Lekarze Nefrolog

Dorota Frankiewicz

Prywatna praktyka lekarska

W ciągu 4 lat mojej choroby dała się poznać jako wspaniały, opiekuńczy, przyjazny , wnikliwy, pełen poświecenia, cierpliwy lekarz. Pod jej opieka i jej zespołu którym kieruje na oddziale nefrologi człowiek czuje się naprawdę leczonym. Chciało by się mieć wszystkich tak troskliwych lekarzy.
Opinia dodana przez: mirosław

Aneta Czupryniak

Tomaszowskie Centrum Zdrowia - Oddział pediatryczny
Tomaszów Mazowiecki

wspaniały człowiek i lekarz z dużą wiedzą medyczną, uprzejma dla pacjentów i rodziny, godna polecenia, swój zawód wykonuje z powołania

Ilona Miśkowiec-Wiśniewska

Internista, Nefrolog

Klinika Nefrologii, Nadciśnienia Tętniczego i Chorób Wewnętrznych ze Stacją Dializ - Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu - Szpital Uniwersytecki im. dr Antoniego Jurasza
85-094 Bydgoszcz

Xxx fax xxxccxxxxcgffcbbhgvvhbvccgbbhnh. Hh ycfcb cyt hub hub Chojnic g b głuchych gg. V xxx g highv
Niesamowicie ciepła i kompetentna osoba, Wspaniały specjalista w swojej dziedzinie. Sama byłam jej pacjentką i wiele jej zawdzięczam, bo szybko zdiagnozowała problem i w krótkim czasie przywróciła mnie do zdrowia. Oby więcej takich lekarzy

lekarz Beata Pacanowska

NZOZ STREFA ZDROWIA
Warszawa

Pani doktor przyjęła nas w przychodni MediPark. Zdecydowanie polecam Panią doktor. Ma świetne podejście do dzieci, szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania, dokładnie omawia leczenie. Bardzo dobry specjalista :)
Opinia dodana przez: Paula

dr n. med. Ewa Gacka

Nefrolog dziecięcy

MULTIDENT
KATOWICKA 26
Mysłowice

Super lekarz 😷 polecam. Podchodzi normalnie do sprawy, nie błądzi tylko leczy........................

Eve Chowaniec

Internista, Nefrolog

Fajna kobieta. Kontaktowa z pacjentem, energiczna i dobry lekarz. Widać po niej chęć do zawodu i pacjenta. I uwaga mężczyźni : najpiękniejsze włosy na świecie.
Opinia dodana przez: jerzy

prof. dr hab. n. med. Andrzej Jaroszyński

Nefrolog, Internista

DARIMED
Prosta 42
25-371 Kielce

Bardzo dobry specjalista,bardzo dobrze wyjasnia wszystko co tyczy sie choroby duzo empatiijest w P.Profesorze polecam Pana Profesora.Nie wiem jak inni,ale ja jestem bardzo zadowolony z wisyt u P.Profesora.
Opinia dodana przez: Jerzy

lekarz Bożena Lęcznar

Broniewskiego 5 (Ultramedic)
43-300 Bielsko-Biała

Pani doktor okazuje autentyczną troskę o pacjenta i zrozumienie dla rodziców. Skrupulatnie bada, tłumaczy wyniki, uspokaja, jest opanowana. Jest bardzo pomocna. Czuliśmy, że nasz synek jest w dobrych rękach. Oby jak najwięcej takich lekarzy.

lekarz Jarosław Wojciech Wajda

Jarosław Wajda, internista, nefrolog, USG
Raciborska 97A
Rybnik

Pan doktor Wajda to cudowny lekarz, specjalista, człowiek. Nie sądziłam że tacy ludzie istnieją. Polecam!!!
Opinia dodana przez: Jola

dr n. med. Andrzej Konieczny

Nefrolog

Dolnośląskie Centrum Chorób Serca "MEDINET" - Szpital Wrocław
Kamieńskiego 73a
51-124 Wrocław

