Lekarze Logopeda

mgr Marzanna Wojtulewicz

Poradnia Psychlogiczno-Pedagogicznej
19-300 Ełk

Jest kompetentna, uprzejma, ma dobre podejście do dzieci, daje kartki i zadania do ćwiczeń w domu, ma wiele gier i zabaw, potrafi nawiązać kontakt z nieśmiałym dzieckiem . Zajęcia przebiegają w miłej atmosferze .Córka chodzi na zajęcia już 3 lata, miała poważny problem, a teraz ładnie mówi. ja jestem zadowolona , rodzina zauważyła dużą poprawę.
Opinia dodana przez: Edyta

Barbara Ćwichuła

centrum stymulacji rozwoju psychoruchowego oraz szkoleń 602243663
59-220 Legnica

Nie zgadzam sie z ta opinia.uzyskalam duza pomoc.wskazano problem dziecka i gdzie dalej badac synka.z powodu malych finansow i tak moglam przychodzic na terapie.pozniej rowniez dzieki pomocy p.basi dostalam pieniazki na konto synka.polecam zangazowanie w pomoc p.basi.
Opinia dodana przez: ania

mgr Hanna Kubiś

mediart
Gdańsk
80-298 Gdańsk

Fachowość i miłe podejście do dziecka i rodziców.Korzystna cena.Bardzo polecamy,wiemy w jakim kierunku pracować z dzieckiem,a byliśmy zagubieni.

mgr Agnieszka Wojnar

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Żory

Chodziliśmy jesienią ok.5 lat temu. Nie wiem jak teraz ( czy nadal ta Pani przyjmuje) ale wtedy było ok., dobry kontakt, miła aparycja, więc Polecam!
Opinia dodana przez: Aga i Piotrek

Justyna Pawlińska

Logopeda

Dialog-gabinet terapii logopedycznej dzieci i dorosłych
Skarbimierz Osiedle, Topolowa 5
49-318 Brzeg

Jestem zbulwersowana negatywnymi wpisami. Chodzę do p. Justyny już od kilku miesięcy. Mój synek 5-cioletni miał wielkie problemy z wymową i bardzo trudno było go zrozumieć. Po kilkunastu wizytach poprawę widać i słychać!!! I to nie tylko ja widzę, ale również dziadkowie i znajomi. Synek cieszy jak mówię, że idziemy do p. Justyny. Kurcze kto może wypisywać takie bzdury negatywne? Pewnie jakiś(jakaś) zazdrośnica z innego gabinetu. Polecam wszystkim tą panią. ...
Opinia dodana przez: Joanna G
Logopeda bardzo doświadczony i systematycznie doskonalący swą wiedzę.Bardzo dobry kontakt z dzieckiem i duże zaangazowanie w proces terapii.
Polecam, jak do tej pory leczę się i nie zamierzam zmienić lekarza pierwszego kontaktu. Pacjent

Monika Ochyra

Oddział Rehabilitacji Neurologicznej
Słowackiego 58 lok. 3
49-300 Brzeg

Korzystamy z pomocy p. Moniki kolejny raz- teraz przy rozwijaniu mowy naszego dziecka a 2lata temu podczas rehabilitacji logopedycznej mojej mamy ( po udarze). Jest to osoba oddana swojej pracy, zawsze przygotowana i tak po ludzku- życzliwa. Pani Moniko dziekuję za okazywane wielokrotnie ciepło i zrozumienie. Agnieszka Nowotarska

dr n. med. Beata Paradowska

Laryngolog, Foniatra

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Kompletny brak informacji i zainteresowania na temat planowego przyjęcia na oddział laryngologii w szpitalu przy Unii Lubelskiej,odwlekanie bez końca-zabieg usunięcie polipów z nosa.Niech pani doktor się zdecyduje gdzie chce pracować bo w szpitalu jest chyba tylko poro aby zachęcić do prywatnych zabiegów.odpowiadając tym z prywatnych zabiegów to wiedzcie ,że za takie pieniądze to powinna opiekować się wami u was w domu a nie, przjmować na dyżurze w szpitalu bo zabiera ...

