Lekarze Szczecin

lekarz Agnieszka Masny-Drała

Lekarz rodzinny, Pediatra

Przychodnia Portowa Sp. z o.o.
Energetyków 2
70-656 Szczecin

Godna polecenia. Kompetentna. Duża wiedzą, doświadczenie i podejście do pacjenta. Dokładnie zbada. Zleca wykonanie wyników jeśli trzeba. Stawia trafne diagnozy.
Opinia dodana przez: szer

lekarz Joanna Pawlicka-Kłokocka

Lekarz rodzinny, Pediatra

Bartnicza 20/9
71-487 Szczecin

Najlepsza na świecie Uratowała męża przed amputacji nogi. Wszyscy chcieli mu obciąć. A Pani doktor się uparła i ją wyleczyła.
Opinia dodana przez: Marlena

lekarz Łukasz Terenowski

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Witam,jestem właśnie miesiąc po przeprowadzonej operacji dysektomii L5/S1 oraz stabilizacji miedzytrzonowej ALIF która wykonał Pan Doktor. Opieka przed jak i po operacyjna profesjonalna. Pan Doktor w pełni zrozumialosci wytłumaczył co mnie czeka przed i po operacji,jak całość wyglada. Nie zostawił nigdy bez upewnienia czy wszystko zrozumiałam. Operacja w pełni zakończona powodzeniem. Pan Doktor bez problemu przyjmuję na konsultacje nawet mimo braku miejsca w rejestracji. Chciałbym powiedzieć że z głębi serca ...
Opinia dodana przez: Małgosia

lekarz Agnieszka Rubik-Leszczyńska

Radioterapeuta

ulica Strzałowska 25/17
71-730 Szczecin

Pani doktor jest świetnym lekarzem prowadzi moją siostrę jest to lekarz o wielkim sercu, bardzo pomocna oby leczyła jak najdłużej bardzo dziękuję i życzę dużo zdrowia.
Opinia dodana przez: Alicja

lekarz Urszula Rylska

ulica Nieduża
71-531 Szczecin

Od wielu lat korzystam z badan u Pani Doktor . Pod kazdym wzgledem jest lekarzem bardzo dobrym . Zawsze bardzo dokladnie Pani Doktor bada jak tez wyjasnia . Z czystym sumieniem moge polecic .

lekarz Krzysztof Jurczyk

Radiolog

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Wspaniały Lekarz przez duże L.Takich lekarzy jak Pan Doktor nie jest wielu. Znalazł czas w godzinach swojej pracy aby porozmawiać ze mną i moją żoną która też jest pracownikiem służy zdrowia o mojej chorobie. Wytłumaczył jak będzie wyglądał zabieg chemoembolizacji. Czego można się spodziewać. Jakie mogą być objawy po zabiegu Szczerze polecam tego SPECJALISTĘ
Opinia dodana przez: Lech

lekarz Beata Perkowska

Psychiatra

Traugutta 39
71-300 Szczecin

Bardzo miła lekarka, dzięki swojej uprzejmosci buduje aure dzieki ktorej mozna sie przed obcym czlowiekiem otworzyć. Polecam :) Jedna z nieiwelu na tej Żołnierskiej przed którą nie hcce się uciekać.
Opinia dodana przez: stefan

lek. dent. Joanna Ziółkowska

Stomatolog, Protetyk stomatologiczny

Specjalistyczne Usługi Medyczne "Łokietka"
ulica Traugutta 92
71-300 Szczecin

dr Joanna ma indywidualne podejście do pacjenta. Czuć, że nie jest się tylko kolejną osobą. Od przekroczenia progu gabinetu, jest cały czas przy pacjencie. Wyjaśni co trzeba wykonać, i jak aby ząbki były ładne. Tak jak do tej pory bałem się dentystów, tak w jej gabinecie śmiało siadam na fotel. Jestem bardzo zadowolony. Ceny równierz przystępne. Napewno będę wracał
Opinia dodana przez: Michał

lek. dent. Agata Nomejko

ulica Brązowa 6/1B
70-781 Szczecin

Super lekarz. Ma wspaniałe podejście do dzieci. Mam dziewięcioro dzieci , które powierzyłam opiece Pani stomatolog. Dzieci chętnie odwiedzają gabinet Pani Agaty.Wizyty są bezstresowe i w miłej atmosferze. Pani Agata w swoją pracę wkłada całe serce. Jeździmy do niej systematycznie od pięciu lat i nie mamy problemu z zębami. Polecam . Pani Agata to dusza nie człowiek.
Opinia dodana przez: Aneta

lek. dent. Krystyna Rynkun

Stomatolog dziecięcy

Plac Batorego 4
70-205 Szczecin

Świetny fachowiec stwarzający miłą i przyjemną atmosferę podczas wizyty jakby się nie było u stomatologa, a na spotkaniu ze znajomymi. Po prostu rewelacja i z największą przyjemnością mogę polecić panią doktor Rynkun.
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Marek Dzik

