Lekarze Logopeda

Logopeda dziecięcy

Szkoła Podstawowa nr 1
ul. Mickiewicza
78-400 Szczecinek

100% profesjonalizm! Świetny pedagog i logopeda!
{'id': 43166, 'name': u'Z\u0105bkowice \u015al\u0105skie'} Logopeda dziecięcy
                                       mgr Ewelina Szlachta

mgr Ewelina Szlachta

Logopeda dziecięcy, Logopeda

LOGOPEDA.PL E. Szlachta Gabinet Terapii 888578530
1 Maja 15D
57-200 Ząbkowice Śląskie

Właściwa osoba na właściwym miejscu. Pani Ewelina kocha swoją pracę i zależy Jej na dobru pacjenta. Jeśli trzeba poświęca swój czas by służyć innym. To się ceni. Polecam
Opinia dodana przez: Ala

mgr Roksana Gumowska

SP Zespół Przychodni Specjalistycznych we Włocławku
ulica Szpitalna 6A
87-800 Włocławek

Fachowa i kompetentna osoba.Człowiek wykonujący swoją profesję z zaangażowaniem i profesjonalnie podchodzący do pacjenta. Polecam:-)

mgr Anna Błahy

Logopeda dziecięcy

Szczecin

Polecam.Pani Ania pracuje w szkole 35 na Świetoborzyców i jest naprawde swietnym specjalista. Córka po roku zajec pieknie mowi. Miala problem z sz, ś.

mgr Anna Krupicka-Stępień

Gałczyńskiego 2
31-581 Kraków

Zdecydowanie polecam tego Specjalistę. Ma bardzo dużą wiedzę i potrafi w sposób nieszablonowy podejść do zaburzeń pacjenta. Czasami nawet na bieżąco w czasie zajęć wymyśla ćwiczenia i zabawy, żeby tylko zachęcić dziecko do współpracy, a jak wiemy 4-latki nie zawszą są chętne, zwłaszcza jak coś im nie wychodzi. Bardzo polecam - ze wiedzę i kreatywność :)
Opinia dodana przez: S.

mgr Jolanta Wojciechowicz-Gach

Logopeda, Logopeda dziecięcy

NOA CLINIC - Usługi Medyczne sp. z o. o.
ulica Legnicka 56 56
54-204 Wrocław

Chciałabym się podzielić z moimi spostrzeżeniami dotyczącymi korekty mojej wymowy.Była ona bardzo nieprawidłowa i zakodowana z racji mojego wieku(57lat),ale wizyty w poradni Pani Dzikowskiej sprawiły,że w przeciągu kilku miesięcy moja wymowa uległa ogromnej poprawie.Aktualnie pozostało tylko utrwalenie nowych,prawidłowych nawyków.Było nad czym pracować ,dlatego tym większa moja radość a tą informację chciałam przedstawić na forum by tym samym pomóc innym.Ulica Piekna w Poznaniu i gabinet"Ukojenie"zawsze będzie mi się kojarzył z miłą ...

Irena Kierdelewicz

Skorupska 32 lok. 38
15-048 Białystok

Najważniejsze, że ma dobry kontakt z pacjentem, wzbudza zaufanie.
Opinia dodana przez: JustynaJ

Magdalena Małek-Filipczak

Piastów 16 (Amika)
62-300 Września

Bardzo dobra, kompetentna i wrażliwa na pacjenta pani doktor. Warto do niej chodzić, ma zawsze uśmiech na twarzy, wzbudza zaufanie i jej metody są nie tylko ciekawe, ale i skuteczne
Opinia dodana przez: Rafał

Magdalena Sawicka

Prywatny Gabinet Logopedyczny ECHO Magdalena Sawicka www.logopedaecho.pl
Główna 100
54-061 Wrocław

Kompetentna i bardzo miła Pani Logopeda. A przede wszystkim skuteczna, dzięki niej moje dziecko nie ma już żadnych problemów z wymową, a było naprawdę kiepsko.

mgr Karolina Schaefer-Kopaszewska

Akademia Cogito - Gabinet Logopedyczno-Pedagogiczny, Logopeda Poznań
ul. Leopolda Staffa 37
60-194 Poznań

Pani Karolina jest bardzo sympatyczna i lubiana przez dzieci. Dostrzega problemy, wskazuje rodzicom dalsze postępowanie.
Bardzo miła i kompetentna pani doktor.Od razu rozpoznała chorobę dziecka, podczas gdy inni lekarze mieli problemy z diagnozą. Badanie dziecka szczegółowe: oczy, nos,gardło, uszy.Poświeciła nam naprawdę dużo czasu dokładnie badając i odpowiadając na wszystkie nasze pytania.super podejście do dziecka:)polecam bardzo.
Opinia dodana przez: ticpi

lekarz Iwona Waszczykowska

Zespół Szkół nr1 z Oddzialami Sportowymi
ul. Poprzeczna 16
49-300 Brzeg

Gabinet bardzo dobrze wyposażony, ciekawe pomoce przez co syn chętnie uczęszcza do tego logopedy. Ma podejście, miałam obawy ,czy będzie chciał wogole pracować, ale juz pierwszy kontakt pokazal,że jest ok.Dziecko czyni postepy,że jestesmy mile zaskoczeni.Jest to specjalista logopeda i pedagog terapeuta, dodatkowo polonista. To wazne, byc może syn pójdzie do szkoły na ul. Poprzeczną , gdzie z tym logopedą bedzie kontynuowal terapię.

