lekarz Kacper Jackowiczlekarz Kacper Jackowicz - zdjęcie profilowe

lekarz Kacper Jackowicz

Urolog

Absolwent I Wydziału Lekarskiego w Warszawie w 2013 roku.

Absolwent I Wydziału Lekarskiego w Warszawie w 2013 roku.

6-letni staż specjalizacyjny w zakresie Urologii odbywałem w Międzyleskim Szpitalu Specjalistycznym w Warszawie oraz w Klinice Urologii i Urologii Onkologicznej CSK MSWiA w Warszawie, gdzie obecnie pracuję.

Przed rozpoczęciem specjalizacji z dziedziny urologii pracowałem w Oddziale Chirurgii Dziecięcej Szpitala Bielańskiego.

Odbyłem wolontariat w zakresie chirurgii ogólnej w Szpitalu Hospital Nacional „San Juan de Dios”, Santa Ana, Salwador w Ameryce Środkowej.

Brałem udział w misji humanitarnej w Huarmey, Peru z ramienia Polskiego Centrum Pomocy Medycznej

Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego (PTU) oraz Europejskiego Towarzystwa Urologicznego (EAU).

Posiadam certyfikat asystenta operatora robota Da Vinci – Kurs odbyłem w Salzburgu w Austrii.

Posługuję się biegle językiem angielskim oraz hiszpańskim.

Świetny specjalista. Pełen empatii i humoru. Luźna atmosfera. Piękna klinika, czysto i uprzejma atmosfera. Kawa w poczekalni jako miły dodatek. Lekarz bardzo mi pomógł i wyjaśnił przyczyny dolegliwości. diagnostyka na miejscu, super sprzęt. Polecam bardzo