wrocław

Chirurg ogólny

EMC Instytut Medyczny
Pilczycka 144-148

Średnia ocen: 5/5

Dziękuję Panu doktorowi, może dla niego był to mały zabieg jednak mnie uwolnił od uciążliwego bólu i dyskomfortu. Lekarz widać, że ma wysokie kompetencje i doświadczenie, wzbudza zaufanie, a to niezmiernie ważne. Jedynie ciężko się czasem dodzwonić, ale to zrozumiałe u takiego specjalisty.

Opinia dodana przez: Marta G
Najbliższy termin: 23 Sty o 16:00 # 2
Angiolog Wrocław prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz

prof. dr hab. n. med. Andrzej Dorobisz

Angiolog   (+3 więcej)

Specjalistyczny Gabinet Chirurgiczny
ul. Bulwar Ikara 16

Średnia ocen: 5/5

Doktor Dorobisz to wyjątkowy lekarz, który nie tylko traktuje pacjenta jako osobę wyjątkową, ale pozytywnie nastawia nawet w trudnych przypadkach. Do niego nie jest strach przyjść nawet gdy ma się świadomość, że jego interwencja ze skalpelem jest niezbędna.

Najbliższy termin: 23 Sty o 09:40 # 3

lekarz Joanna Gurańska

Psychiatra

Prywatny Gabinet Psychiatryczny Wrocław "Otomed"
ul. Zwycięska 14e/4
Ołtaszyn, Wrocław

Jedyny lekarz którego się nie boję, dobrze wyjaśnia i przepisuje dobre leki. jest naprawdę godny zaufania.

Opinia dodana przez: Łukasz Kowalczyk
Nefrolog Wrocław dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

dr hab. n. med. Dorota Polak-Jonkisz

Nefrolog   (+2 więcej)

Centrum Medyczne PRZYJAŹNI
ul. Przyjaźni 111A
Wrocław

Wspaniały człowiek i lekarz. Zawsze do pacjenta podchodzi z należytym szacunkiem.
Szczerze polecam !

Kardiochirurg   (+1 więcej)

None
Pl.Hirszfelda 1/30
Wrocław

Przed zabiegiem CABG poznałem jedynie anestezjologa i kardiochirurga wyjaśniającego czym jest zabieg. Dwa dni przed wypisem zauważyłem skromnego lekarza, trochę zmęczonego, ale z promiennym uśmiechem, kiedy mnie widział. Dopiero w dniu wypisu opowiedział, że były całkiem poważne problemy i wtedy zrozumiałem, dlaczego doba zerowa miała pięć dni.
Nie znam się na medycynie, nie znam na ludziach, daję się zwieść pozorom. Ale tutaj byłem pewien, że dr Namięta jest osobą, która lubi swój zawód. Jest osoba mocno zaangażowaną i całkiem poświęcającą się swojej pracy. Z autopsji wiem, ze takie podejście niesie za sobą mnóstwo wątpliwości, zwątpienia, depresji... Nie mam innej okazji, żeby podziękować i mam nadzieje, że dotrze ta drogą (ale dyskretnie, proszę!).
Gwiazdkami oceniam tylko te aspekty, które miałem okazję zaobserwować - przecież nic nie wiem o poświęconym czasie czy kompleksowości podejścia, ani kto zadecydował o wyniku procedury 89.71

anonim z CABG 16 września, godz 8:00

Ortopeda Wrocław lekarz Krzysztof Uszyński

lekarz Krzysztof Uszyński

Ortopeda

Profesorskie Centrum Medyczne OPTIMUM
Szybka 5C
Wrocław

Doktora Uszyńskiego poznałem w 2011 roku podczas wizyty lekarskiej. Miałem wówczas
35 lat, a mój prawy staw biodrowy uległ ...

35 lat, a mój prawy staw biodrowy uległ na tyle zwyrodnieniu, że nadawał się już do wymiany. Dowiedziałem się wtedy bardzo dokładnie i fachowo na czym polega całkowita alloplastyka stawu biodrowego,
Jednak długo trwało moje niezdecydowanie, obawa. Wmawiałem sobie różne czarne scenariusze - teraz wiem, że niepotrzebnie tyle czekałem w bólu.
Dopiero w 2016 roku gdy ból zaczął bardzo mocno przeszkadzać w codziennym funkcjonowaniu, a wręcz uniemożliwiał je. Gdzie rehabilitacja nie dawała poprawy zgłosiłem się ponownie do doktora Uszyńskiego. I to była najlepsza moja decyzja. Doktor wyznaczył na wrzesień termin operacji.
Obecnie mija trzeci miesiąc od zabiegu. Powoli wracam do normalnego życia - tego bez bólu. Jestem pod stałą kontrolą doktora i wykonuje wszystko zgodnie z jego zaleceniami. Znajduje się na etapie rehabilitacji, którą odbywam w MCZ w Lubinie, wśród osób bardzo życzliwych, które miały także kontakt z doktorem Uszyńskim.
I podobnie jak one uważam, że doktor Uszyński to lekarz z prawdziwego powołania. Polecam doktora Uszyńskiego tym, którzy cenią sobie fachowość, wiedzę, komunikatywność i podejście do pacjenta. Dr Uszyński to profesjonalista i wirtuoz w swoim zawodzie.
Dziękuje Panie doktorze za okazaną pomoc !!! Chciałbym również podziękować wszystkim pracownikom Oddziału Ortopedii w Lubaniu za fachową i profesjonalna opiekę.

Opinia dodana przez: Tomasz
Chirurg plastyczny Wrocław dr n. med. Jacek Jarliński

dr n. med. Jacek Jarliński

Chirurg plastyczny

AESTETICA Chirurgia Plastyczna
Żelazna 54 lokal 2
Wrocław

Wspaniały profesjonalista. Przykładny lekarz. Szczerze polecam. Człowiek z duszą i sercem ! Szkoda że takich lekarzy jest tak mało.

Stomatolog Wrocław lek. dent. Krystyna Berdzik

lek. dent. Krystyna Berdzik

Novidental
ul. Przyjaźni 6 (Apartamenty Panorama)
Wrocław

Przyznam szczerze, facet nie mały jestem, ale stomatologów się boję ( jak pewnie nie jedna osoba ). Mój lekarz był na urlopie i szukając informacji po internecie trafiłem na ten portal i Panią Berdzik. Sprawny kontakt na umówienie wizyty, a przede wszystkim podejście Pani doktor! Na spokoju, profesjonalnie do mnie podeszła, a nie wyśmiewała, wiedziałem co będzie robione i dlaczego tak się stało. W pełni wszystko bez pośpiechu aby pacjent był spokojny i aby go nie bolało. Dało się odczuć ciepłe podejście Pani doktor. Polecam Panią Berdzik, wiedza, spokój, podejście do pacjenta, a sam gabinet w sobie czysty i schludny. Pozdrawiam Łukasz