Poznańska 1E/16
71--78 Szczecin

Fantastyczny lekarz.Super podejście do pacjenta.Jako jedyny z Unii Lubelskiej zainteresował się przypadkiem mojego syna.Zdecydowanie polecam!!!!!!!!!!!!!
Opinia dodana przez: Piotr

lekarz Bartosz Kruk

ul. Górna 11a
71-220 Szczecin

Bardzo dobry lekarz. Mialam operowanego haluksa, wszystko dobrze sie goiło. Doktor godny polecenia na 100%.

lekarz Joanna Mołdawa

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ZDROJE"
ulica Mączna 4
70-780 Szczecin

Fantastyczny lekarka, pełna empatii i zrozumienia. Wielkie kwalifikacje zawodowe i pełen profesjonalizm. Miałam wielkie szczęście trafiając z 4 dniową córką pod opiekę Pani doktor. Trafiłyśmy z zapaleniem płuc, zrobione zostały wszystkie możliwe badania, zdjęcia, usg. Cierpliwie tłumaczyła wszystko i potrafiła uspokoić. Zaglądała do nas w każdej wolnej chwili. Przywraca wiarę w służbę zdrowia!!!
Opinia dodana przez: marta

lekarz Ewa Sznura

Dom Lekarski - Przychodnia i oddział szpitalny Piastów
al. Piastów 30
71-064 Szczecin

Lekarz godny polecenia. Wizyty zawsze o czasie i bez pośpiechu, dzięki czemu można się wszystkiego dowiedziec od Pani Ewy. Takze przy badanich jest delikatna i wszystko na bieżąco omawia-widać tu spore doświadczenie. Nie traktuje pacjentek ,,sztukowo" tak jak mój poprzedni gin dlatego mogę ją w 100% polecić!

lekarz Jolanta Cecerko

Chirurg ogólny, Neurochirurg

Centrum Zdrowia Neurochirurgia
ul. Lompy 7A
71-669 Szczecin

Bardzo dobra Pani dr ,miałem mieć w 2005 roku operację kręgosłupa -do tej pory chodzę o własnych siłach dzięki Pani dr Cecerko. A jest już Lipiec 2015 roku.Oby więcej takich lekarzy było. Bardzo za to dziękuję Pani doktor .Wiesław Józefowicz.
Opinia dodana przez: Wiesław

lek. dent. Athina Angelaki

Poradnia Stomatologiczna "MILLENNIUM-DENT"
Obrońców Stalingradu 24/2
70-407 Szczecin

Jestem niezmiernie zadowolona z usług pani doktor Athiny Angelaki, zarówno pod względem jej kompetencji medycznych, jak również podejścia do pacjenta.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. dent. Leszek Kaczorek

ulica Kręta 36/2
71-052 Szczecin

Bardzo dobry specjalista. Po latach zaniedbań spowodowanych lękiem przed dentystą i nieprzyjemnymi wspomnieniami z wizyt z dzieciństwa zrobił porządek z moimi zębami i uratował kilka beznadziejnych wydawałoby się do usunięcia. Dzięki niemu minęła trauma i teraz chodzę do stomatologa regularnie. Leczy skutecznie i bezboleśnie. Polecam.
Opinia dodana przez: Marek

lekarz Ewa Chmielewska

Internista, Hematolog

Dom Lekarski - Przychodnia w Outlet Park
Struga 42
70-784 Szczecin

Bardzo dobra pani doktor. Godna zaufania , profesjonalnie podchodzi do każdego pacjenta. Bardzo dobrze tłumaczy stan choroby nie powoduje że pacjent zaczyna sie bardzo bać.

lekarz Grzegorz Matyja

Milczańska 45/1
70-107 Szczecin

Rewelacyjny lekarz profesjonalny i empatyczny polecam serdecznie opiekował się zarówno moim synkiem (problem z migdałami) jak i mną uraz błędnika
Opinia dodana przez: Elwira

lekarz Beata Pełka-Lalik

Internista, Hipertensjolog

ulica Limanowskiego 6/3
70-220 Szczecin

Super Pani Doktor, skuteczna z dużą wiedzą, kompetentna, szybka diagnostyka, ustawione leczenie pomogło. Polecam wszystkim z nadciśnieniem.
Opinia dodana przez: Zbigniew