Lekarze Logopeda

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Centrum Terapii i Psychoedukacji
Korabnicka 7A
32-050 Skawina

Moja terapia pod okiem Pani Jagody trwa już dwa lata. Był to czas, dość intensywnych ćwiczeń, który dzięki wsparciu Pani Jagody przyniósł bardzo dobre efekty. Dodatkowo forma prowadzenia zajęć jest bardzo interesująca, miła oraz radosna.
Opinia dodana przez: Grzegorz

mgr Anita Pociecha

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

ul. Bobrza 12/30
Wrocław

Zdecydowanie Tak, Pani Anita kompleksowo podchodzi do swoich pacjentów. Serdecznie polecamy wszystkich niezdecydowanym

mgr Magdalena Grajnert-Łukawska

Szymanowskiego 10a m.20
99-300 Kutno

Moja corka zakonczyła właśnie 2 letnią terapię u pani Magdy.Patrycja miała opóźniony rozwój mowy.W mowie totalny bałagan, chyba oprócz mnie nikt nie rozumiał dziecka.Pani logopeda bardzo dobrze zajęła się Patrycją-dużo ćwiczeń, mnóstwo ciekawych pomocy naukowych, no i fajne zajecia, na które dziecko zawsze bardzo chętnie chodziło.Ja też dostawałam wiele podpowiedzi, wskazówek , jak pracować w domu, jak wspomagać mowę. Zawsze miło, serdecznie, ale konkretnie i profesjonalnie i co ważne niedrogo, ...
Opinia dodana przez: Ewelina

Magdalena Lubiszewska

Logopeda, Neurologopeda

Witkiewicza 65 lok. 1
71-125 Szczecin

Jeżeli wędrujecie z dziećmi od psychologa do psychologa, jeżeli sugerowane podejście nic nie zmienia albo zmienia mało, zacznijcie od Pani Magdaleny. Poza kompleksowym wyjaśnieniem tła emocjonalnego i powiązań fizyczno-psychicznych, w tym oddziaływania na mowę, idealnie (w sedno) określi Wam dane zaburzenia u dziecka, a nawet 1 wizyta pokaze Wam kierunek, w którym nalezy isc. Fachowiec z zamiłowania. Takich jest niewielu.
Opinia dodana przez: Monika

Kalina Stefaniak

tel.komórkowy 697092128
Morcinka 23 lok. 16
43-430 Skoczów

Bardzo fajny gabinet dużo czasu jest jest to rowniez zabawa. Najwazniejsze jest to ze jet skuteczne!!
Uważam, że pani Wilamowska jest jak najbardziej kompetentnym logopedą, z wieloletnim doświadczeniem. Ma bardzo dobry kontakt z pacjentami, dzieci bardzo chętnie uczestniczą w Jej zajęciach. Terapia logopedyczna jest prowadzona profesjonalne, a co najważniejsze przynosi pożądane efekty. Piszę ten komentarz z punktu widzenia studentki logopedii, ponieważ odbywałam praktyki u p. Wilamowskiej. Podczas odbywania praktyk wiele skorzystałam uczestnicząc w zajęciach prowadzonych przez p. Wilamowską, zawsze służyła radą i pomocą. Uważam, że jest ...

Małgorzata Brzonkalik-Skowronek

Traugutta 261
44-280 Rydułtowy

Najpierw leczyła się u tej pani moja córka obecnie ma 11 lat i nie ma już problemów z wymową. Obecnie leczymy syna 5,5 lat chodzimy do niej raz w miesiącu i widać wielkie postępy. Ale dużo ćwiczymy w domu.

Teresa Dzikowska

Gabinet prywatny
Poleska 41 lok. 6
51-354 Wrocław

Na forum -Dobry lekarz-chcialabym wypromować logopedę Pania Elżbietę Dzikowską,która swoim profesjonalizmem i kompetencją oraz miłym obyciem pomogła mi w krótkim czasie pozbyć się z problemu nękajacy mnie od bardzo długich lat.Aktualnie mam 57 lat i pozbyłam się wady wymowy w przeciągu 5 miesiecy.Nieprawidlowe wymawianie takich głosek jak ś,s,ć,c,sz,cz i ich dźwięcznych odpowiedników przysparzało mi nie lada kłopotu.Bardzo dobry aparat słuchowy,który noszę nie ułatwił innym ekspertom w tej dziedzinie w pozbyciu ...