mgr Agnieszka Firlej

oś.Oświecenia 36/62
31-636 Kraków

Po wizycie ciężko wierzyć tym opiniom.dla mnie to byl szok jak można potraktować niespełna 5 letnie dziecko. Syn zwyczajnie byl zestresowany na spotkaniu, mówił szeptem, lub wcale. Został porownany do innych, postawiony w złym świetle, nazwany niegrzecznym, cała ta wizyta nie miala sensu. Zerowe podejście do dziecka. Zapewne teraz, po moim złym doświadczeniu szybciutko pojawia się pozytywne opinie o tym jaka ta pani jest wspaniała..ja nie polecam, nigdy więcej.
Opinia dodana przez: Malgorzata

Małgorzata Fąferek-Pekowska

Gabinet Terapii Zaburzeń Mowy i Komunikacji
Chemików 7b
47-223 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz bardzo kompetentny. Widać że zależy mu by pomóc. Polecam.

mgr Joanna Karczyńska

Logopeda dziecięcy, Logopeda

Medica
Konin

Przeprowadziliśmy z Panią Asią Trening Metody Tomatisa ( zalecono Nam go na Turnusie Rehabilitacyjnym ) już myślałam o zgrozo , że przyjdzie Nam jechać do Poznania ;( . Efekty zaskakujące ;););) . Polecam tym bardziej , że Pani Asia z pełnym zaufaniem wypożyczyła Nam sprzęt do domu i sukcesywnie monitorowała terapię . Za co jesteśmy jej ogromnie wdzięczni .

Joanna Wojczyk

Gabinet Logopedyczno- Terapeutyczny LOGOS
Gorkiego 21A, gabinet 8
92-524 Łódź

Chodzę z dzieckiem na zajęcia do pani Joanny od ponad pól roku. Zajęcia dają mojemu dziecku wiele radości, a przede wszystkim przynoszą efekty logopedyczne. Syn na zajęciach w gabinecie w formie zabawy ćwiczy wymowę litery r z którą od dawna miał problemy.

mgr Jacek Stankiewicz

Logopeda, Psycholog

Prywatna Praktyka Psychologiczno Logopedyczna "Psycho-logo"
Ryżowa 88a
02-495 Warszawa

BARDZO DOBRY SPECJALISTA OD AUTYZMU. BARDZO POMÓGŁ MOJEMU SYNKOWI. DZIŚ MAŁY MÓWI I CHODZI DO KLASY INTEGRACYJNEJ, A NIE SPECJALNEJ.

mgr Anna Tońska-Szyfelbein

Neurologopeda, Logopeda dziecięcy

LOGO-PED. Centrum Neurologopedyczno-Terapeutyczne
ul. Grunwaldzka 83/1
Gdańsk

Do pani logopedy mój Krzyś chodzi bardzo chętnie, bardzo się cieszy na każdą wizytę. Pani Ania jest mega cierpliwa i do Krzysia, ale też do rodziców :) Zajęcia są dostosowane do małych dzieci, gabinet bardzo fajny. I oczywiście są postępy w terapii. Wszystkim znajomym polecamy to miejsce.
Opinia dodana przez: Katarzyna

mgr Weronika Iwanek

Logopeda, Neurologopeda

Żywiec

Z pomocy, opinii i fachowości Pani Weroniki korzystamy od ośmiu lat. W swojej pracy z moją córką charakteryzuje się ogromnym profesjonalizmem, życzliwością, zrozumieniem i bardzo dobrym podejściem do dzieci. Obecnie córka kończy pierwszą klasę szkoły podstawowej, jej edukacja przebiega bez żadnych problemów. Myślę, że jest to świetny przykład na to, jak wiele może zrobić mądry i kompetentny terapeuta. Bardzo wiele, zawdzięczamy Pani Weronice i serdecznie polecamy innym rodzicom, których dzieci ...
Opinia dodana przez: Izabela

Małgorzata Płonka

Logopeda, Wizyty domowe

Pracownia Logopedyczna
Zyndrama 60a
94-301 Łódź

Baner wiszący w sali zabaw na Teofilowie doprowadził nas do Pani dr. Pewnie gdyby nie znalezienie Pani dr. Nasza pociecha utrwaliłaby wadę wymowy. Czas płynie. Na reszcie po leczeniu u wielu innych lekarzy rozpoczęliśmy leczenie u Pani doktor. Przede wszystkim trafna i dopiero pokazująca problem, którego inni lekarze nie widzieli diagnostyka. Teraz precyzyjnie przemyślane działanie ( leczenie ) przynosi nareszcie skutek. :-) Pszczółka Maja i Rodzice.