Lekarze Włocławek

Zbigniew Placek

PZG Punkt Logopedyczny
plac Wolności 17
87-800 Włocławek

Pan Dr Placek wspaniały człowiek i bardzo dobry specjalista,podchodzi do pacjentki z empatią i zaangażowaniem,ma ogromną wiedzę, nigdy nie odmówi pacjentce pomocy ,jest najlepszym operatorem ,przekonałam się osobiście Dziękuję Panie Doktorze i z całego serca Pana polecam
Opinia dodana przez: Małgorzata Kucińska

lek. dent. Beata Jońska

Łanowa
Włocławek

To zdecydowanie najlepszy stomatolog w mieście, od lat jestem pacjentką Pani Beaty, Niezwykle miła, przyjemna, bardzo kompetentna i fachowa. Pracuje na bardzo dobrym sprzęcie.

lekarz Jolanta Kaczmarek

Wenerolog, Dermatolog

Matrasia 9
Włocławek

Ze względu, że chodzę do Pani doktor na fundusz, czas wizyty jest ograniczony, ale muszę przyznać, iż bardzo mi pomogła w wyleczeniu trądziku. Polecam.

lekarz Ewa Ataniel-Kowalska

Prywatny Gabinet Lekarski
Łanowa 29a
87-800 Włocławek

Świetny, kompetentny lekarz. Z pewnością można jej zaufać. Cała moja rodzina leczy się u niej od dawna.

lekarz Romana Ciesielska

Psychiatra

ulica Wojska Polskiego 3A/1
87-800 Włocławek

Witam serdecznie Pani doktor godna polecenia jest wspaniałą osobą,która potrafi zrozumieć drugiego człowieka . Stara się pomóc jej praca wykonywana jest z szczerego serca które ma, bardzo życzliwa i uśmiechnięta.
Opinia dodana przez: Beata

lekarz Tomasz Kryszak

Przychodnia Lekarska "Annmed"
Ostrowska 27
87-800 Włocławek

Lekarz prowadził moją pierwszą ciążę jak i druga . Pierwsza spoko mimo iż miałam podwyższone ciśnienie zajęli się mną w szpitalu po tym jak lekarz mnie skierował . Tam już go nie widziałam przyszedł po tygodniu zapytać jak tam na odpowiedź dobrze poszedł sobie . Druga ciążę prowadził prywatnie i mimo iż koszta nie były małe nie był tak przyjemny. Z racji tego że w poprzedniej ciąży miałam ciśnienie kazał ...
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Dariusz Świst

Neurochirurg

Reja 13
Włocławek

Lekarz na ranę przylóż. Pomocny, wytłumaczy co i jak i wszystko jasne. Ciężko teraz o dobrego lekarza, aczkolwiek Pana Święta polecam z całego serca. Świetny specjalista.

lekarz Katarzyna Pawlak

Lekarz rodzinny, Internista

Konopnickiej 12
87-800 Włocławek

Bardzo dobry, przyzwoity lekarz. Pani Doktor kompetentna, poświęca czas pacjentowi, zainteresowana skutecznością leczenia, wyznacza wizyty kontrolne. Gorąco polecam.

lek. med. Bogusława Antczak

Psychiatra

Gabinet Psychiatryczny
Reja 13 " Medyk "
87-800 Włocławek

Bardzo dobra, spokojna, uprzejma, kompetentna Pani Doktor z właściwym podejściem do pacjenta. Godna polecenia

lekarz Krzysztof Nowakowski

Deszczowa 12
87-800 Włocławek

Lekarz Nowakowski leczył mnie i moje rodzeństwo a teraz leczy moje dzieci.Świetny lekarz polecam wszystkim :)

lekarz Wołodymir Matuła

Winiecka
87-800 Włocławek

Wspaniały lekarz, godny polecenia. Kompetentny, rzeczowy, cierpliwy, o wysokiej kulturze osobistej i wyjątkowo serdecznym, pełnym empatii stosunku do pacjenta. Według mnie, to po prostu dobry człowiek i lekarz z powołania. Gorąco dziękuję Panu Doktorowi za profesjonalnie wykonaną operację mojej mamy, a także ciepłe słowa w trudnych dla mnie chwilach.
Opinia dodana przez: Halina

lek. dent. Anna Klimkiewicz-Kunkel

Lekarsko-Stomatologiczny Zespół Specjalistycznych Gabinetów Lekarskich Anny i Andrzeja Kunkel
Chocimska 31
87-800 Włocławek

