Lekarze Szczecin

dr n. med. Krystyna Oskaldowicz

Internista, Kardiolog

Joselewicza 10
70-751 Szczecin

Super pani doktor , bardzo uprzejma , miła , wszystko dokładnie wytłumaczy, troszczy się o pacjenta . Gdy idzie się do p. Oskaldowicz ma się wrażenie jakby się ją znało wiele lat . Szczerze polecam!!! stała pacjentka:)

dr n. med. Maria Ilnicka-Mądry

szpital
Milczańska 47a
71-117 Szczecin

bardzo miła i uprzejma pani , bo to moja babcia

lekarz Beata Kasicka

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Bardzo polecam Panią doktor wytłumaczy doradzi zawsze jezeli jest potrzeba pomoże mogę z czystym sumieniem polecić

dr n. med. Krystyna Szymańska

Gila 2 lok. 3
71-457 Szczecin

Bardzo miła Pani Doktor. Polecam wszystkim, którzy szukają kompetentnego i sympatycznego lekarza. Leczę się u Niej wraz z dziećmi od wielu lat i zawsze można było na Nią liczyć. Poza tym jest cierpliwa

Halina Dałek

Boguchwały 2d lok.5
Szczecin

Bardzo profesjonalnie podchodzi do pacjentów . Jest miła i zawsze uśmiechnieta . Szczerze polecam leczenie zębów u Pani Stomatolog
Opinia dodana przez: Bartek

dr Jolanta Rabus

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Po prostu profesjonalizm na każdym kroku.

mgr Małgorzata Szmygin

Położna

Szpital - Zdroje
Mączna 4
Szczecin

Z Panią miałam kontakt w szpitalu, niestety ze swojej niewiedzy trafiłam na wizyte dośc późno, bo po ok. 3 tygodniach od porodu. Osoba bardzo konkretna, kompetentna, nie przesadzę pisząc, że karmię to tej pory (prawie 9 miesięcy) tylko dzięki jej fachowej pomocy. Poza problemem "piersiowym" obejrzała też "z każdej strony" na wizycie maluszka, podpowiedziała jak pielęgnować. Przystawiła mi córkę do piersi a potem beż pośpiechu uczyłąm się tego robić sama ...
ta Pani pomogla mi wyjsc z ciezkiej choroby (nowotwor zlosliwy) bez pomocy chemioterapi i innych niszczacych a czasem niepotrzebnych zabiegow i terapii, pozdrawiam Pania Malgosie :D

lek. dent. Anita Szperling

MDENTAL
Asnyka 9e
Szczecin

Do Pani doktor trafiłem jak już prawie wszystkie moje zęby wymagały napraw a ja wstydziłem się uśmiechnąć. Pani Anita ma dużo cierpliwości i podejście do dużych dzieciaków jak ja:) Dzięki tej cierpliwości i uporowi nie wstydzę się już uśmiechnąć. Jedyny minusik to to, że musiałem się upomnieć o naklejkę dzielny pacjent, widocznie nie byłem dzielny lub jestem po prostu za stary na takie naklejki:) Ale nie jestem za stary by ...
Bardzo polecam Panią doktor poprosiłam o konsultacje dla mojego 4 letniego dziecka z poważną wadą układu moczowego i wodonerczem. Wytłumaczył wszystko w sposób fachowy rzetelny i co najważniejsze zrozumiały dla prostego człowieka, przy tym bardzo miła i uprzejma. Bardzo polecam Panią doktor.
Opinia dodana przez: Gadomska

dr Małgorzata Jasiek-Uzar

Ginekolog, Ginekolog położnik

Gabinety Ginekologiczne
Nowowiejska 1C/U1
71-219 Szczecin

W 100% POLECAM. Wspaniały lekarz, gdyby nie Pani Małgosia nie mielibyśmy z mężem naszego wspaniałego syna. Wszystko dzięki szybkiej diagnozie i leczeniu. Bardzo sympatyczna i kompetentna.Przede wszystkim wspaniała osoba. POLECAM!!
Bardzo dobry lekarz. odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. mająca czas dla wszystkich pacjentów,bez limitu przyjęć.Godna polecenia wszystkim pacjentom Ryszard pacjent od 7- miu m-cy.
Opinia dodana przez: ryszardb

dr Magda Wiśniewska

Nefrolog

Poradnia
Powstańców Wielkopolskich 66-68
70-111 Szczecin

Jako lekarz prowadzący jest dostępna o każdej porze nocy i dnia. Można jej zaufać w stu procentach. Jestem wdzięczna tej Pani lekarz za opiekę nad mężem. I jestem pewna, że gdyby był wciąż pod jej opieką to by wciąż żył.

lek. dent. EWA CICHOWSKA

ulica Ruda 23
70-733 Szczecin

Miło,bezstresowo, niedrogo. Pani doktor jest bardzo zaangażowana w to co robi. Dokładnie tłumaczy jak będzie wyglądało leczenie. Miałem robioną koronkę na zęba. Jestem bardzo zadowolony. Polecam.
Opinia dodana przez: MARCIN

lekarz Brygida Roszkowska

Fizjoterapeuta, Lekarz sportowy

ul. K. Wierzyńskiego 18
70-786 Szczecin

Super lekarz, bardzo pomocna. Szkoda tylko że trzeba długo czekać na wizytę. Ale warto. Anna C. z Goleniowa.
Opinia dodana przez: Anna
bardzo delikatny i precyzyjny, nie czulam znieczulenia:)

lekarz Stanisław Fornal

Anestezjolog

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Czlowiek który uratował mi życie i nie tylko mi. Najlepszy lekarz na całej Ziemi. Ogromna wiedza i pełen profesjonalizm

Daria Kaszycka

Psychoterapeuta

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Złota kobieta, pomogła mi z masą spraw i wyciągnęła na prostą. Bardzo wyrozumiała i życzliwa. Dziękuję i polecam.
Opinia dodana przez: Jan Karaś

Alina Tyburczy

Protetyk, Stomatolog

Napierskiego 27a
40-783 Szczecin

Bardzo dobre podejście i kontakt z pacjentem,całościowe uwzględnienie potrzeb,po prostu godna polecenia
Opinia dodana przez: Anka34

Agata Filoda

Neurologopeda, Logopeda

Jaśminowa 4
71-502 Szczecin

Chyba najlepsza pani Neurologopeda / Logopeda w naszym mieście. Jest rzeczowa i profesjonalna, a przy tym bardzo miła. Byłam u wielu specjalistów w tej dziedzinie, lecz takiego podejścia i zaangażowania do tej pory nie spotkałam. Szczerze polecam. Pozdrawiam Pania Agatę.