Lekarze Logopeda

Iwona Królak

Logopeda, Neurologopeda

ulica Wiśniowa 7
43-300 Bielsko-Biała

Pani Iwona jest bardzo rzetelną oraz profesjonalną osobą. Jest cierpliwa, ciepła i co najważniejsze ma bardzo dobre podejście do dzieci. Zawsze wysłucha cierpliwie zarówno dziecko jak i rodzica oraz wytłumaczy problem w szerokim zakresie. Szczerze polecam!
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Stella Czerwińska

Przychodnia lekarska
ul. Bema 37 a
87-720 Ciechocinek

Jest to logopeda godny polecenia. Jestem osobą po wylewie - stan mojej mowy pozostawiał wiele do życzenia, aż do momentu kiedy trafiłam do pani Czerwińskiej. Poświęciła mi tyle czasu ile trzeba - zawsze jest do dyspozycji, kiedy tego potrzebuję.Wiem, że dużo pracy i spotkań mnie czeka, ale są efekty. Moja mowa jest już wyraźna. Polecam panią Czerwińską.

Małgorzata Marciniak

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,,Lucis-Med" Kamil Mirzwa
Mickiewicza 41
22-100 Chełm

Super Pani logopeda. Jestem bardzo zadowolona po zajęciach. Pani jest bardzo miła i życzliwa. Najlepsza osoba jaką spotkałam.

Monika Dźwięga

Przychodnia Specjalistyczna Nr 2
Al. Jana Pawła II 25
37-450 Stalowa Wola

jest naprawdę dobra! świetne podejście, sympatyczna, uprzejma, bardzo dobry fachowiec! efekty pracy są ewidentnie widoczne!

mgr Beata Naklicka

Terapia Logopedyczno - Pedagogiczna
Św. Marcina 22 F
35-330 Rzeszów

Nie wiem w jakim punkcie bylibyśmy dzisiaj z moim synkiem gdyby nie Pani Beata i metoda krakowska. Mam rozmawiające, współpracujące a nawet kłócące się i poprawiające mnie w moich wypowiedziach dziecko. Mam dziecko, które jest ze mną tu i teraz a nie było to oczywiste, że tak właśnie będzie. Syn bardzo lubi chodzić na zajęcia do Pani Beaty. Znakomita specjalistka, zawsze przygotowana, z podejściem do dzieci, zna się na swojej ...
Opinia dodana przez: A

mgr Izabela Kalembkiewicz

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna
Podgórna 5
65-001 Zielona Góra

Wizyta u pani logopedki była strzałem w dziesiątkę ! Jestem pod wielkim wrażeniem ze względu na ilość czasu i cierpliwości poświęconej mojemu dziecku. Wizyta trwała pełną godzinę ZEGAROWĄ, a nie jak w Aldemedzie 15 minut. Zarkes badania i zadanych zadań do ćwiczeń w domu wprawiły mnie w osłupienie. Skuteczność tych działań widoczna była już po kilku spotkaniach. Tak więc z pełną odpowiedzialnością polecam tą przemiłą logpoedkę.

mgr Aleksandra Tylczyńska-Zepp

Poradnia Psychologiczna Alterego
Basztowa 19/14
58-314 Wałbrzych

Z Panią Olą pracowaliśmy nad poprawą wymowy mojego dziecka, gdyż moja córka mieszka za granicą i niewyraźnie wymawia polskie głoski np. sz, cz, dż. Pani Ola ma bardzo dobre podejście do dzieci i zajęcia prowadzone były z dużym poczuciem humoru, dzięki czemu moje dziecko nie nudziło się podczas zajęć. Pani Ola pokazywała ćwiczenia języka przed lustrem, przygotowywała materiał do ćwiczeń w domu i po kilku lekcjach moja córka zaczęła poprawniej ...
Opinia dodana przez: Renata

mgr Sylwia Ramus-Paudyna

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Centrum Słuchu i Mowy "SURDUS"
ul. Bartoka 47a
Łódź

kompetencja,uprzejmość,pomoc,podejście do dzieci i rodziców na najwyższym poziomie,bardzo ciepła osoba,sposób prowadzenia lekcji przyjazny dla dziecka ,polecam
Opinia dodana przez: Iwona

Agata Skwierawska-Kwaśny

Balkonowa 5/64
03-329 Warszawa

Zasugerowałam się opinią i skorzystałam z wizyty. Mój syn ma 7 lat i nie mówił głoski r. Został zakwalifikowany do logopedy w szkole, ale po kilku miesiącach ćwiczeń bez efektu. Poszliśmy na dwa zajęcia. Teraz utrwalamy głoskę! Pani wykonała masaż języka, pokazała jak ćwiczyć w domu. Na drugich zajęciach "wskoczyło r", jak się okazało, nie było to takie trudne. Odpowiednie podejście, pełen profesjonalizm, traktowanie dziecka z szacunkiem, co się nie ...
Opinia dodana przez: Elżbieta D.