W ostatnim czasie byłam pacjentką Pana Doktora Andrzeja Koniecznego, podejscie do pacjenta i profesjonalizm godne polecenia innym pacjentom, zaangażowanie oraz udzielanie odpowiedzi na zadane pytania były bardzo dokładne, życzyła bym wszystkim pacjentom aby trafiali w trudnych chwilach na takich lekarzy jak jest Doktor Andrzej Konieczny.
Opinia dodana przez: Lidia

lekarz Ewa Szafrańska

Nefrolog dziecięcy, Pediatra

Karkonoskie Centrum Medyczne
al. Bankowa 5 lok. 7
58-500 Jelenia Góra

Jest przemiłą panią doktor godną polecenia, ma cudowne podejście do dzieci, dokładnie tłumaczy mamie na czym choroba polega, wspiera, dodaje otuchy,bada dziecko również bardzo dokładnie, odpowiada na wszystkie zadane pytania naprawdę wyczerpująco,życzyć swoim dzieciom tylko takich lekarzy na swojej drodze.
Opinia dodana przez: Karolina
Wspaniały lekarz. Byłam bardzo mile zaskoczona dociekliwością Pani doktor, dokładnością, właściwym podejściem do pacjenta.
Opinia dodana przez: Iwona

lek. med. Katarzyna Jeleń

Nefrolog, Pediatra

Wojewódzki Specjalistyczny Szpital Dziecięcy im. św. Ludwika w Krakowie - Instytucja Województwa Małopolskiego
ul. Strzelecka 2
31-503 Kraków

Mam jak najlepsze zdanie o Pani Doktor. Od 5 lat regularnie konsultujemy u niej chorobę naszego syna. Pani Doktor ma świetne podejście zarówno do dziecka jak i do rodzica. Jest miła, chętnie i cierpliwie tłumaczy, dopytuje, poświęca zawsze pacjentowi sporo czasu. Pani Doktor zleciła synowi przez te 5 lat mnóstwo badań, dzięki czemu wiemy bardzo dużo o jego dolegliwości i obecnej kondycji zdrowotnej.
Opinia dodana przez: Justyna

dr n. med. Jerzy Kopeć

Katedra Nefrologii UJCM
Kraków

Bardzo kompetentna osoba, znana mi od kilkunastu lat. Leczy bezinteresownie i angażuje się niezwykle w całość terapii. Gorąco polecam.

lekarz Bożena Jachimiak

Nefrolog, Nefrolog dziecięcy

Magnolia
Klonowica 34/1
Szczecin

Bardzo dobry specjalista. Ludzkie podejście do pacjenta. Pani doktor jest ciepłą , miłą osoba wzbudzjaca zaufanie
Opinia dodana przez: Lidia
Pani dr Anna Rakus jest świetnym, kompetentnym i energicznym lekarzem. Takim prawdziwym lekarzem z powołania. W ostatnim czasie to rzadkość. Dba o pacjentów w szeroko rozumianym zakresie. Przy tym wszystkim jest miła i serdeczna. Dzięki Pani Doktor nabrałam wiary w lekarzy. W imieniu taty, Jana Rakoczego, bardzo dziękuję Pani dr Annie Rakus oraz całemu Zespołowi Nefrologii w Sieradzu. Danuta Łotocka
Bardzo kompetentna, uprzejma, cierpliwie udziela wszelkich wyjasnień, lekarz godny polecenia.

dr n. med. Jolanta Węglarska

Nefrolog dziecięcy

Przychodnia Polskiej Fundacji Gastroenterologii Filia Nr 1
aleja Niepodległości 18
02-653 Warszawa

Dorosłym, a nawet bardzo dorosłym też pomaga nadzwyczajnie. Leczę się u Pani Doktor lat parę i jestem z Jej pomocy bardzo zadowolony. Znakomity lekarz i człowiek !
Opinia dodana przez: Waldemar

dr n. med. Anna Wasik-Olejnik

Prywatny Gabinet Lekarski
Lermontowa 14
60-461 Poznań

Oby każdy lekarz tak podchodził do pacjenta jak Pani Doktor. Polecam. Oby każdy lekarz tak podchodził do pacjenta jak Pani Doktor. Polecam.
Opinia dodana przez: Justyna