mgr Katarzyna Zajdowska

F.E.U. LOGOS
60-461

Zdecydowanie polecam. Pani Kasia ma cudowne podejście do pacjenta. Z córeczką uczęszczamy do p. Kasi od 3 miesięcy i efekty jej pracy są widoczne. Mobilizuje dziecko do pracy w formie różnych zabaw, co powoduje, że córka bardzo chętnie przychodzi na zajęcia logopedyczne. Polecam specjalistę z czysty sercem

mgr Agnieszka Lech-Kowalska

GABINET LOGOPEDYCZNY
KRAKOWSKIE PRZEDMIEŚCIE 50A
68-300 Lubsko

Moja mama miała udar, dzięki terapii u Pani Agnieszki nauczyła się mówić od nowa. Jesteśmy bardzo wdzięczni, tym bardziej , że pomogła nam za darmo. Mariusz

mgr Kinga Siekacz

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Wygoda 3
32-700 Bochnia

Specjalista godny polecenia. Super podejście do dzieci. Syn z wielką przyjemnością idzie na wizyty i nie może się doczekać następnej.

mgr Barbara Środulska

ulica Słoneczna 32
33-100 Tarnów

Najlepszy logopeda na jakiego trafiliśmy z córką. Jest bardzo kompetentna i ma świetne podejście do dzieci. Córka uwielbia Panią Środulską, świetnie się z nią bawi, dużo przy tym się ucząc.
Opinia dodana przez: Robert

mgr Katarzyna Olechnowicz

Gabinet Logopedyczny "Bartulo"
Elblag, ul. Hetmańska 8/11
82-300 Elbląg

Dawno nie widzialam tak kompetentnej osoby, poniewaz mieszkamy za granica porada musiala byc udzielona w dosc krotkim czasie. Cwiczenia, ktore Pani Kasia przedstawila sa bardzo pomocne. Polecam tego logopede.

lekarz Barbara Wieczorek

Logopeda dziecięcy

gabinet
Katowice

Do p. Wieczorek trafiłam z polecenia. Jestem zadowolona i polecam Ją innym z czysty sumieniem.
Pełen profesjonalizm. 2 lata zajęć logopedycznych dały niesamowite efekty. U syna problemem były głoski sz, ż, cz, dż oraz r. Po zajęciach wymowa jest wyraźna, dokładna. Polecam z pełnym przekonaniem.

Dominika Pepłońska

LogoSens Centrum Terapii i Stymulacji Rozwoju
93-355

Pani Dominika ma znakomite podejście do dzieci i doświadczenie. Kompetentny fachowiec.Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Użytkownik zalogowany

mgr Małgorzata Ryńska-Taszakowska

Prywatna Praktyka Logopedyczna
Mościckiego 38 lok. 2
41-500 Chorzów

Bardzo dobry specjalista. Wspaniałe podejście do dzieci. Syn mimo, że był "trudnym pacjentem" chętnie ćwiczył na zajęciach. Dzięki pani Małgorzacie poprawiła się mowa oraz syn nabrał pewności siebie. W 100% polecam panią Małgorzatę.
Opinia dodana przez: Izabela

mgr Marta Chrostek

Gabinet logopedyczny
Staszica 5B/6
66-400 Gorzów Wielkopolski

Jestem Bardzo zadowolona z wizyt u tej Pani. Moja córka uwielbia do niej chodzić i ćwiczy tylko z nią (wizyty u innych logopedów kończyły się fiaskiem) Polecam serdecznie tą Panią

Elżbieta Kozłowska

ulica Stachonia 3/25
86-300 Grudziądz

Super doktorka. Życzyłabym sobie więcej tak oddanych, życzliwych, cierpliwych i kompetentnych lekarzy.
Opinia dodana przez: mama

Beata Wolnowska

Logopeda, Logopeda dziecięcy

Saperska 93
61-493 Poznań

Po 11 latach tułania się po logopedach i tzw. specjalistach trafiliśmy do Pani Beaty. Dzięki jej wskazówkom dziecko teraz mówi. Kolejne dziecko, także z problemami w mowie szybko zdiagnozowane. Świetna osoba i bardzo kompetentny specjalista. Polecam całym sobą. Jestem bardzo wdzięczna Pani Beacie za okazaną pomoc.
Opinia dodana przez: Monika