Lekarze Włocławek

Chirurg onkolog, Lekarz med. paliatywnej

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Profesjonalne podejście do pacjenta, zabieg wykonany bezboleśnie, podczas zabiegu cały czas kontakt z pacjentem, doskonałe tłumaczenie postępowania, zalecenia po zabiegu, troskliwe podejście niwelowało stres. Lekarz godny polecenia.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Maria Dąbrowska

Lekarz rodzinny, Pediatra

MEDYK NZOZ
Fabianki 87 b
87-811 Włocławek

Pierwszy lekarz, który tak naprawdę poważnie potraktował moje dolegliwości. Wystarczyło skierowanie do specjalisty. Choroba, na którą się nie umiera, a bardzo przeszkadza w życiu. Poczułam się wreszcie rozumiana. Patrzy na mnie kompleksowo. Nie jestem przypadkiem chorobowym a człowiekiem z całym bagażem różnych uwarunkowań. Mieszkam teraz dalej, ale wolę zostać przy tym lekarzu.
Opinia dodana przez: Agata

lekarz Paweł Leszczyński

Radiolog, USG

ulica Kaliska 100A
87-800 Włocławek

bardzo polecam, uprzejmy i kompetentny, szukalam wlasnie we wloclawku kogos z wyksztalceniem specjalistycznym po radiologii o tyle plus ze nie jest to ginekolog jak bywa najczesciej a lekarz dla ktorego usg to codziennosc i to wielu problemach nie tylko narzadow rozrodczych, jestem bardzo zadowolona, ale wiadomo trzeba samemu sie przekonac i ocenic
mam do Pani Greli całkowite zaufanie. To wspaniały specjalista. Polecam.

mgr Paweł Jęcka

Fizjoterapeuta, Rehabilitant

Vitamed
Ogniowa 5a
87-800 Włocławek

Super specjalista, fachowiec jakich mało w Polsce. Godny w 100% polecenia. Lekarze z Włocławka do których chodziłem faszerowali mnie lekami a on zdiagnozował i wyleczył na pierwsze wizycie.
Opinia dodana przez: Arkadiusz

lek. dent. Maria Grabowska

Prywatny Gabinet Lekarski
Noakowskiego 7
87-800 Włocławek

Godna polecenia, zna się na rzeczy. Proszę o namiar na Panią doktor, bo chyba zmieniła numer i adres gabinetu i nie mogę jej znależć (aktualizację danych tutaj bądź maila frick82@gmail.com)

lekarz Ewa Witczak

ulica Konopnickiej 47
87-800 Włocławek

Witam!Pani Doktor Ewa Witczak to wspanialy lekarz,świetny specjalista przez duże S,życzliwy pacjentowi!!!A co najważniejsze patrząca na problem okulistyczny szerzej niż wymagalaby to Jej specjalizacja!Gorąco polecam!Malgorzata Nowicka z Bielska-bialej.

Agnieszka Wrzaskowska

Psycholog, Psychoterapeuta

pl. Wolności 3/4 lok. 9
87-800 Włocławek

Pani Agnieszka to bardzo dobry psychoterapeuta.Życzliwa i empatyczna,a jednocześnie wymagająca.Potrafi podnieść na duchu ,a także zmotywować do zmian i działania.Zna granice swoich kompetencji i okazuje szacunek dla drugiego człowieka.

lekarz Katarzyna Kisielnicka-Walewicz

ulica Chemików 17/108
87-800 Włocławek

Pani doktor badała mojego synka w trakcie dyżuru w poradni nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej. Bardzo miła z dobrym podejściem do dziecka. Zbadała i postawiła dobrą diagnozę. Zapisała odpowiednie leki. Lepiej niż w mojej poradni poz.
Opinia dodana przez: Iza
kompetentna i precyzyjna.od wielu lat leczę sie u pani doktor i nigdy nie miałam żadnych powikłań. wrecz przeciwnie- wysoka jakość świadczonych usług.wszystko na wysokim poziomie-zarówno leczenie, pomoc jak i atmosfera. zdecydowanie polecam!!!

lek. dent. MaŁgorzata Jędrzejczak

GABINET STOMATOLOGICZNY
BLUSZCZOWA 26B
87-800 Włocławek

Pani Doktor jest bardzo miła i kopleksowo podchodzi do każdego problemu. Polecam każdemu, kto obawia sie wizyty u stomatologa.

lekarz Adam Majczyński

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Bardzo miły lekarz. Świetny chirurg. Kontakt z pacjentem na najwyższym poziomie. Jestem wdzięczna za doskonale wykonany zabieg oraz za empatię wykazaną podczas każdej wizyty. Miałam szczęście, że będąc w poradni trafiłam na tak profesjonalnego lekarza. Dziękuję Panie Doktorze. Pozostała wdzięczność, chociaż ostatnia wizyta w szpitalu była kilkanaście lat temu.
Opinia dodana przez: Anna

