poziomie z miłą chęcią będę polecał

Adrian to fizjoterapeuta, który łączy w sobie cechy prawdziwego profesjonalisty. Idąc na pierwszą wizytę, szłam z nadzieją i nie zawiodłam się. Jeżeli ktoś jest zaangażowany w swoją pracę, wykonuje ją z pasją i cały czas rozwija swoje umiejętności oraz poszerza wiedzę, to od razu widać i czuć. Fizjoterapeuta na medal - wszystko tłumaczy, co, gdzie, jak, dlaczego; jest sympatyczny, empatyczny, wspierający w ćwiczeniach, co razem sprawia, że łatwiej się przełamać i współpracować, a także można bez lęku o wszystko pytać bez obawy, że jakieś pytanie może się wydać głupie. Nie ...

Fizjoterapeuta na medal - wszystko tłumaczy, co, gdzie, jak, dlaczego; jest sympatyczny, empatyczny, wspierający w ćwiczeniach, co razem sprawia, że łatwiej się przełamać i współpracować, a także można bez lęku o wszystko pytać bez obawy, że jakieś pytanie może się wydać głupie. Nie skraca czasu wizyty, nie zostawia bez odpowiedzi i z niepewnością, podchodzi do sprawy całościowo. Po prostu wie, co robi.
Ja otrzymałam dużo wiedzy i wsparcia, widzę także rezultaty pracy, więc bardzo serdecznie wszystkim polecam tego fizjoterapeutę! ;)

Polecam usługi Pana Adriana mega indywidualne podejście. Moim problemem była Rwa Kulszowa. Objawy bólowe zniknęły w 100% po tygodniu od wizyty. Co mnie mile zaskoczyło otrzymałam też zalecenia, które pomogą mi aby dolegliwości nie wróciły. Polecam z całego serca.

Profesjonalne podejście do pacjenta. Wielkie zaangażowanie, ogromna wiedza i skuteczność. Jeżeli ktoś szuka fachowej pomocy, to na pewno u Pana Adriana ją uzyska. Polecam.

Pasja, zaangażowanie i prawdziwa pomoc. W ciągu miesiąca zapomniałam o bólu :) Warta uwagi była szczegółowa diagnostyka, która pozwoliła znaleźć przyczynę bólu. Polecam!

Pan Adrian fizjoterapeuta pomógł mi pozbyć się bólu w odcinku lędźwiowym . Uświadomił mnie jak ważne jest masowanie blizny ( u mnie po cesarskim cięciu ) , pokazał jak to robić i jakie daje to efekty . Szczerze polecam , bo najważniejsze jest życie bez bólu , w zdrowiu . Można pewne nawyki sobie wypracować , otrzymałam wiele cennych uwag i ćwiczeń . No i najważniejsze NIE BOLI !!!!! Trzy wizyty i jestem jak nowa !!!Świetny , doświadczony , skuteczny i bardzo miły:) Polecam !!!!

Szczerze polecam ustugi jakie oferuje Adrian, kompetentny, wykształcony, profesjonalny i bardzo konkretny. Jest naprawdę dobry w swoim fachu i robi to z pasją. Przyjazna atmosfera i indywidualne podejscie do kazdego pacjenta tylko na plus. Zdecydowanie polecam ;)

Zdecydowanie polecam ;)

Pan Adrian to profesjonalista pod każdym względem. Pomaga zdiagnozować przede wszystkim przyczynę schorzenia/bólu, podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta- skutecznie pomógł kilku bliskim mi osobom. Zdecydowanie polecam, fantastyczny człowiek.

Po jednej wizycie i 2 tygodniach wykonywania zaleconych ćwiczeń minął ból i dyskomfort na treningach siłowych. Kolana prawie jak nowe, a było ciężko. Świetne podejście, dopracowany i zadbany gabinet. Nie sądziłam, że poprawa przyjdzie tak szybko. Polecam ogromnie!

Do Pana Adriana trafiłam z nieciekawą kontuzją pleców, po kilku próbach leczenia u innych fizjoterapeutów bez skutecznych rezultatów. Zachwyciło mnie przede wszystkim holistyczne podejście do pacjenta, rzetelny wywiad, profesjonalizm, szukanie prawdziwych przyczyn zaistniałej sytuacji i dąży do ich wyeliminowania . Pan Adrian jest osobą pełną pasji z otwarta głową , podchodzi wielowymiarowo do tematu, wspiera pacjenta w procesie leczenia. Zwraca uwagę na nawyki mające kolosalne przełożenie zarówno na zdrowie jak i pracę treningową. Zadawana praca domowa przy zastosowaniu wspiera proces terapeutyczny mimo, że momentami było to bolesne polecam się stosować bo naprawdę to pomaga w dojściu do pełnej sprawności. U mnie to była złożona kontuzja i pracowaliśmy około 6 miesięcy, ale rezultaty przerosły moje oczekiwania . Powróciłam do pełnej sprawności i funkcjonuje bez bólu. Dodatkowe uwagi terapeuty wpłynęły na jakość mojego treningu , cały czas je wdrażam w życie ale pierwsze efekty przerosły moje oczekiwania są tak na plus.
Polem z całego serca i bardzo dziękuje za pomoc !!!
P.S. Dodam jeszcze, że z racji wieku Pana Adriana trudno mi było na początku zaufać, ale okazało się że było to całkowicie mylące ponieważ jakość usługi i wiedza przerosły moje oczekiwania .
Osobiści powiem tak, nie trafiłam w Toruniu na nikogo lepszego.