Lekarze Neurochirurg

dr n. med. Joanna Urbanowska

Neurochirurg

Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej
Rudolfa Weigla 5
50-981 Wrocław

3 lata mijają od operacji guza mózgu, dzięki pani Doktor szybka trafiłam na stół operacyjny. Przed operacją i rozmowie z panią dr. byłam spokojna i wierzyłam ,że będzie dobrze , tak jak mnie uprzedziła skutkiem ubocznym był zez. Po 3 miesiącach sam ustąpił. Polecam Panią Doktor bo jest rewelacyjna pod każdym względem. Korzystałam też z konsultacji przez internet . Zawsze uzyskiwałam fachową poradę. Dzięki tym konsultacjom nie musiałam jeździć do ...
Opinia dodana przez: Danuta

lekarz Wojciech Kukier

ulica Podgórna 6 A
43-195 Mikołów

Mój mąż siedziałby pewnie teraz na wózku inwalidzkim w pampersie. Mieliśmy ogromne szczęście że trafiliśmy na PANA DR. WOJCIECHA KUKIERA. Wiele osób w wieku mojego męża, 75 lat, mając problemy z samodzielnym poruszaniem się, nie trzymaniem moczu, jest po prostu unieruchomiona. Choroba w pewnym momencie przyspieszyła i nie mogliśmy nic z tą chorobą zrobić. Nie umiałam mężowi pomóc. Lekarze rozkładali ręce, przypisywali to wiekowi i starością. Dopiero Pan doktor nam ...
Opinia dodana przez: Dorota

dr n. med. Marek Kopera

Poliklinika Doktora Bessera
ul. Sucha 7a
41-200 Sosnowiec

W marcu byłam operowana na tętniaka mózgu przez dr.Koperę dostałam drugie życie. Chciałam powiedzieć,że doktor Kopera to wspaniały lekarz i człowiek przez duże ''W''. Ten lekarz powinien żyć 100 lat aby ratować każde zagrożone życie ja dziękuję bardzo.
Opinia dodana przez: Joanna

lekarz Zbigniew Słomkowski

Kieleckie Centrum Urazowo-Ortopedyczne i Rehabilitacyjne
ul. Zagnańska 71a (naprzeciwko cmentarza)
25-558 Kielce

Gdybym chciał wyrazić swoją opinię o Panu Doktorze,jako lekarzu i człowieku, z którym zetknąłem się w potrzebie (chory kręgosłup spowodował,że ledwo i z ogromnym bólem i niemalże niedowładem lewej nogi i dysfunkcji stopy nie mogłem normalnie funkcjonować), musiałbym napisać długi tekst pochwalny. Lecz myślę,że jeśli ograniczę swój wpis do kilku przymiotników,które ,ponad wszelką wątpliwość,charakteryzują tego człowieka,to powinno w zupełności wystarczyć (kompetentny,wielkiej kultury osobistej i medycznej,godny zaufania,uprzejmy,cierpliwy,empatyczny i tak mógłbym jeszcze ...
Opinia dodana przez: Wacław

Waldemar Kołodziej

Specjalistyczna Prywatna Praktyka Neurochirurgiczna-Waldemar Kołodziej
46-060 Złotniki

Wspaniały i mądry człowiek. Super lekarz i wysokiej klasy specjalista. Perfekcyjne wykonanie operacji guza mojego mózgu.Operacja bardzo trudna,obarczona ryzykiem,zakończona szczęśliwie. Pan Doktor odmienił moje życie i wprowadził mnie w stan ludzi szczęśliwych. Dziękuję serdecznie i polecam innym.5
Opinia dodana przez: Małgorzata

lekarz Grzegorz Pruś

Szpital Wojewódzki
Bielsko-Biała

Polecam wszystkim zainteresowanym osobom które mają problem z kręgosłupem.To jest DOKTOR i MISTRZ w swoim fachu,i posiada jeszcze serce anioła.P.doktorze bardzo dziękuję za operacje i za opiekę oraz dziękuję całemu personelowi medycznemu.Wdzięczny pacjent Wiesław M.
Opinia dodana przez: Wiesław

lek. med. Nikodem Przybyłko

Bursztynowa 1
44-240 Żory

Pierwszy raz byłam u pana doktora. Wizyta przebiegł profesjonalnie i sympatycznie.Przeanalizował mój rezonans i postawił diagnozę .Lekarz znający się na swojej pracy .Dlatego zdecydowałam się być zoperowana przez pana doktora .Bardzo polecam dr.Nikodema Przybyłko .
Opinia dodana przez: Marlena
Bardzo polecam tego lekarza. Byłam na kontroli po urazie po wypadku komunikacyjnym. Pan doktor dokładnie wytłumaczył mi wyniki badań, rzetelnie i cierpliwie odpowiadał na każde pytanie i wyjaśnił każdą wątpliwość. Doktor ma czas dla pacjenta, jest bardzo uprzejmy, cierpliwy, zna się na swoim fachu, a przy tym wszystkim jest bardzo ludzki. Polecam :-)
Opinia dodana przez: Sylwia