Pani stomatolog bardzo uprzejma, wyczerpująco odpowiada na pytania. Delikatna, taki powinien być każdy lekarz.

lekarz Janina Plichtowicz

Usługi psychologiczne
Wieniawskiego 1/87
87-800 Włocławek

Przemiła Pani doktor, do tej pory trafne diagnozy, skuteczne leczenie, zawsze wyjaśni jak postępować przy chorobie. Lubi dzieci, ma wspaniały kontakt z nimi jak i z rodzicami. Polecamy z czystym sercem! :)
Opinia dodana przez: Karolina

lekarz Anna Celmer-Szymańska

Rakutowska 9
87-800 Włocławek

Najlepszy Pediatra jaki pojawił się na naszej drodze . Bardzo kompetentna,przyjazna małemu pacjentowi . Wspaniały kontakt z Rodzicem . Jej troska o zdrowie dziecka nie kończy się wraz z zamknięciem drzwi od gabinetu . Jest bardzo zaangażowana ,rzadkość w tych czasach . Polecamy ze szczerego serca
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Martina Żadan

Internista, Diabetolog

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Rzeczowa . Tłumaczy dlaczego stosuje takie A nie inne leczenie A to u lekarzy nie jest częste. Poświęca dużo czasu pacjentowi.
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Emanuel Kalejaiye

al. Chopina 45/1
87-800 Włocławek

Pierwszy kontakt z lekarzem Kaleyaie miałam jako dwudziestoparolatka. Wówczas odpowiadało mi podejście. Witał się i żegnał podaniem ręki. Przed badaniem nawiązywał luźną rozmowę, /co pomagało, przynajmniej częściowo, rozładować stres/. Uważnie słuchał objawów. Badanie przeprowadzał dokładnie, jednocześnie zachowywał taktownie i z empatią reagował na sygnały dyskomfortu. Poświęcał naprawdę dużo czasu. Nigdzie nie poganiał. Po badaniu dawał usg z rzetelnym opisem. Panie w rejestracji były miłe, jedyne ale na tamten czas to ...

lekarz Grażyna Brzezińska

Chirurg stomatolog

Gabinet Chirurgii Stomatologicznej
ul. Polna 26 "Drumet"
87-800 Włocławek

bardzo sympatyczna pani doktor Swietnie znieczula ma profesjonalne podejście do pacjenta ceny są niskie nie płaci się za kontrolę po wizycie w tym gabinecie pozbyłam się strachu pacjentka
Opinia dodana przez: basia

Irena Łukaszewska

NZOZ Przychodnia Lekarska "Eskulap" we Włocławku
ulica Traugutta 10A
87-800 Włocławek

Lekarka godna polecenia.Z powołaniem i wielkim sercem.Ja i moja rodzina od wielu lat korzystamy z porad pani doktor.Jeśli pani doktor nie jest pewna diagnozy mówi to i dla pewności zleca dodatkowe badania.
Opinia dodana przez: Violka

lekarz Marek Grzegorowski

Alergolog, Pulmonolog

ulica Wieniecka
87-800 Włocławek

Fantastyczny lekarz. Jestem chora na astmę i mam ciężką alergię. Leczę się u niego od 10 lat. Kiedy okazało się że jestem w ciąży, ustawił mi tak leczenie żeby nie szkodziło dziecku, i okazało się że na tyle trafnie że ja czułam się dobrze całą ciążę i po ciąży również.każdy kolejny epizod z moim zdrowiem jest załatwiany przez niego fachowo. Gorąco polecam bo nie tylko dobrze leczy ale również wszystko ...

lekarz Krzysztof Rutkowski

Reumatolog, Internista

Laboratorium Medyczne Synevo Włocławek Kilińskiego
Jana Kilińskiego 16
87-800 Włocławek

Bardzo dobry specjalista. Lekarz z dużym doświadczeniem, jego diagnozy są trafione. Profesjonalne podejście do pacjenta. Bardzo miła osoba. Polecam.