urolog świętokrzyskie

Sortuj

lekarz Tomasz Leksowski

Jagiellońska 13
Kielce

Jestem bardzo zadowolony, jezeli chodzi o urologow w Kielcach do tej pory najlepszy u jakiego bylem. Do tego bardzo uprzejmy, mily czlowiek

Opinia dodana przez: michal

dr n. med. Piotr Chłosta

Swiętokrzyskie Centrum Onkologii
Artwińskiego 3
Kielce

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek, wspaniały chirurg urolog. Operował mojego męża. Brak mi słów uznania. Polecam wszystkim chorym.

Opinia dodana przez: Ewa Rychlewska-Pikulska

lekarz Jarosław Jaskulski

Świętokrzyskie Centrum Onkologii
Artwińskiego 3
Kielce

Dr. Jarosław Jaskulski to znakomity specjalista urolog i wspaniały człowiek. Zetknąłem się z Nim jako pacjent w trakcie pobytu w Klinice Urologii Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Pomimo, że nie był On lekarzem bezpośrednio prowadzącym moje leczenie (prowadził je Dr. P.Klonowski, operował Dr. M. Obarzanowski) to w trakcie codziennych obchodów Dr. J.Jaskulskiego jako Kierownika Kliniki odnosiłem wrażenie, że zna każdego dnia najdrobniejsze szczegóły mojego leczenia. W bardzo profesjonalny a jednocześnie przyjazny, ciepły sposób informował o aktualnym stanie i kolejnych etapach leczenia. W przypadku ciężkiej choroby poczucie, że leczenie nadzoruje bezpośrednio Kierownik Kliniki ma ogromne znaczenie psychologiczne (potwierdzały to moje rozmowy ze współpacjentami, którzy miel te same odczucia). Dr. J. Jaskulski jest również świetnym Kierownikiem, personel Kliniki-pielęgniarki, pracownicy pomocniczy-są świetnie zorganizowani, uczynni, przyjaźni wprowadzając bardzo ciepłą atmosferę.
Dziękuję Dr. J. Jaskulskiemu i polecam Go jako wybitnego specjalistę.

Opinia dodana przez: Jaroslaw

lekarz Paweł Klonowski

Swietokrzyskie Centrum Onkologii
Artwinskiego 3
Kielce

przemily lekarz przede wszystkim konkretny goraco polecam!!!!!!

przemily lekarz przede wszystkim konkretny goraco polecam!!!!!!

lekarz Marek Czwarno

bardzo dobry specjalista polecam uprzejmy zna sie na sfojej profesji kompetetny

lekarz Przemysław Woźniak

Szpital św. Rafała na Czerwonej Górze

Kielce

Rewelacyjny lekarz, polece go wszystkim, konkretny, bardzo dba o swoich pacjentow.

Paweł Kieres

Kielce

Wreszcie od dwóch lat nie mam problemów urologicznych, z którymi zmagałem się dopóki nie trafiłem do doktora Pawła Kieresa. Panie Dokotorze-DZIĘKUJĘ!!! Jestem wreszcie prawdziwym mężczyzną!

Opinia dodana przez: Dominik K.

dr n. med. Lech Sobański

Czerwona Góra

Kielce

Bardzo dobry lekarz.Mąż leczy się u Pana doktora od wielu lat.Jest po prostu rzeczowy i skuteczny.Polecam.

Opinia dodana przez: Grażyna

lekarz Maciej Ziarek

Ostrowiec Świętokrzyski

Świetny specjalista !!!!!!!!!!!!!! bardzo miły, ma podejście do pacjenta,dokładnie tłumaczy chorobę i leczenie .Godny polecenia :-)

Opinia dodana przez: Aldona

dr n. med. Marek Długosz

Ostrowiec Świętokrzyski

Na temat tego lekarza mogę powiedzieć tylko jedno- zdecydowanie polecam. Zostałem szybko zdiagnozowany i wyleczony.