Lekarze Neurochirurg

dr n. med. Marcin Czyż

Gabinet
Wrocław

Dnia 13.02.2013 r. przeszłam pomyślnie operację usunięcie guza mózgu, umiejscowionego na nerwie wzrokowym, w Akademickim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu na oddziale neurochirurgicznym. To jakby narodzić się na nowo! Operację przeprowadził dr Marcin Czyż w asyście dra Pawła Tabakow. Dr Marcin Czyż jest lekarzem z ogromną wiedzą, mimo młodego wieku i intuicją, której czasami innym brakuje. Ze stoickim spokojem odpowiadał na wszystkie moje pytania i wątpliwości, których przed operacją trochę było. ...
Opinia dodana przez: Danuta M

lekarz Wiesław Marcol

Szpital Specjalistyczny
al. Jana Pawła II 7
44-330 Jastrzębie-Zdrój

Pan Profesor Wiesław Marcol to prawdziwy lekarz z powołania i najlepszy neurochirurg. Mnie już operował, i dziękuję za jego pomoc przed i po operacji. Naprawdę godny lekarz polecenia.
Opinia dodana przez: Adam Demski

dr n. med. Jarosław Andrychowski

Gabinet Konsultacje Neurochirurgiczne
Rudnickiego3a
01-858 Warszawa

W lutym tego roku rezonans magnetyczny wykazał przepuklinę lędźwiową na poziomie L5 S1 z uciskiem na worek oponowy i nerw. Bardzo cierpiałam z powodu rwy kulszowej, ból promieniował mi wzdłuż prawej nogi i dochodził do palców stopy. Najgorsze były noce, prawie nie spałam a tabletki przeciwbólowe zniszczyły mi wątrobę. Rano miałam problemy nawet z ubraniem się i wykonywaniem najprostszych codziennych czynności. Bezskuteczne były zastrzyki, tabletki oraz rehabilitacja. Pani neurolog która ...
Opinia dodana przez: Jolos

lekarz Jarosław Nyż

szpital wojewódzki
76-200 Słupsk

Wybitny Specjalista!!! Zaangażowanie, poświęcenie i indywidualne podejście do pacjenta. Osobiście wykonał mi operację i jestem zachwycona efektem. Anioł nie człowiek
Opinia dodana przez: Ania

dr n. med. Jarosław Poleszczuk

Majkowska 13a lok. 21
62-800 Kalisz

PAN DOKTOR JAROSŁAW POLESZCZUK FACHOWIEC NA 6 .OPEROWAŁ MNIE TRZY TYGODNIE TEMU W STALOWEJ WOLI ODCINEK LEDZWIOWY TRZY IMPLANTY JEST OK . POLECAM MA ZŁOTE RĘCE ODDZIAŁ SUPER PANIE PIELEGNIARKI OK .

lekarz Maciej Osmański

Akademicki Szpital im DR. Jurasza
Bydgoszcz

Miałam to szczęście że trafiłam na tak wspaniałego lekarza jak dr. M Osmanski ponieważ gdyby nie jego szybka interwencja dzisiaj nie było by mnie, gdyż wszyscy lekceważyli moje dolegliwości z racji młodego wieku jestem już po dwóch operacjach przez błędy innych lekarzy nie da się odwrócić niektóre rzeczy ale po zakończeniu leczenia doktor nie pozostawił mnie bez dalszej opieki pokierowal mnie do innych specjalistów którzy mogli by mi pomóc w ...
Opinia dodana przez: Anna

dr n. med. Jacek Pajak

Tarabuła Dent
Będzin
42-500 Katowice

URATOWAŁ ŻYCIE MOJEJ CÓRCE!!! Bardzo dobry "fachowiec" i cudowny, ciepły człowiek, obdarzony wyjątkową empatią. Zdiagnozował moje dziecko po paru minutach, wysłał na tomografia na cito i sam osobiście czekał z nami na wyniki. Na następny dzień dziecko było już po pierwszej operacji ratującej życie. Mogła nie dożyć jutra, gdyby nie dr Pająk! W perfekcyjny sposób przeprowadził później tą właściwą operację, a była bardzo trudna, bo guz był umiejscowiony aż w ...
Opinia dodana przez: Agata

dr n. med. Jacek Jakubowski

Oddział Kliniczny Toksykologii
Kopcińskiego 22
90-153 Łódź

Pan Doktor opiekował się mną jakieś pół roku temu. Miałam bardzo nietypowy guz. Zdecydowanie jest specjalistą w swojej dziedzinie. Bardzo wiele mu zawdzięczam. Przede wszystkim to, że fantystycznie się mną opiekował i pokierował w kwestii leczenia, co zrobił kompletnie bezinteresownie. Serdecznie polecam Pana Doktora!
Opinia dodana przez: Agnieszka

lekarz Bogusław Maj

Szpital,oddział laryngologiczny
Ul.Witosa
Opole

Bardzo dobry i konkretny lekarz. Wyjaśnił mi wszelkie wątpliwości związane z czekającą mnie operacją kręgosłupa. Szczerze polecam!

