Lekarze Nefrolog

dr hab. n. med. Danuta Zwolińska

Nefrolog, Pediatra

" Przychodnia na Biskupinie" Sp. z o.o.
Olszewskiego 21
51-642 Wrocław

Kiedy moja córka była w klinice jako małe dziecko to tylko dzięki takim ludziom jak Pani Profesor nigdy nie bała się szpitala a przeleżała w klinice z przerwami 4 lata. Dziś córka ma 28 lat i do dziś wspomina chwile w szpitalu bez cienia niechęci. WIELKIE DZIĘKI PANI PROFESOR!!!!
Opinia dodana przez: Liliana Kizińska

Wacław Bentkowski

Gabinety Lekarskie SENSOR
ul. Szopena 26 lok. 2
Rzeszów

Profesjonalista w każdym calu. Lekarz z powołania, ma świetny kontakt z pacjentami, zawsze miły, ma czas dla każdego.

dr n. med. Piotr Jaśkowski

Nefrolog, Internista

Lekarz, który od pierwszej wizyty wzbudza zaufanie, ma czas dla pacjenta, interesuje się nim. To sprawia, że chory czuje się "zaopiekowany". Ważna jest też wysoka kultura tego lekarza, uprzejmość dla każdego. Na pewno godny polecenia.
Opinia dodana przez: Ireneusz

dr n. med. Piotr Firczyk

GLOBOS-MED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
ulica Bielska 4
43-400 Cieszyn

Bardzo dobry lekarz!!! Fachowo podchodzi do choroby każdego pacjenta.

Krzysztof Trembla

Internista, Nefrolog

Bielsko-Biała

potrafi zadzwonić do pacjenta po konsultacjach z innymi specjalistami

lekarz Jolanta Fijałkowska-Morawska

Kopernika 62 (Reuma-Med)
90-553 Łódź

Tacy lekarze jak Pani Doktor, to dziś już rzadkość. Profesjonalizm, duża wiedza, kultura osobista, takt i ...cierpliwość do pacjentów.Umie i chce wysłuchać.Diagnozuje trafnie i po zastanowieniu, bez pośpiechu. Człowiek czuje, że dla Pani Doktor nie jest jedynie "jednostką chorobową". Cieszę się, ze do Niej trafiłam, bo jestem tzw."ciężkim przypadkiem" a pod opieką Pani Doktor czuję się bezpieczna. Szczerza polecam!-Sandra

dr n. med. Dariusz Mamczur

Internista, Nefrolog

przychodnia
Armii Krajowej 54 lok. 8
94-046 Łódź

Jestem jego pacjentem od dwóch lat. Zawsze trafna diagnoza. Wizyta trwa nawet do 1 godziny. Profesjonalista jakiego nigdy nie spotkałem
Lekarz z powołania i bardzo dobry człowiek.

lekarz Andrzej Świderski

Nefrolog, Internista

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Przychodnia Medycyny Rodzinnej "MEDEOR" sp.z o.o
aleja Konstytucji 3 Maja 2
64-100 Leszno

świetny specjalista, kompetentny, zajmuje się pacjentem kompleksowo,bardzo uprzejmy,wizyta przebiega bezstresowo,
Na kazdej wizycie wzbudza moje zaufanie.Stara sie wszystko tłumaczyć.Poświeca odpowiednio dużo czasu.

lekarz Anna Gościk

Nefrolog dziecięcy

Białystok

Pani dr ma swietne podejsce do dzieci, a do tego sumienne do swojej pracy. Co sie zdarza nieczesto, nawet gdy przyjmuje z funduszu traktuje pacenta jak na prywatnej wizycie, poswieca odpowiednio duzo czasu, nie bagatelizuje nawet drobnych dolegliwosci,podchodzi z szacunkiem do trski rodzica. Ja miaam z Nia stycznosc zarowno podczas pobytu na oddziale w szpitalu jak i podczas wizyt w poradni. Gdy sie cos dzieje Pani dr przyjmie i naprawde ...

lekarz Janusz Glazar

ulica Walslebena 5
38-400 Krosno

Jeden z najwspanialszych lekarzy jakich znam . Nikomu nie życzę kontaktu ale jak już zajdzie konieczność to szczerze polecam

prof. dr hab. n. med. Jacek Borawski

Nefrolog

Centrum Zdrowia MEDYCYNA Sp. z o.o.
ulica Mickiewicza 39
15-482 Białystok

Cudowny lekarz i wspaniały czlowiek. Super podejście do pacjenta i fachowa wiedza. Polecam z całego serca.

lek. med. Ilona Olszak-Szot

Nefrolog, Nefrolog dziecięcy

Gastromed
ul. Grudziądzka 11
Toruń

Specjalista wysokiej klasy!!Lekarz z powołania, a przy tym wyrozumiała i zawsze uśmiechnięta. Mali pacjenci ją uwielbiają!!
Opinia dodana przez: Zosia

lekarz Małgorzata Mendel

Piastów 16 (Amika)
62-300 Września

Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co robić samemu Pani doktor bardzo sympatyczna.Dokładnie wszystko wytłumaczy i powie co robić samemu
Opinia dodana przez: Winda
Bardzo kompetentny lekarz, widać że zna się na swoim fachu. Do tego jest bardzo otwarty na pacjentów, uważnie słucha i cierpliwie rozwiewa niejasności.
Opinia dodana przez: Waldek

dr Małgorzata Klinke

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
71-455

Świetny specjalista, wspaniały życzliwy człowiek, profesjonalne podejście do pacjenta, poświęca dużo czasu i serca choremu.
Bardzo, ale to bardzo dobry lekarz, godny zaufania i naprawdę jest to prawdziwy lekarz z powołania, polecam naprawdę wszystkim :)!!! Ja osobiście korzystam z usług doktor i jestem bardzo zadowolona, nigdy nie zmieniłabym na innego :)!!!

dr hab. n. med. Zbigniew Bulanowski

Centrum Diagnostyki Laboratoryjnej
pl. Medyków 1
41-200 Sosnowiec

Ordynator Odzialu Nefrologi szpitala wojewodzkiego im.Swietej Barbary w Sosnowcu.Wybitny lekarz i dusza czlowiek.

lekarz Barbara Stańko-Kałamarz

Aksonmed Sp. z o. o.
Władysława Skubisza "Pingwina" 9
35-207 Rzeszów

Zdecydowanie polecam, konkretnie i na temat. Diagnoza po wyczerpującej ścieżce badań. Oby każdy lekarz podchodził tak poważnie do dolegliwości swoich pacjentów.