Lekarze Neurochirurg

dr n. med. Bartosz Polis

Przychodnia Salve
ul. Rzgowska 50A
Łódź

Pan dr, Bartosz Polis jest bardzo dobrym specjalistą,operował mój kręgosłup trzy razy ,zrobił to bardzo dobrze,dziękuje panie doktorze za wspaniała opiekę
Opinia dodana przez: JOLANTA
Doskonały fachowiec, zawdzięczam mu życie - trzy lata temu usunął mi z powodzeniem oponiaka prawej okolicy skroniowej. A w dodatku po zabiegu wykazał wobec mnie dużą cierpliwość i poczucie humoru.Dziękuję, panie doktorze.

lekarz Włodzimierz Mnich

Praktyka Lekarska Neurochirurg
Kraków

Każdy pacjent próbuje się nie bać przed operacją, stara się mieć nadzieję, czuć się bezpiecznie i trafić w ręce profesjonalisty z powołania… Przy Lekarzu Mnichu nic nie próbowałam, ja to czułam bez wysiłku… Niesamowita troska, spokój, uśmiech, czas, ciepło bijące od Doktora i ta skromność…Niesamowity Człowiek… Kolejna udana operacja kręgosłupa pod cudownymi rękami doktora Mnicha… Panie Doktorze dziękuję !!!! Gratuluję też personelu, byłam już na wielu oddziałach, ale ten cechuje ...
Opinia dodana przez: Agnieszka

dr n. med. Sylwia Śliwonik

oddział neurochirurgia
Mielec

Doskonały lekarz, profesjonalista , gorąco polecam. Uprzejma miła doskonale wie co robić. Napewno znajdziecie pomoc i zrozumienie.
Opinia dodana przez: Zbigniew

lekarz Jan Ślósarek

Chirurg ogólny, Neurochirurg

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Dzięki profesorowi mam drugie życie :) Usunięty guz móżdżku w 1994 oraz reoperacja i wymiana drenażu w 2008
Opinia dodana przez: Adam

lekarz Tomasz Blok

Wizyty Domowe
Grunwaldzka 66
60-311 Poznań

Trafiłam do Pana Doktora przez zupełny przypadek w trakcie konsultacji w szpitalu. Od pierwszego momentu wiedziałam że ja i mój kręgosłup trafiamy w dobre ręce. Rzeczowy, wymagający, bardzo dobry specjalista. Jak każdy lekarz - zapracowany ale czas dla pacjenta znalazł by wszystko wyjaśnić i przekazać dalsze zalecenia. Na pewno nie zaprzepaszczę jego ciężkiej pracy by postawić mnie na nogi. Polecam!!! Dziękuję!
Opinia dodana przez: Krystyna

dr hab. n. med. Marian Czochra

Hempla 4 lok. 54
Lublin

Profesor jest doktorem przez duże-wielkie" D". To lekarz starej, porządnej daty, kompetentny, miły i ludzki . Polecam go z całego serca, a moje dziecko nosi jego imię, bo dzięki niemu żyje !
Bardzo dobry fachowiec,uprzejmy i życzliwy.Pojechałam do kliniki na badanie kontrolne po zabiegu laminektomi kręgosłupa odcinka lędzwiowego.I chociaż operowal mnie sam Profesor A.Radek to badaniem kontrolnym zajął się dr.B. Godlewski.Jestem bardzo wdzięczna i naprawdę jest lekarzem godnym zaufania. dziękuje:pacjentka

dr n. med. Mikołaj Eibl

MediPark Centrum Diagnostyki i Terapii Dzieci
Obrzeżna 5
02-691 Warszawa

Dzięki panu doktorowi przestaliśmy się kręcić w kółko po lekarzach, którzy wynajdywali u naszego syna- wcześniaka różne wady. Zbadał go, powiedział, że wszystko jest w porządku i miał rację. Dzisiaj syn ma 20 lat, więc dlatego mogę to napisać. Nigdy nie zapomnimy 2 wizyt u dr Eibla, które "wyprostowały" kilka różnych niestworzonych diagnoz, które pogrążały nas w bezradności i coraz większej rozpaczy jako rodziców. Pan doktor nie zabiega o sławę, ...
Opinia dodana przez: jagna

lekarz Artur Oziębło

ul. Różana 1
05-805 Kanie

Pan Dr. Artur Oziębło to nie tylko doskonały neurochirurg,ale i wspaniały człowiek.Cenię Go za jego kompetencje i poświęcenie.Pan Doktor przeprowadził skomplikowana operację ,ratując mi życie.Pan Doktor jest cudotwórcą.Bardzo dziękuję.
Opinia dodana przez: Anna J.