Teresa Jarończyk

Wileńska 18 lok. 4
84-232 Rumia

Skorzystałem przypadkiem podczas wakacji, zdecydowanie polecam. Rozmawiałem z osobą która dojeżdża 2 razy w tygodniu po ok 75 km w jedną stronę, co daje w tygodniu ok 300 km.

mgr Małgorzata Czachor

Lublin

Najpierw doradzi, jeśli potrzebujesz. Potem zaczyna leczenie, polecam!
Opinia dodana przez: czarna209

Urszula Kalicińska

Kościuszki 2 lok. 1
48-130 Kietrz

Polecam z czystym sumieniem! Poświęciła mi dużo czasu choć problem był mały. Suuuper!!!!

mgr Paulina Mandziak

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Sympatyczna Pani, skutecznie przeprowadza terapie oraz zajęcia. Widać u niej duże zaangażowanie w to co robi i poświęca każdemu tyle czasu ile potrzeba .

mgr Sylwia Sierzputowska

Logostacja Ośrodek Rozwoju i Terapii Mowy
Pomorska 17A
03-101 Warszawa

Mam niestety bardzo przykre doświadczenia związane z panią Sylwią. W swojej ofercie posiada również terapię logopedyczną z dojazdem do domu pacjenta. Na takiej formie zajęć bardzo nam zależało, bo mój synek dużo choruje i zajęcia poza domem musiałam często odwoływać. Po telefonicznych ustaleniach pani Sylwia zdecydowała się objąć opieką mojego autystycznego synka, z zastrzeżeniem, że będzie dyspozycyjna dopiero za miesiąc. Po miesiącu oczekiwania odwołała pierwszą wizytę z przyczyn zdrowotnych (to ...
Opinia dodana przez: Dagmara

mgr Halina Kustosz-Miśko

ulica Słowackiego 23
32-400 Myślenice

Dała bym za wszystko 5 ale takich logopedów chyba nie ma... Pani Halina potrafiła zrobić coś czego nie udało się dwóm poprzednim logopedom. Dziękuję.
Opinia dodana przez: Barbara

mgr Danuta Kowalska-Stettner

Logopeda, Psycholog

Centrum Medyczne Luxmed
ulica Królewska 11
20-109 Lublin

Bardzo dobry psycholog z długim stażem .Profesjonalne podejście do pacjenta. Pani doktor jest osobą życiową i potrafi zrozumieć dany problem. Bardzo mi pomogła i jestem bardzo wdzięczna Pani dr za pomoc, wyrozumiałość i poradę. Polecam dr Kowalską- naprawdę warto skorzystać z porady lekarskiej właśnie u dr Kowalskiej.

mgr Alicja Sawczuk

Prywatny Gabinet Logopedyczny
Kopernika 1c / 17
10-510 Olsztyn

Pani Alicja jest logopedą mojej córki od niemal 4 lat a zaczynałyśmy współpracę gdy córka miała 2 latka. Bardzo konkretna osoba a jednocześnie dostosowująca terapię zarówno do potrzeb jak i predyspozycji a i nieraz nastrojów dziecka. Córka od początku złapała że u Pani Ali się UCZY, czasem oczywiście był bunt ale i tu Pani Ala ma swoje sposoby. Efekty terapii z Panią Alą są widoczne na każdym kroku i jest ...
Opinia dodana przez: Aneta

Elżbieta Paluch

Logopeda, Psychoterapeuta

Dom
Lubliniec

smutne to , ale wszytkie negatywne opinie chyba sa prawdziwe . Nie dosc , ze jest osoba niezbyt szczera , myslaca tylko o wlasnym interesie i wygodzie , to jeszcze w 100 % kieruje swoim mezem , ktory jest ordynatorem oddzialu . Wysoce niezdrowy uklad , biorac pod uwage uleglosc dr Palucha. Pracujac razem w oddziale moga stwarzac wrazenie ( albo tak jest ) ze traktuja go jak prywatny folwark. ...
Opinia dodana przez: sweterek

Bożena Senkowska

Lenartowicza 66 lok. 17
34-120 Andrychów

Córka trafiła pod skrzydła Pani Bożenki z problemami logopedycznymi. Pracowała z nią bardzo intensywnie co pozwoliło ,że córka pozbyła sie wad wymowy. Jej zajęcia byly bardzo różnorodne. Grała z córką w różne gry logopedyczne, a także aby było ciekawiej na komputerze włączała mikrofon. Dziecko z jej lekcji wychodziło bardzo szczęśliwe i wracało bardzo chętnie. Byłam u różnych logopedów, ale ta Pani jest najlepsza.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Monika Cora

Specjalistyczny Szpital Zakaźny
Smoluchowskiego 18
80-214 Gdańsk

przeciętnie,zbyt powierzchowne tłumaczenie syn był wystraszony,nie wiem czy jeszcze pójdę do tej pani