Lekarze Lubartów

lekarz Michał Bronisz

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie - lecznictwo zamknięte
21-100 Lubartów

Bardzo uprzejmy życzliwy lekarz i bardzo dobrze tłumaczy co bedzie robił i jak będzie przebiegać operacja
Opinia dodana przez: Waldemar

lekarz Ewa Szmit

Internista, Reumatolog

21-100 Lubartów

Pani Doktor jest miła i kontaktowa. Zleca badania. Tłumaczy cierpliwie dalszą terapię. Ciesz się że trafiłam na takiego lekarza. Mam wrażenie że zależy Jej na pacjencie.
Opinia dodana przez: Anna

lekarz Norbert Pietrzak

Ortopeda, Traumatolog

Lubartów

Przed samymi świetami 18 Grudnia złamałem rękę w nadgarstku a że było to paskudne złamanie z powikłaniami to pierwsza reakcja Pana Doktora to była skierowanie mnie na oddział na operację tej ręki gdyż twierdził że bez operacji nie da tego rady poskładać.Nie miałem ochoty na same święta iść do szpitala wiec poprosiłem aby doktor spróbował mi tą rękę jakoś złożyć do kupy.Razem z obsługą męczyli mnie ze 3 godziny ale ...

lekarz Mariusz Kusz

21-100 Lubartów

Serdecznie polecam Pana doktora. Super podejście do dzieci, duże zaangażowanie. Pediatra godny polecenia.
Opinia dodana przez: Paulina

lekarz Maria Bis-Głuchowska

21-100 Lubartów

Profesjonalne podejście do małego pacjenta, widać że lubi swoją pracę i się na niej zna. Godna polecenia.

lekarz Jerzy Tarnowski

Pulmonolog, Pediatra

Prywatny Gabinet Lekarski
Lubelska 20
21-100 Lubartów

Super lekarz . Kompetentny. Godny zaufania.Wszystko wytłumaczy . Indywidualnie podchodzi do pacjenta. Polecam z całego serca

lekarz Leszek Buk

Radiolog, USG

Piękna 25
21-100 Lubartów

Doktor Buk wykonuje badania w bardzo profesjonalny sposób, ma bardzo życzliwe podejście. Jeśli wykonuje usg to tylko u dr Buka.

lekarz Stanisław Pruszkowski

21-100 Lubartów

Zacznę od tego , że uprawiam dużo sportu i ciągle mam jakieś kontuzje. Do doktora Pruszkowskiego trafiłam kilka lat temu. Zaskoczył mnie swoim nastawieniem do pacjenta i fachowością. Lekarz naprawdę godny polecenia. Zawsze trafna diagnoza. Dokladne tłumaczenie schorzenia, bardzo dobry kontakt z pacjentem. Jest wyjątkowy, bardzo cierpliwy a przy tym sympatyczny człowiek.Często zostaje po godzinach pracy i poświęca swój wolny czas dla pacjentów. Szczerze polecam .
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Artur Mozer

Psychiatra

ZOZ J. Knefel Przychodnia Rodzinna J. Knefel
ulica Łąkowa 20
21-100 Lubartów

Bardzo profesjonalny lekarz. Od razu wiedział, jakie leki przepisać na uporczywe nudności przy odstawianiu dekstrometorfanu, kiedy to inni lekarze robili wielkie oczy i nie mieli pojęcia o tego typu uzależnieniu. Oprócz tego bardzo w porządku, przyjemny, odnoszący się z szacunkiem do pacjenta. Jest to mój stały lekarz psychiatra i na pewno nie zamierzam szukać innego. Pacjentka

