Lekarze Wągrowiec

lekarz Sławomir Mielnik

Szpital w Wągrowcu
Wągrowiec

Jestem zadowolona z tego lekarza. Po pierwsze - mój przypadek: leczyłam się u niego już kilka lat, zawsze miły i sympatyczny. W pewnym momencie wylądowałam w szpitalu, szybka diagnoza, operacja i potem cały ciąg dalszy. Okazało się, że mam problemy z zajściem w ciążę. Przez około rok jeździłam do niego prywatnie, dość często, czasem nawet dwa lub trzy razy w tygodniu. Zawsze wszystko mi wytłumaczył i pokazał, a pieniędzy nie ...

lekarz Arleta Łojewska

Libelta 4
62-100 Wągrowiec

Lekarz godny polecenia. Kompleksowe podejście do pacjenta, żadne pytanie nie pozostaje bez odpowiedzi Pani doktor, wszystko dokładnie wyjaśni i wytłumaczy. Jeżeli chodzi o uprzejmość to daję 5/5. Ogólna ocena jak najbardziej pozytywna i to bez względu na to czy na wizytę idę prywatnie czy też w ramach NFZ.

lek. dent. Anna Szponar-Żurowska

Stomatolog, Ortodonta

Stacja Dializ
Kościuszki 55.
62-100 Wągrowiec

Niestety, leczenie u pani Doktor skończyło się w naszym przypadku wielkim rozczarowaniem. Według mnie kontakt z pacjentem nie jest najlepszy - pani Doktor mówi dużo, szybko, nie zawsze zrozumiale. Plan leczenia zakładał noszenie aparatu. Do pewnego momentu, było dobrze, jednak po kilku miesiącach, aparat zaczął się łamać. Po każdej awarii poziom irytacji pani Doktor był coraz większy (my grzecznie naprawialiśmy i płaciliśmy). W końcu odmówiła leczenia, stwierdzając, że to dziecko ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Magdalena Urbanek-Brychczyńska

Stomatologia Rodzinna
ul Durowo 6
62-100 Wągrowiec

Chamstwo i brak profesjonalizmu. Całkowity brak empatii. Wszystko nie tak jak być powinno. Stanowczo odradzam.

lekarz Marta Karczewska - Mastalerz

62-100 Wągrowiec

Pani doktor jest niesamowita!!! Bardzo empatyczna, zaangażowana z wielkim wyczuciem i ogromną wiedzą medyczną i życiową. Bardzo dobry lekarz i super człowiek Uratowała mi życie Dla mnie to najlepszy na świecie lekarz kardiolog Dr House przy Dr Marcie wypada bardzo blado Dr Marta ma 6 zmysł (albo i siódmy) Polecam
Opinia dodana przez: Uratowany

lekarz Zbigniew Sobolewski

Lekarz rodzinny

Poradnia Medycyny Rodzinnej
Libelta 9
62-100 Wągrowiec

byłam bardzo zadowolona ze sposobu przyjęciaj
Uważam, że pan doktor jest najlepszym ,,wyrywaczem,, profesjonalna ręka. polecam!!! samo wyrywanie nic nie bolało- pewnie i szybko. polecam jeszcze raz:)
Opinia dodana przez: Milena

lek. dent. Urszula Korzeniowska

MEDIROOT
ŚW. WOJCIECHA 16
62-100 Wągrowiec

Bardzo miła i profesjonalna obsługa , ceny przystępne, w stosunku do pacjenta pani stomatolog bardzo delikatna polecam
Opinia dodana przez: JUSTYNA

lekarz Andrzej Kościański

Internista, Diabetolog

62-100 Wągrowiec

Wspaniały i sympatyczny lekarz. Wysłuchał o moich chorobach, doradził, poświęcił dużo czasu na tłumaczenie. POLECAM!

lekarz Waldemar Doczekalski

Wodna 19
62-100 Wągrowiec

Zdecydowanie polecam doktora Waldemara Doczekalskiego. Solidny, kompetentny leczy całą moją rodzinę skutecznie . Szczerze polecam, chociaż wiem, że nie wszystkim się dogodzi!
Opinia dodana przez: Magdalena
byłem u tej pani 10 lat temu z łysieniem plackowatym z małym plackiem i leczyła mnie azotem ciekłym i doprowadziła do całkowitego wyłysienia dopiero po 10 latach trafiłem na dobrego dermatologa który po 2 miesiącach leczenia włosy zaczeły odrastać a ta pani wogle nie poiwinna mnie leczyć azotem skoro niema na ten temat pojęcia gdy powiedziałem to profesorowi to prawie spadł z krzesła ito przez nią musze się męczyć tyle ...