Anetta Krajewska

Correct Terapia Wad i Zaburzeń Mowy
12 go Lutego 25
82-300 Elbląg

Wiedza, fachowosć, kultura osobista. Tak oceniłbym specjalistę. Do p. Anetty trafiłem z moja mama po wylewie. Mimo, iz wylew nie był rozległy, ja jako osoba opiekująca się nią spostrzegłem problem z jej mową. Pani Anetta po wstępnej rozmowie natychmiast oceniła problem. Po kilku spotkaniach moja mama jest osobą sprzed wylewu. Cięzko spotkać osobą obdarzoną tak ogromną empatią, podejsciem do ludzi starszych. Dziękuję i polecam wszystkim mającym podobny problem.
Opinia dodana przez: Kryzysztof

Barbara Wieczorek

Franciszkańska 57 lok. 1
40-728 Katowice

Panią Barbarę Wieczorek mogę z czystym sumieniem polecić jako wysoce kompetentnego i fantastycznego logopedę. Popatrzyła na dziecko całościowo, podeszła bardzo konkretnie i rzeczowo czego efektem jest brak problemów z wymową a tym samym brak problemów dydaktycznych. Dzięki Pani Basi Marta stała się dziewczynka bardziej otwartą i pewną siebie. Jesteśmy z mężem szczęśliwi , że spotkaliśmy na swojej drodze tak wspaniałą i ciepłą osobę.

mgr Monika Krawczyk

KWIATOWA 35
09-100 Płońsk

Zdecydowanie polecam Panią Monikę, rok temu korzystaliśmy z porad i efekty współpracy były rewelacyjne. Terminy dostosowane do Naszych potrzeb- nawet weekendy, na każdych zajęciach synek korzystał z innych pomocy- gier, kart, to co dla Nas ważne chodził z uśmiechem na zajęcia, a w domu chętnie wykonywalł ćwiczenia w formie zabawnych wierszyków i zadań. Szybko nadrobiliśmy zaległości zarówno w wymowie jak i w czytaniu, analizie głoskowej i percepcji wzrokowo- słuchowej- nauka ...
Opinia dodana przez: Alicja

mgr Małgorzata Wasilewska

Opole

Pani logopeda - świetna osoba, miła, kompetentna. Chodziłam na terapię-dla mnie zakończona sukcesem. Polecam.
Opinia dodana przez: Lidia
{'id': 4986, 'name': u'Tczew'} Neurologopeda
                                       mgr Agnieszka Sznigir-Dorawa

mgr Agnieszka Sznigir-Dorawa

Neurologopeda, Neurologopeda dzieciecy

Gabinet Neurologopedyczny
Armii Krajowej 43F
Tczew

Jako rodzice jesteśmy zachwyceni Panią Agnieszką, zarówno od strony zawodowej, jak i prywatnej. Syn uwielbia Jej urozmaicone zajęcia, które niezwykle pomagają mu rozwinąć braki w wymowie, oddychaniu, jedzeniu... Polecamy na 110 %
Opinia dodana przez: Sebastian Rosa

lekarz Józef Oczadły

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Kościuszki 16
40-047 Katowice

Leczyłam się już jako osoba dorosła (reranie). Po kilku wizytach "nauczyłam" się mówić, choć na początku w ogóle sobie tego nie wyobrażałam. Gorąco polecam.

mgr Anna Jurek

Logozając
Goszczewicka 15
26-600 Radom

Mój syn ma prawie cztery latka. Jeszcze do niedawna prawie nic nie mówił, trochę po swojemu, ale nie wypowiadał nawet w miarę poprawnie żadnego wyrazu. Na początku poszliśmy do poradni psychologiczno pedagogicznej. Tam dostaliśmy kilka rysunków i logopedka kazała nam ćwiczyć i przyjść za miesiąc. Tragedia, bo zupełnie nie widziałam co mam ćwiczyć i jak. Pediatra nas uspokajała, że u różnych dzieci mowa pojawia się w innym czasie i syn ...

mgr Dorota Włodarczyk

Neurologopeda, Logopeda

CMH
Kopernika3
58-500 Jelenia Góra

Terapia na najwyższym poziomie, przyniosła efekty których sama z córką się nie spodziewałam. Dziękuję za pomoc, polecam z całego serca Panią Dorotę.
Opinia dodana przez: Magdalena

Joanna Malinowska

Logopeda

Prywatne Centrum Usług Medycznych" AKO-MED" s.c.
Mickiewicza 14
42-700 Lubliniec

Bardzo sympatyczna pani doktor. Fajnie tłumaczy, ma czas, dzieci ją lubią, lubią zalecone ćwiczenia i widać efekty terapii. Polecamy!!!

Agata Pawlak

"Terapia mowy"
95-020 Łódź

Bardzo dobra logopedka z dużym doświadczeniem.Potrafi bardzo optymistycznie podejść do choroby dziecka co jest bardzo ważne dla rodziców.Szczerze polecam.

mgr Jagoda Tuchowska

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

Centrum Terapii i Psychoedukacji
Korabnicka 7A
32-050 Skawina

Moja terapia pod okiem Pani Jagody trwa już dwa lata. Był to czas, dość intensywnych ćwiczeń, który dzięki wsparciu Pani Jagody przyniósł bardzo dobre efekty. Dodatkowo forma prowadzenia zajęć jest bardzo interesująca, miła oraz radosna.
Opinia dodana przez: Grzegorz