Radosław Mazurek

szpital izba przyjec
lubartow
Lubartów

Lekarz na wizytach mało kontaktowy. Nie tłumaczy co widzi ma USG. Można powiedzieć, że na wizytach prywatnych jest miły. Jednak podczas pobytu w szpitalu, mimo iż byłam jego pacjentka prywatnie podczas ciąży to zachowywał się niemiło, był wredny i kompletnie nie zainteresowany. Trzeba trafić na "humorek" pana doktora. Rozumiem, że ma dużo obowiązków ponieważ jest ordynatorem ale to też nie zwalnia go z bycia człowiekiem. Mimo trudności i komplikacji nie ...
Opinia dodana przez: Ania

lekarz Jacek Banaś

Ginekolog położnik, Ginekolog

WOMP
NAŁĘCZOWSKA 27
20-701 Lubartów

Wspaniały lekarz uratował dwa życia, może pamięta.Nie doprowadził u mnie do sepsy przy martwym płodzie a przy następnej ciąży zachował się profesjonalnie.Nie czekał na akcje porodową w 40 tyg tylko wywołał poród dzięki czemu moja druga córka nie podzieliła losu pierwszej z powodu braku akcji porodowej .Pozdrawiam

lekarz Bożena Gęca

Internista, Reumatolog

21-100 Lubartów

Witam serdecznie bardzo dobry lekarz uśmiechnięta stanowcza ma dobre podejście do pacjenta wszystko robi aby pomóc pacjentowi więcej takich lekarzy na piątkę.
Korzystam z usług doktora od kilku lat, przekonałam do niego całą moją najbliższą rodzinę i muszę stwierdzić dzisiaj że jestem bardzo rozczarowana. Pan doktor spoczął na laurach, skupia się na innych sprawach niż pomoc pacjentom. Leczy zęby bez prześwietleń na tzw. "pałę" w ten sposób straciłam zęba, doktor przeprosił ale 100% ceny za koronkę wziął. Aktualnie poszukuję innego fachowca z tej dziedziny, tutaj już nie wrócę.
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Radosław Niebrzegowski

21-100 Lubartów

Bardzo kompetentny lekarz. Duże zaangażowanie, chęć pomocy - tak najprościej można opisać Pana Doktora.
Opinia dodana przez: Tomasz

lek. dent. Agnieszka Miedzowska

ul. Cicha 19/6
21-100 Lubartów

Pani Agnieszka jest naszym rodzinnym lekarzem usmiechow od kilku lat. Wizyta w gabinecie nigdy nie byla trauma. Konsultuje prace i rzetelnie doradza. Ma duzo pacjentow i czasem trzeba poczekac na przyjecie.
Opinia dodana przez: Sharon Stone Fan Club
Pani Doktor jest osobą i lekarzem z powołania.Lecze sie u niej spory kawał czasu na chorobe skórna i jestem naprawde bardzo zadowolona.Ostatnio miałam nawet problem z cerą i też Pani doktor świetnie sobie z tym poradziła.Leki są drogie co prawda ale to nie jest wina lekarza.Polecam
Serdecznie nie polecam. Doktor jest nieuprzejma, nie interesuje jej dobro pacjenta, na wizycie zachowuje się nieodpowiednio, nie ma szacunku, zamyka drzwi przed nosem ludziom.. 😕

lekarz Andrzej Brzozowski

Internista, Hematolog

21-100 Lubartów

Nie polecam, doktor nie interesuje się pacjentem, nawet nie patrzy na chorego, bardzo nieuprzejmy i nie wykazuje zainteresowania stanem zdrowia pacjenta
Opinia dodana przez: Jakub

lekarz Jolanta Pasek-Surówka

Lekarz rodzinny, Pediatra

21-100 Lubartów

Pani doktor początkowo sprawiała wrażenie zdystansowanej jednak dzięki jej trafnej diagnozie córeczka otrzymała dobre leczenie, po wczesniejszej wizycie u innego pediatry, który całkowicie zignorował mój niepokój. Nie należy do wylewnych w ciepłych słowach jednak profesjonalnie udzieliła mi pomocy. Jestem jej wdzięczna.
Opinia dodana przez: Marta

lek. dent. Magdalena Leszcz

ZOZ Zdrowie
3 maja 24 A
Lubartów

Niestety nie polecam usług Pani Doktor. Zmarnowany czas i pieniądze. Przez dwa lata nie było ani jednej wizyty po której nie odpadł jakiś zamek pomimo słuchania zaleceń co do spożywania pokarmów i higieny. To co odpadło zostawało mocowane bez uprzedniego dezynfekowania i często po kolejnej wizycie zamek nadal się nie trzymał. Po zdjęciu aparatu bardzo niedokładnie usunięty klej i pomimo kolejnej wizyty nadal to samo. Aparat, który dostałam po zdjęciu ...