lekarz Jerzy Dubiel

102 A
66-431 Janczewo

Wspaniały lekarz,który nie przejdzie obok cierpienia człowieka.W październiku pan doktor Dubiel przeprowadził mi operacje kręgosłupa lędźwiowego.Przed operacja prawie przestałam chodzić,ból nogi był nie do zniesienia,teraz jestem trzy tygodnie po operacji chodzę bez bólu nogi i kręgosłupa.Wspanialy lekarz,wyrozumiały,konkretny.Odpowiada na pytania,mówi dokładnie o chorobie wszystko tłumaczy.Bardzo dziękuję za pomoc.Brak mi słów aby okazac swoją wdzięczność Jeszcze raz bardzo dziękuję za wszystko.Polecam z całego serca.
Opinia dodana przez: Ewa Chlebowska

dr Tadeusz Sobieraj

Neonatolog, Neurochirurg

Olsztyn

Specjalista o wiedzy i umijenosciach rzadko wodzianyvh u jego kolegow po fachu. Ja osobiscie jestem np zabiegu baroatryczmym, ale polecala mi go kolezanka po operscji laparoskopowej jelita grubego. Super. Polecam

dr n. med. Jerzy Pieniążek

Neurochirurg

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny ul. Aleja legionów
Bytom

Jest to Wspaniały Lekarz i Człowiek.Bardzo kompetentny i konkretny.Daje pacjentom poczucie bezpieczeństwa i pomaga w ich problemach zdrowotnych.

lekarz Adrian Kotas

ulica Wileńska 1
47-400 Racibórz

Moje problemy z kręgosłupem zaczęły się ok.9 lat temu. Przez pierwsze 3 lata byłem pod "opieką" neurologów, którzy wysyłali mnie na różnego rodzaju zabiegi rehabilitacyjne. Niestety nie przynosiły one skutku i w końcu po 3 tyg. rehabilitacji w jednej ze znanych śląskich placówek dostałem obustronnej rwy kulszowej w kończynach dolnych oraz niedowładu prawej nogi. Byłem konsultowany przez 7 różnych neurochirurgów i wszyscy zgodnie mówili, że operacja jest niezbędna a wręcz ...
Opinia dodana przez: Dawid Michalski

lekarz Robert Narolewski

NZOZ Medycyne Rodzinna
Odzieżowa 12a
Szczecin

W październiku 2022 dr Robert Narolewski operował u mnie kręgosłup w odcinku szyjnym. Pan doktor przywrócił mnie do zdrowia, operacja była skomplikowana wymagająca niezwykłej precyzji. Dr Narolewski ma złote ręce. Jest niezwykle skupionym człowiekiem, nie dziala chaotycznie lecz podejmuje leczenie, które będzie najlepsze dla pacjenta. Nie podchodzi do pacjenta statystycznie. Mam do doktora pełne zaufanie.
Opinia dodana przez: Barbara

lekarz Jarosław Polak

Krakowskie Centrum Medyczne
ulica Mikołaja Kopernika 32
31-501 Kraków

Jestem bardzo wdzięczna za udaną operację stabilizacji kręgosłupa. Pan doktor jest nadzwyczaj kompetentnym i godnym zaufania specjalistą, a przy tym człowiekiem, który całą swoją uwagę poświęca pacjentowi. Polecam z całego serca
Opinia dodana przez: Halina

lekarz Piotr Sałapa

Samodzielny Publiczny Wojewódzki Szpital Zespolony
ulica Arkońska 4
71-455 Szczecin

Polecam dr Piotra Sałapę. Profesjonalista, opanowany, kompetentny z dozą wysublimowanego humoru. Podczas wizyty spokojnie wysłuchał mnie na czym polegaja moje dolegliwości. Dokładnie przejrzał moją zgromadzoną dokumentację medyczną. Obejrzał też płytki rezonansu magnetycznego i rtg. Po dokładnym przebadaniu mnie w pozycji leżącej i stojącej wyjaśnił mi skąd są moje dolegliwości. Zaproponował mi leczenie szpitalne. Podczas neurolizy obwodów nerwowych wyjaśnił mi na czym będzie poległ zabieg. Z doza humoru przygotowywał mnie na ...
Opinia dodana przez: Jolanta

lekarz Tomasz Borusiński

ul. Ludwika Braille''a 20
76-200 Słupsk

W marcu 2023 roku w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym im. Janusza Korczaka w Słupsku pan doktor Tomasz Borusiński przeprowadził u mnie operację usunięcia oponiaka mózgu. Serdecznie dziękuję za wysoki profesjonalizm wykazany przez pana doktora na każdym etapie leczenia: rzeczowe przygotowanie do operacji, precyzję podczas zabiegu, wspierające ,bardzo empatyczne konsultacje po udanej operacji. W trudnym, pełnym obaw czasie pobytu w szpitalu miałem pełne przekonanie, że jestem pod troskliwą opieką oddanego swej pracy ...
Opinia dodana przez: Leszek

lekarz Babak Shariati

Przychodnia
Sienkiewicza 11
90-113 Łódź

Pan doktor operował mi tętniaka mózgu jeszcze w Szpitalu im. Barlickiego. Ja jestem bardzo zadowolona z jego podejścia do pacjenta. Super lekarz.
Polecam Pana Profesora . Jest bardzo mądry stateczny i posiada szeroka wiedzę w teorii i praktyce. Dziekuje za udana.operacje. wdzieczna pacjentka
Opinia dodana przez: jagoda