Lekarze Szczecin

lek. dent. Dorota Knasiak

Indywidualna Specjalistyczna Praktyka Stomatologiczna
Mazurska 16
70-443 Szczecin

Bardzo kompetentna pani Doktor, cierpliwa, uprzejma, ma niezwykle ludzkie podejście do pacjenta. Godna polecenia.
Opinia dodana przez: Loletta

Maciej Arendarczyk

Gabinety Stomatologiczne Denticus
Bolesława Śmiałego 28
70-348 Szczecin

Pacjentką P. doktora Arendarczyka jestem od wielu lat. Zęby były leczone na NFZ, a koronki i protezę częściową prywatnie, bo tego niestety fundusz nie refunduje. Koronki kolorystycznie dobrane do sąsiednich zębów, a częściowa proteza idealnie dopasowana - nie uciska i nie obciera. Pan doktor jest bardzo delikatny i uprzejmy.
Opinia dodana przez: Lucyna

dr n. med. Marek Rybkiewicz

Chirurg dziecięcy

ulica Tyniecka 41
71-019 Szczecin

Rewelacyjny człowiek o wielkim sercu i świetny specjalista z niesamowitym podejściem do dzieci!!!!!!! Nic dodać, nic ująć!! Z czystym sumieniem polecam!!
Opinia dodana przez: Kasia

lek. dent. Joanna Bochniak

Gabinet stomatologiczny
Dojazdowa 35
71-811 Szczecin

Pełen profesjonalizm, zawsze z przerażeniem wchodziłem do stomatologa do Doktor idę bez ugietych nóg, lekarz z powołania, szczerze polecam
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Iwona Mechowska

Lekarz rodzinny

PORTOWY SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ
ul. Energetyków 2, 70-656 Szczecin
Szczecin

Najlepszy lekarz pod słońcem. Leczę się ją i moja mama. Pani doktor zawsze wysłucha i doradzi. Jest kompetentna i pełna empatii. Cieszę się, że moja rodzina może korzystać z usług tak wspaniałej lekarki.
Opinia dodana przez: Wioletta

lek. dent. Dagmara Cebrzyńska

ul. Jacka Malczewskiego 8B/1
71-616 Szczecin

Pewnego dnia nadszedł czas, udać się do gabinetu dentystycznego i wyleczyć dwa dziurawe zęby, które coraz bardziej nie dawały mi spokoju i przeszkadzały mi w normalnym spożywaniu posiłków. Lęk przed dentystą( wiertłami, igłami, dźwiękiem urządzeń dentystycznych itp.) był ogromny i wynikał z złego leczenia zęba w przychodni, parę ładnych lat temu. Pani Dagmara w profesjonalny sposób wyleczyła moje zęby (leczenie kanałowe),dodatkowo mój lęk oraz obawa przed wizytą u dentysty całkowicie ...
Opinia dodana przez: Rysiek

dr Piotr Modliborski

Ortopeda, Traumatolog

Klinika Ortopedii i Traumatologii - Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 1 im. prof. Tadeusza Sokołowskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie
Szczecin

Pierwsza wizyta i miłe zaskoczenie. Doktor szczegółowo opisał problem i wyjaśnił sposób leczenia. Pierwszy lekarz u którego spotkałam się z takim zaangażowaniem w swoją pracę. Krótko mówiąc właściwy człowiek na właściwym miejscu. Pierwsza ale napewno nie ostania wizyta. Wszystkim gorąco polecam pana doktora!
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Marta Gałęska

Stomatolog, Protetyk

UNI-MED
ul. Wielkopolska 24/3
70-451 Szczecin

Jestem pacjentem pani dr Marty Gałęskiej od 15/09/2008 i podczas wszystkich bez wyjątku,dość częstych, wizyt pani dr M.Gałęska za-wsze emanowała spokojem,opanowaniem,delikatnością,wrażliwością i taktem tworząc tak przyjazną pacjentowi atmosferę,że zapomina on o wszelkich obawach i lękach.W sferze zawodowej dzięki swojej og-romnej wiedzy i doświadczeniu pani Dr nie tylko profesjonalnie solidnie i trwale (nic nie wypada,nie wykrusza)leczy zmiany chorobowe,ale jednocześnie potrafi dostrzec i usunąć defekty ,,niechorobowe,,(nadmierne zużycie szkliwa,wadliwy zg-ryz),których inni stomatolodzy(przynajmniej ci ...

dr n. med. Krystyna Zielińska

Boya-Żeleńskiego 12
71-145 Szczecin

Najlepszy lekarz na świecie, poprostu wspaniały człowiek. Każdy lekarz powienien brać z niej przykład.
Opinia dodana przez: Marzena

lek. dent. Bartłomiej Suchorski

Dentus
ul. Mickiewicza 116/1
Szczecin

Najlepszy dentysta na jakiego trafiłam. Bardzo kompetentny. Poświęcił mi na początku bardzo dużo czasu żeby wszystko wytłumaczyć i mnie dokładnie zbadać. Wytłumaczył mi przyczynę choroby zęba i przedstawił możliwe rozwiązania. Profesjonalny, uprzejmy i z dużą wiedzą. Uważam, że jest godny polecenia.
Opinia dodana przez: Beata
Najlepsza. Cudowna kobieta. Posiada wszystko co powinien mieć dobry lekarz: trafność diagnozy, maksymalne poświęcenie czasu dla dziecka i wytłumaczenie rodzicom danej przypadłości (co,jak dlaczego), minimalne zastosowanie antybiotyków ( tylko wtedy kiedy jest naprawdę potrzeba a inne metody nie skutkują), dostępność jak nie w gabinecie, domu to chociaż przez telefon ( jak zna pacjenta). Można tak długo o niej pisać. Reasumując- NAJLEPSZA I GODNA POLECENIA
Opinia dodana przez: Marlena