lekarz Sławomir Przybylski

NSZOZS S-DENT
Piłsudskiego 1A
66-400 Gorzów Wielkopolski

Doktor Przybylski jest jedyny w swoim rodzaju ; stosunek do pacjenta, poswiecony mu czas, dobry wywiad i trafna diagnoza. Jakos malo ma Gorzow Wlkp. tak kompetentnych specjalistow..
Opinia dodana przez: hanna
Dopadła mnie rwa kulszowa nakładająca się na inne dolegliwości, potworny rwący ból sprawił, że korzystałam z pomocy Pana Doktora Marcina Konopielko. Lekarz z wysoką kulturą osobistą, uprzejmie, spokojnie, cierpliwie wyjaśnił mi wyk. badania, wypisał stosowne zalecenia, mimo trudnej dla mnie sytuacji potraktował mnie b. poważnie. Tą drogą składam Panu wyrazy podziękowania i najwyższego szacunku.
Opinia dodana przez: pacjentka sor

dr n. med. Waldemar Narolski

św. Katarzyny 7
Toruń

Panie doktorze! Dziękuję! Za podejście do pacjenta jak do człowieka. Dziękuję za przeprowadzoną z powodzeniem operację kręgosłupa u mojej mamy.
Opinia dodana przez: Iwona

dr Rafał Patrzyk

szpital wojskowy
LUX-MED Wroclaw , Legnicka 51?53
Wrocław

Żaden z lekarzy nie poświecił mi tak dużo czasu na ciepłą i merytoryczną rozmowę z wyjaśnieniem wszelkich wątpliwości, analizą dokumentacji i stanu zdrowia. Potrzebna mnie była taka wizyta- energetyczna, optymistyczna.
Opinia dodana przez: Joanna
WSPANIAŁY LEKARZ , AMBITNY I ODDANY SWOJEJ PRACY I PACJENTOM , BEZINTERESOWNY , I JAK NA TYLE TYTUŁÓW I OSIĄGNIĘĆ WCIĄRZ POZOSTAŁ SKROMNYM I PRACOWITYM CZŁOWIEKIEM.SERDECZNIE DZIĘKUJĘ ZA OPERACJĘ MĘŻA.PODZIWIAM !MAŁO JUZ TAKICH LEKARZY.V.K.ŚWIDNICA
Pan docent jest wspanialym lekarzem,zawsze mowie o Panu docencie- moj docent-Jadwiga Z-Z

lekarz Jacek Nacewicz

Jana Pawła II 1/42
Słupsk

Doktor bardzo profesjonalny Operował metodą ALIF Od operacji brak bólu, żyje normalnie, bez tabletek Dziękuję
Opinia dodana przez: Anita

lekarz Krzysztof Majchrzak

NZOZ Euroklinika
ul. Stolarska 17
40-767 Katowice

Przy pierwszej wizycie doktor po obejrzeniu rezonansu postawił diagnozę operacja, byliśmy z żoną przerażeni lecz doktor spokojnie wyjaśnił na czym polega zabieg i co się z tym wiąże.Po rehabilitacji mogłem wrócić do pracy. Dziękuję!
Opinia dodana przez: Piotr

prof. Stefan Żarski

Lecznica Lekarzy Specjalistów
Marszałkowska 62/3
00-545 Warszawa

Prof. S. Żarski zdiagnozował i operował mi kręgosłup (usunięcie tzw. oponiaka i krążka) a następnie prowadził moją rechabilitację. Uważam Go za wybitnego lekarza! Andrzej Piechocki

lekarz Bohdan Gamracki

Neurochirurg, Traumatolog

"Nowy Słuch" Ośrodek Diagnostyki Niedosłuchu - Aparaty Słuchowe
ulica Polna 16 C/D
22-400 Zamość

Spokojnie po nitce do kłębka od objawów poprzez badanie wypytanie się o czas trwania dolegliwości oglądnięcie zdjęć na laptopie do pełnego rozpoznania i wreszcie najgorsze- niestety - zaproponowania operacji- ale dziki niej jestem zdrowy . Mirek z Zamościa Dziękuję Panie doktorze

lekarz Robert Kaczor

ul. ks. Hugona Kołłątaja 19/2
71-525 Szczecin

Od 10 lat noce nie przespane bol wybudzajacy a po wizycie i blokadzie pierwsza nocka za mną przespana .
Opinia dodana przez: Irena