lek. dent. Andrzej Cisło

Prywatny Gabinet Lekarski
Reymonta 3
62-100 Wągrowiec

Pośpiech, brak tłumaczenia procesu zabiegu, sugerowanie, że ból jest nieadekwatny, niereagowanie na objawy stresu.
byłem bardo zadowolony, polecam innym pacjentą.

lekarz Krzysztof Nowak

Laryngolog

Poradnia Medycyny Rodzinnej
Libelta 9
62-100 Wągrowiec

Trudno ocenić kompetencje tego Pana, nie użyję słowa lekarza, bo lekarz to osoba, która jest profesjonalistą w swojej dziedzinie i godna zaufania. A tu porażka już na wstępie - pacjent wchodzi, pacjent wychodzi. Widać musi znać swoje miejsce w szeregu. Przykro, że nie zależy Mu na drugim człowieku, który zgłasza się do Niego po pomoc. Przyszedłem na swoją godzinę, odstałem w kolejce kilku pacjentów, gdy przyszła moja kolej, okazało się, ...
Opinia dodana przez: Grzegorz

lek. dent. Elżbieta Szymała

Ortodonta

ul. Reja 10a Wągrowiec
62-100 Wągrowiec

Pani doktor zachowuje się jakby była pępkiem świata, jest nieuprzejma i wręcz prostacka podnosząc głos zarówno na dzieci podczas badania jak i na rodziców umawiających kolejną wizytę. Problemem jest nawet zmiana terminu wizyty. Szczerze odradzam wizytę u tej pani, bo jedyne co jej wychodzi to zniechęcanie dzieci do wizyt u lekarza. A może zamiast lekarzem ta pani powinna być weterynarzem. Przerośnięte ego nie zrekompensuje braku wychowania, którego tej pani zwyczajnie ...

lekarz Aleksandra Pezacka-Lorenc

Oddziały szpitalne
Kościuszki 74
62-100 Wągrowiec

Nie polecam tej pani doktor mimo zamówionej wizyty się nie wstawiła brak telefonu czy raczy przyjść z wizytą do starszej osoby jak to stwierdziła ona jest zmęczona i przyjmowała do 18
Opinia dodana przez: Michał

lekarz Katarzyna Łukaszek

Lekarz rodzinny, Pediatra

Kulińskiego 3 A
62-100 Wągrowiec

Dzisiejsza wizyta związana była z prośbą o poprawę recepty. Lek był wypisany przez p. doktor na 100 procent, a jest bezpłatny dla seniora. Pani doktor podniesionym głosem, wstając z krzesła i wymachując rękoma, oznajmiła mi, że ma chorych pacjentów, a ja przychodzę z "papierkami". Odebrało mi mowę i wyszłam. Czuję się okropnie potraktowana przez mojego lekarza rodzinnego.
Opinia dodana przez: Maria

lekarz Jacek Szafrański

NZOZ Zespół Poradni Specjalistycznych
ul. Szymona Wachowiaka 9
62-100 Wągrowiec

Nie polecam lekarza, brak podejścia do pacjenta. Byłam z wizytą pierwszy raz, z wysokim ciśnieniem 180/88.Lekarz wypisał receptę na nadciśnienie,nie zalecił wogóle holtera ekg, echo serca. Powiedział, że mam silną miażdzycę. Wizyta trwała 10 minut. Powtórne wizyty nie zalecił.

lekarz Alicja Abramczyk

Internista, Kardiolog

62-100 Wągrowiec

6 godzin oczekiwania w kolejce po wyznaczonej godzinie. Wchodzę do gabinetu i Szanowna Pani lekarz odsyła mnie do domu bez podania przyczyny. Żadnej konsultacji nie otrzymałem. Nie wystawiła mi nawet zwolnienie studenckie, chociaż nie poszedłem na kilka zajęć z powodu niej. Wezwała ochronę zamiast wykonania swojej pracy, mimo że nawet nie obrażałem jej, co byłoby usprawiedliwione w takiej sytuacji.
Opinia dodana przez: Wiesław

lekarz Krzysztof Kaczmarek

Radiolog

Oddziały szpitalne
Kościuszki 74
62-100 Wągrowiec

Cham nad chamy, tak jak traktuje pacjenta to nigdy w życiu się nie spotkałem drze morde na pacjenta, wrzeszczy nie słucha wyjaśnień chyba mu się coś pomyliło. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Tomek