dr n. med. Rafał Becht

Onkolog

MEDIKLINIKA - ODDZIAŁY SZPITALNE
Adama Mickiewicza 55
70-385 Szczecin

Do Pana Doktora trafiłam na Unii Lubelskiej i czystym sumieniem mogę polecić jego osobę! Jest człowiekiem otwartym, miłym, pomocnym i współczującym, a do tego podchodzącym z wielkim zaangażowaniem do pacjenta. Stara się odpowiedzieć na każde pytanie, z ogromną cierpliwością tłumaczy każde ujęte w rozmowie zagadnienie. Przy czym nie ma kompleksu Boga i potrafi przyznać, że jego wiedza na dany temat się skończyła - dla mnie osobiście to sprawa pierwszorzędna, ponieważ ...
Opinia dodana przez: Ola

lekarz Elżbieta Włodarczyk

Neurochirurg

P U M Szczecin
unii lubelskiej 1
71-470 Szczecin

dr Włodarczyk operowała mnie w sierpniu 1997 r.Dysk L4-L5 wpadł mi centralnie do rdzenia kręgowego.Poinformowała mnie bardzo szczegółowo o konsekwencjach tej operacji, a w dniu, w którym mieli postawić mnie na nogi-przyszła specjalnie, choć była już na urlopie.Dziękuję.Chodzę sprawnie do dziś.
Opinia dodana przez: Tamara

dr n. med. Tomasz Byrski

Genetyk kliniczny, Internista

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 2
Powstańców Wlkp 72
70-115 Szczecin

Prof.Byrski to lekarz a przedewszystkim człowiek empatyczny ,fachowy i rzeczowy. Z głębi serca polecam jeśli ktoś musi zmierzyć się z chorobą. Z wdzięcznością-Urszula M.
Opinia dodana przez: Urszula M.

dr n. med. Stanisław Gajda

dr Gajda - Klinika Stomatologiczna
Narutowicza 16a
70-240 Szczecin

I belong to these patients stressful every dental visit after the brutal treatment by another dentist. Encouraged by positive feedback I decided to make an appointment to see Dr.Gajda .And it was a hit!!!! It was a great choice! I was treated professionally, after testing and seeing pictures of my teeth Dr.Gajda held a conversation with me about the possibility of treatment and different methods. . Prices very appropriate for ...
Opinia dodana przez: Eric

Piotr Marciniak

Internista, Pulmonolog

109 Szpital Wojskowy
Szczecin

Bardzo dobry lekarz, pan Marciniak zadaje masę pytań odnośnie choroby i każdy szczegół ma dla niego znaczenie ;) 100% kompetencji, poświęconego czasu, tłumaczenia choroby. Polecam każdemu z problemami pulmonologicznymi. Po wyjściu miałam wrażenie, że nie zostałam z moim problemem sama. Dziękuję i bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Monika

lekarz Agata Pożarycka

Lekarz rodzinny

prywatna praktyka
Maciejowicza
71-012 Szczecin

Wspaniały lekarz, wspaniały człowiek. Wzorzec lekarza pierwszego kontaktu! W każdym przypadku wnikliwie bada, doradza specjalistów. Zna historię pacjenta, troszczy się o rodzinę.
Opinia dodana przez: Krzysztof
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Stomatolog
                                       lek. dent. Ewelina Dobrowolska

lek. dent. Ewelina Dobrowolska

Dobrowolska Gabinety Stomatologiczne
Kutrzeby 12/11
Szczecin

potwierdzam, bardzo miła sympatyczna Pani doktor. Delikatna ale stanowcza podczas pracy. Wyjaśnia i komunikuje tak, że pacjent wie co się dzieje i czuje się bezpieczniej i pewnej. Polecam Panią Ewelinę
Opinia dodana przez: Gosia

dr n. med. Marek Myślak

ulica Rydla 93
70-783 Szczecin

Witam,jestem osobą dializowaną. Byłem na dializach gościnnych w Świnoujściu. Pan Profesor jest tam "szefem"-Wspaniały lekarz i człowiek. Pragnę dodać,iż Pan Profesor stworzył tam,piękne miejsce-dla nas-opieka jest na najwyższym poziomie. Polecam i pozdrawiam Maciej z Grodziska Wielkopolskiego.
Opinia dodana przez: Maciej

lekarz Jacek Gibaszek

K.Napierskiego 78/37
70-783 Szczecin

W dniu dzisiejszym w Sonomed u dr Gibaszka przeszedł przez kolonoskoię i endoskopię, pelen profesjonalizm, zaangażowanie oraz tłumaczenie co się będzie działo na każdym etapie. Wystarczy tylko słuchać dr oraz Pani Alicji która asystuje i udziela wsparcia szczególnie przy endoskopii aby przejść przez te niekomfortowe badania. Dziękuję za miłą atmosferę badań
Opinia dodana przez: Rafal