Iwona Zapała

Pulmonolog

87-800 Włocławek

Leczyłem się tam na Astmę do 18 roku życia. Informuje o tańszych zamiennikach leków i jest z tym na bieżąco. jest świetna w swojej specjalizacji, jak trzeba to w zwykłym przeziębieniu pomoże. pozdrawiam

lekarz Maria Sobieska-Lechowicz

Prywatny Specjalistyczny Gabinet Laryngologiczny
Chocimska 27
87-800 Włocławek

Lekarz z prawdziwego zdarzenia, trafiłam teraz na ten ranking, bo szukam kontaktu w celu polecenia tego lekarza znajomym (moje dzieci już dorosły). Pani doktor podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, jest osobą bardzo skromną, pracowitą i kompetentną. Dzięki niej przestałam faszerować dzieci antybiotykami i zaufałam homeopatii, metodzie leczenia, która kompleksowo wyregulowała ich organizmy zarówno pod względem psycho jak i somatycznym. zyczę każdemu dziecku( oraz rodzicom) spotkania Pani doktor i prowzadzenia przez ...

Magdalena Jaśkiewicz

Endokrynolog, Internista

NZOZ "Euromed" Magdalena Jaśkiewicz we Włocławku
ulica Kaliska 83D
87-800 Włocławek

Najlepsza Pani Doktor z jaką kiedykolwiek się spotkałam. Wszystko dokładnie wytłumaczy,wysłucha i oczywiście z każdej wizyty wyszłam zadowolona. Oby więcej tak wspaniałych lekarzy.
Opinia dodana przez: Ewelina

lekarz Anna Gradecka

Psychiatra

Bojańczyka 25 lok. 5
87-800 Włocławek

Bardzo dobry lekarz, dokładnie mi wyjaśnił na czym polegają moje problemy, oraz jak sobie radzić gdyby coś się działo niepokojącego, pani doktor jest bardzo uprzejma dzięki czemu wizyty stają się łatwiejsze. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu.
Opinia dodana przez: Paweł

lek. dent. Paweł Olender

ul. Leśna 14/4
87-800 Włocławek

Bardzo dobry stomatolog, dokładny, rzetelny i odpowiedzialny. Dokładnie tłumaczy pacjentowi, jak wygląda sytuacja i w przypadku trudnych zębów, zawsze kieruje najpierw na badanie rtg. Leczę zęby u Pana Doktora wiele lat i nigdy nie miałem żadnych komplikacji, a po innym stomatologu były problemy.
Opinia dodana przez: Patryk

mgr Aneta Sokołowska

Psycholog dziecięcy, Psycholog

Centrum Rozwoju Osobistego i Psychoterapii “Alter-Ego”
Rysia 8
87-800 Włocławek

Polecam panią Anetę ponieważ jest psychoterapeutką z powołania. Sesje przebiegały w atmosferze życzliwości i akceptacji, dzięki czemu czułam się bardzo komfortowo, nawet kiedy przerabiałam trudne sprawy. Dzięki niej na wiele spraw spojrzałam z zupełnie innej strony a wcześniej nie zastanawiałam się nad swoimi wyborami i decyzjami przez co ślepo gdzieś brnęłam, najczęściej w różne tarapaty życiowe. Jeszcze raz bardzo polecam i dziękuję za pomoc, którą otrzymałam.
Opinia dodana przez: Katarzyna

dr Marta Kwiatkowska

Stomatolog, Ortodonta

ulica Zbiegniewskiej 10A
87-800 Włocławek

Polecam dr Kwiatkowską wszystkim którzy mają zamiar rozpocząć leczenie ortodontyczne. Efekty leczenia już są widoczne po kilku tygodniach noszenia aparatu! Pełen profesjonalizm
Opinia dodana przez: Paweł

lekarz Ryszard Chirkowski

87-800 Włocławek

Bardzo dobry lekarz. Przeprowadził na mnie zabieg w szpitalu na własne życzenie. Skierowanie miałam z innego powodu i kiedy powinnam być wypisana lekarz sam z siebie zaproponował zabieg (histerioskopii) Zabieg wykazał 2 polipy a próbka endometrium jej przerost. Takich lekarzy trzeba chwalić. Zaznaczam, że nie musiał tego robić mógł mnie wypisać ponieważ przyjęta zostałam ze skierowaniem podejrzenia ciąży pozamacicznej. Wynik krwi wykluczył ciąże a lekarz mógł mnie wypisać. Tak na ...
Opinia dodana przez: Barbara