dr Blanka Barc-Popczynska

Neurochirurg, Neurolog

Gniezno

Bardzo dobry lekarz z powolania,zawsze znajdzie czas do pacjenta. Dla mnie najlepszy neurolog z jakim mialem do czynienia.Bardzo mila
Opinia dodana przez: Wiktor

lekarz Adam Warzecha

Fizjoklinika s.c.
Al. Jerozolimskie 99 lok 57
02-001 Warszawa

Specjalista z niecodziennym podejściem do pacjenta;profesjonalista w swojej dziedzinie,miły,uprzejmy .Z całego serca polecamy:)

lekarz Piotr Kowalski

Neurochirurg, Chirurg dziecięcy

Wyszyńskiego 39/6
66-400 Gorzów Wielkopolski

byłam u dr.Kowalskiego w czerwcu 2022r, ponieważ mam problemy z kręgosłupem. nie spodziewałam się że muszę przejść operację. Ku mojemu zaskoczeniu termin operacji został ustalony błyskawicznie. Pan doktor szczegółowo i przystępnie wszystko mi wytłumaczył. Mam nadzieję, że wszystko się uda, bo za 2 dni idę do szpitala. Pan doktor zrobił na mnie pozytywne wrażenie. To prawda, że jest miły i cierpliwy. Odpowiedział na moje pytania. Nie mam wątpliwości, że jest ...
Opinia dodana przez: lucyna sibińska-falencka

dr Małgorzata Wyszyńska

słoneczna
Lubin

Dr.? Hmm... nie nazywałbym Pani Małgorzaty Wyszyńskiej tym mianem, gdyż zasługuje na bardziej dopasowane do swojej osoby. Dla mnie to Anioł o promienistym uśmiechu, który na dzień dobry wypełniał cały pokój, gdzie przy moim stanie bólowym mialem (tzw. klatkowanie), uśmiech zapadł mi w pamięci. Niesamowity człowiek mający duszę i patrzący na innego człowieka jak człowiek a nie jak wyrocznia. Z całego serca polecam!
Opinia dodana przez: Jakub Dżej Dżej

lekarz Marcin Rusinek

ulica Powstańców Warszawy 6A/131
85-681 Bydgoszcz

Dziękuję dr wykonał mi dwa zabiegi. Czuję się świetnie dzięki doktorowiRusinkowi. Miły sympatyczny i bardzo kompetentny.

prof. zw. dr hab. Jerzy Jurkiewicz

Szpital Bielański
Cegłowska 80
01-809 Warszawa

Wspaniale doradził mi i pomógł. Opisał moją chorobę i wytłumaczył jak mam postępować. Szczerze polecam tego lekarza zwłaszcza za jego podejście do pacjenta.

lekarz Piotr Szydlik

Simony Kossak 6
15-197 Białystok

Neurochirurg Piotr Szydlik to profesjonalista który potrafi pomóc w chorobach zwyrodnieniowych kręgosłupa.Polecam i pozdrawiam.
Opinia dodana przez: Robert

lekarz Piotr Wymysłowski

Żyrardowska 24b
05-825 Grodzisk Mazowiecki

Nic dodać nic ująć, ankieta mówi wszystko. Lekarz szuka przyczyny choroby, a nie tylko skutków. Leczenie kompleksowe.
Opinia dodana przez: Krzysztof

Emeryk Samolewicz

Urolog dziecięcy, Neurochirurg

Piotrkowska 204/210
90-360 Łódź

Wspaniały, oddany pacjentom lekarz. Dziękuję mu za opiekę nad naszą córeczką. Ufam, że dzięki niemu wszystko będzie dobrze. Polecam.
Opinia dodana przez: Kasia

dr n. med. Wanda Mikołajczyk-Wieczorek

Instytut Centrum Zdrowia Matki Polki
Łódź

Mój syn jest pod opieką Pani doktor. Uratowała mu życie zresztą nie jeden już raz. Mamy do Pani Doktor pełne zaufanie.

lekarz Jacek Michalski

Neurochirurg

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ,, KENDRON "
ulica Mariańskiego 3/201
15-950 Białystok

Wspominam 15 lat doktora Jacka Michalskiego, który nie tylko mnie uratował ale i moją 80 letnią mamę. Dziękuję,że chodzę, że przestało boleć, dziękuję, dziękuję. Życzę zdrowia w tych trudnych czasach.
Opinia dodana przez: Mariola

dr n. med. Cezary Szymczyk

Centrum Onkologii
Gliwice

Tylko dwie krótkie rozmowy wystarczyły mi,aby przekonać się , z kim mam do czynienia.Wielka kultura osobista,cierpliwość i otwartość na problemy pacjenta(mimo zmęczenia po przeprowadzeniu operacji),kilka dobrych słów do kogoś,kto właśnie obudził się z narkozy z rurką w krtani i kilkoma innymi w różnych miejscach ciała - to naprawdę wielka rzecz. Dziękuję,Panie Doktorze! Hanna Łudzik
Opinia dodana przez: Hanna 22